Rodinný dom | Nezadaná | 120 m²
Na prenájom moderný 4-izbový bungalov v Trenčianskej Turnej – komfort, súkromie a prémiové vyba
1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 496 m²
IMG real Vám ponúka na predaj investičnú nehnuteľnosť v obci Stará Kremnička (Žiar nad Hronom).
249,999 € 504 €/m²
Rodinný dom | Vajnory | 200 m²
Ponúkame na predaj 5. izbový rodinný dom vo Vajnoroch s veľkým pozemkom. Rodinný dom sa nachádz
549,000 € 2745 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 120 m²
VitoReality ponúka na predaj rozostavaný rodinný dom v tichej uličke časť Nitry Janíkovce. Poze
95,000 € 792 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²
VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov – holodom na rovinatom pozemku s
289,000 € 1865 €/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 160 m²
VitoReality ponúka na predaj moderný rodinný dvojdom v exkluzívnej lokalite pod Zoborom s dvoma
390,000 € 2438 €/m²
Rodinný dom | Jelenecká | 325 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom pod Zoborom, vyniká precíznym architektonickým návrhom
Info v RK
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 165 m²
299,000 € 1812 €/m²
Rodinný dom | Hornokynecká ulica | 155 m²
VitoReality ponúka na predaj 4 – izbový rodinný dom – bungalov (dvojdom) – holodom na rovinatom
239,000 € 1542 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny dvojgeneračný rodinný dom, garáž, prístrešok pre 2-autá
371,000 € 1855 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej uličke. Do
469,000 € 2345 €/m²
Rodinný dom | Rastislavova | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj krásny rodinný dom v obci Lužianky na Rastislavovej ulici, situova
285,000 € 1425 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 90 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v obci Žirany 7km od Nitry. Dom má rozlohu 90m2, je v
190,000 € 2111 €/m²
Rodinný dom | Moyzesova | 120 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave na Moyzesovej ulici v centra mesta No
79,000 € 658 €/m²
Rodinný dom | Novozámocká | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj dom s rozlohou 200m2, pozemok 1066m2 v Ivanke pri Nitre, vhodné aj
215,000 € 1075 €/m²
Rodinný dom | Dolnohorská | 190 m²
VitoReality ponúka na predaj rodinný dvojdom 5-izbový s rozlohou 190m². Dom je samostatný, nemá
Info v RK
Rodinný dom | Dlhá | 200 m²
VitoReality ponúka na predaj lukratívny 6-izbový rodinný dom v Janíkovciach, v slepej tichej u
280,000 € 1400 €/m²
Rodinný dom | Bernolákova | 300 m²
VitoReality ponúka na prenájom rodinnú vilu v tichom prostredí v Komjaticiach. Úžitková plocha
1,500 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Piaristická | 280 m²
VitoReality ponúka na predaj exkluzívne dve budovy v lukratívnej časti v centre mesta Nitry na
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 168 m²
Túto nehnuteľnosť možno označiť za skvelú príležitosť na spokojné rodinné bývanie v prírode a z
189,000 € 1125 €/m²
Rodinný dom | 184 m²
Bývajte alebo oddychuje v nádhernej lokalite, obkolesenej Strážovskými vrchmi a vysokohorským m
149,900 € 864 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
V Bratislave v Jarovciach odbočujeme do tichej, slepej uličky, ktorá nás víta nádhernou, funkčn
890,000 € 4450 €/m²
Rodinný dom | Kasárenská | 169.45 m²
Vo výhradnom zastúpení developera ponúkame na predaj tri 4-izbové rodinné domy v jednej z najži
439,000 € 2591 €/m²
Rodinný dom | Cifer | 113 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu bungalov v obľúbenej lokalite C
239,000 € 2204 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.