Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje
258,000 € 2576 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102.38 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob
129,000 € 1260 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,
125,000 € 954 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid
159,000 € 161 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
UPgreat exkluzívne ponúka 4 - izbový samostojaci dom v obci Cífer - Pác. Jedná sa o veľmi dobr
267,800 € 2678 €/m²
3 izbový byt | Budyšínska | 79.51 m²
UPgreat exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislav
329,900 € 4149 €/m²
Rodinný dom | 277 m²
UPgreat exkluzívne ponúka veľkometrážny 5 izbový RD v Cíferi iba 20 min od Bratislavy. RD je s
290,000 € 1047 €/m²
3 izbový byt | Americká | 87 m²
Realitná kancelária Pegas Real Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v blízkosti Račians
300,000 € 3448 €/m²
3 izbový byt | Palisády | 78 m²
Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j
349,900 € 4486 €/m²
Rodinný dom | Mudroňova | 230 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality Group ponúka exkluzívne na prenájom prestížny 4 izbový rodin
2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Ladislava Dérera | 58 m²
Realitná kancelária DANUBE Reality, ponúka na prenájom zariadený 2-izbový byt na ulici Ladislav
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²
Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov
1,750,000 € 1750 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 64 m²
Ponúkam exkluzívne na predaj luxusný 2 izbový APARTMÁN (na LV zapísaný ako BYT) pre extra nároč
219,000 € 3422 €/m²
2 izbový byt | Ulica Tamaškovičova | 56 m²
Na predaj ponúkame príjemný a kompletne zariadený 2-izbový byt na Tamaškovičovej ulici v Trnave
174,900 € 3123 €/m²
2 izbový byt | Včelárska | 67 m²
EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj krásny 2 izbový byt po rekonštrukcii s podlahovou plochou bytu 59
239,900 € 3581 €/m²
4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 236 m²
Info v RK
Rodinný dom | Leoša Janáčka | 305 m²
RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj priestranný rodinný dom v jednej z najobľúbenejších a na
378,000 € 1239 €/m²
Rodinný dom | 108 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj modernú novostavbu rodinného domu v obci Špačince, l
375,000 € 3472 €/m²
1 izbový byt | 30 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj zrekonštruovaný 1-izbový byt v obci Šelpice, len 5 k
115,000 € 3833 €/m²
3 izbový byt | 101 m²
SIERA realitná kancelária ponúka na predaj skolaudovaný 3 izbový byt v obci Lužianky, v projekt
184,000 € 1822 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.