NOMA | SARATOVSKÁ- Ideálna investičná GARSÓNKA pripravená na prenájom

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 27.5 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na PREDAJ túto šikovnú nehnuteľnosť

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

154,900 € 5633 €/m²

Top
Top

NOMA | NEJEDLÉHO- Praktický 4-izbový BYT bez hendikepu v TOP časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Nejedlého | 79 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realité služby Vám ponúkajú na predaj tento 4-izbový byt v srdci

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

249,990 € 3164 €/m²

Top
Top

NOMA | ČEREŠNE- Konečne POCTIVÁ výmera a ŠTÝLOVÝ interiér /2xparking, pivnica

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Polianky | 88.4 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby Vám ponúkajú na PREDAJ tento unikátny 3-izbový byt v obľúbe

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

385,000 € 4355 €/m²

Top
Top

NOMA | ZÁLUŽICKÁ- Poctivý 3-izbový BYT v zelenej časti ŠTRKOVCA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Zálužická | 73 m²

Ondrej Bugár a spoločnosť NOMA Realitné služby vám ponúkajú na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 30.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,600 € 3268 €/m²

Top
Top

NOMA | KAFENDOVA č.20- Štýlový 2,5-izbový byt po KOMPLETNEJ rekonštrukcii + komora

Reality Bratislava-Rača

2 izbový byt | Kafendova | 49.15 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby vám ponúka na PREDAJ tento praktický 2.5 izbový byt pod Mal

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

239,999 € 4883 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

NA PREDAJ znížena cena - 2 izbový byt na Nobelovej ulici, časť Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Nobelova | 52 m²

Ponúkame na predaj moderný 2-izbový byt s loggiou v obľúbenej lokalite Bratislava – Nové Mesto,

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4710 €/m²

Top
Top

Donovaly – Predaj 2 izb. bytu (64 m2) v novostavbe Panorama na svahu s balkónom, pivnicou, garáž. parkovaním, komplet zariadením a vybavením bytu

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Donovaly

229,000 € 3578 €/m²

Top
Top

Bývaj bez starosti !! 4izb. rodinný dom v štandarde s kuchyňou vo Voderadoch

Reality Voderady

Rodinný dom | Záhradná ulica | 120 m²

Ponúkame vám moderné bývanie v rezidenčnej zóne vo Voderadoch na Záhradnej ulici – ideálne rieš

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Voderady

335,000 € 2792 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4-izbový mezanín v Devínskej Novej Vsi

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Mezonet | Ľubovníková | 121 m²

Moderný 4-izbový mezanínový byt s rozlohou 118,6 m2 a balkónom 9,4 m2 sa nachádza v Devínskej N

Publikované: 14.05.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Devínska Nová Ves

1,300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Moderný 3-izbový byt v projekte Na Varte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 97 m²

Moderný 3-izbový byt s rozlohou 98 m2 sa nachádza v príjemnom rezidenčnom komplexe Na Varte v t

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

1,450 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

3. Fáza už v predaji! - 3-izbový mezonet s vlastnou záhradou

Reality Senica

3 izbový byt | neurčená | 65.52 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový mezonetový byt s vlastnou záhradou na okraji mesta Senica, časť

Publikované: 07.10.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Senica

158,500 € 2213 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky - Senica - UŽ MÔŽETE STAVAŤ! | Rezort Vinohrady

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Neurčená | 594 m²

HOTOVO! UŽ MÔŽETE STAVAŤ! Aktuálnu ponuku stavebných pozemkov nájdete na www.rezortvinohrady.s

Publikované: 30.09.2024 Aktualizované: 05.05.2026
Pozemky na predaj Senica

170 €/m2 170 €/m2

Top
Top

Pozemok so stavebným povolením na rodinný dom (aj s vizualizáciami)

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²

Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

86,900 € 149 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

2-izbový byt v predpredaji v Novom Hlohovci – ideálny na investíciu aj plnohodnotné bývanie

Reality Hlohovec

2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²

Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Hlohovec

157,990 € 2867 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NOVÝ DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN V PIEŠŤANOCH: 80 m², 2 BAZÉNY, TOP AREÁL

Reality Piešťany

Apartmán | Rekreačná | 80 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Piešťany

299,900 € 3749 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Dizajnový 1-izbový byt v projekte Čerešne – kompletne zariadený, s balkónom a pivnicou

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Polianky | 30.52 m²

Predstavte si, že zajtra otvoríte dvere svojho nového bytu – a všetko je pripravené. Žiadne pre

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

Top
Top

Komfortný 2-izbový byt v centre | 51 m² + balkón, ideálne pre život pešo alebo na bicykli

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Krížna | 51 m²

Hľadáte bývanie v centre Bratislavy, ale nechcete sa vzdať pokoja? Tento byt je ideálny pre člo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

690 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Dvojgarsónka s výhľadom do zelene – ideálna na bývanie aj investíciu

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Dvojgarsónka | Závodná | 65 m²

V zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúkame na predaj kompletne zariadenú, slnečnú a veľmi pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

165,000 € 2538 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

3-izbový byt na Kramároch za cenu, ktorá dáva zmysel | loggia, výhľad a Koliba za rohom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Na Revíne | 60.03 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj praktický 3-izbový byt na Kramároch, ktorý je ideálnou

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,000 € 4481 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1396)
Rodinné domy na predaj (23062)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8538)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30398)
Upresniť hľadanie