Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²
Na predaj: Moderný 3-izbový murovaný tehlový dom, súčasť dvojdomu s upravenou záhradou a teraso
223,900 € 1947 €/m²
Mobilný dom | Chorvátsko
Ponúkame na predaj útulný rekreačný domček v obľúbenej chorvátskej destinácii Vodice, ideálny n
80,000 € 976 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Vo výhradnom zastúpení ponúkame na prenájom 2,5-izb.byt v obytnom dome na 4.poschodí na ul. Čes
800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Kudlákova | 140 m²
Dúbravka - Kudláková ulica - priestory po kompletnej rekonštrukcii, cca 140 m2, v samostatne st
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²
Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v obľúbenej lokalite Mýto pod Ďumbiero
475,000 € 1583 €/m²
Obchodné priestory | Pribišova | 121 m²
Dlhé Diely – Pribišova – predaj nebytového priestoru o celkovej výmere 121 m2, nachádzajúceho s
1,240 €/m2 10 €/m2
Mezonet | Riečna | 240.67 m²
Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA Riečna ulica, Bratislava – Staré Mest
1,502,734 € 6244 €/m²
Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²
Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n
515,000 € 1907 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 1,265 m²
Pozemok je situovaný priamo v starom meste v lukratívnom prostredí plnom zelene na Prvosienkove
790 €/m2 790 €/m2
Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²
Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa
760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 533 m²
Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre
70,000 € 131 €/m²
Rodinný dom | Pri Kríži | 253 m²
Dom, kde sa spája komfort, súkromie a praktické technológie pre každodenný život. Takto by sa d
679,000 € 2684 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²
229,900 € 2652 €/m²
Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²
Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac
146,260 € 2849 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za
299,900 € 2892 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
3 izbový byt | Družicová | 67 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
279,900 € 4178 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Rakúsko
BHS Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Kittsee o veľkost pozemku je 549 m2. Rozmery p
173,000 € 315 €/m²
Rodinný dom | Rakúsko
BHS Reality ponúka exkluzívne na predaj práve dokončenú nízkoenergetickú novostavbu rodinného
450,000 € 3261 €/m²
4 izbový byt | Búdková | 145 m²
Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe
3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.