2+kk byt po novej modernej rekonštrukcii na sídlisku Furča - Buzulucká ul.

Reality Košice-Dargovských hrdinov

2 izbový byt | Buzulucká | 43 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný byt typu 2+kk na začiatku sídliska Furča (smerom od Palackého)

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Košice-Dargovských hrdinov

185,990 € 4325 €/m²

Top
Top

3 izb. byt s 2 lodžiami po novej kompletnej rekonštrukcii - Ždiarska ul. - sídlisko Nad Jazerom

Reality Košice-Nad jazerom

3 izbový byt | Ždiarska | 65 m²

Ponúkame na predaj pekný moderný 3 izb. byt na Ždiarskej ul. v mestskej časti Košice - Nad Jaze

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Košice-Nad jazerom

229,990 € 3538 €/m²

Top
Top

1,5+kk byt v žiadanom developerskom projekte WatsoNova Košice

Reality Košice-Sever

2 izbový byt | Nezadaná | 48.35 m²

Predáme, resp. postúpime 1,5+kk s 2 obytnými miestnosťami a príslušenstvom v žiadanej lokalite

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Košice-Sever

225,000 € 4654 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov -76 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top
Top

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

Tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite pri Mlynskom náhone na Českej ul.

Reality Košice-Sever

Rodinný dom | Česká | 177.7 m²

Ponúkame na predaj tehlový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite v blízkosti Starého mesta pri M

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Sever

499,990 € 2814 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov - 113 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Predaj 4-izbového rodinného domu v Lozorne – v susedstve s lesom

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlboká | 148 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 2831 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Na predaj - Garážové státie v novostavbe – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Gogoľova | 15 m²

Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2000 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

4-IZBOVÝ BUNGALOV V UZAVRETOM AREÁLI - KVETOSLAVOV

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | Slivková | 120 m²

samostatne stojaci bungalov | uzavretý súkromný areál |veľkorysý pozemok 600 m² | vlastná studň

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

417,000 € 3475 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

EXKLUZÍVNE na PREDAJ: Rodinný dom 4izbový s garážou, Palárikovo

Reality Palárikovo

Rodinný dom | 115 m²

NA PREDAJ: Rodinný dom 4izbový s garážou, Palárikovo Tento 4 izbový rodinný dom v pôvodnom sta

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

149,900 € 1303 €/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | Tyrkysová | 102 m²

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Stavebný pozemok 961 m², Kapušany pri Prešove

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Sekčovská | 961 m²

Hľadáte ideálne miesto pre váš nový dom? Tento slnečný a priestranný pozemok v Kapušanoch ponúk

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

109,000 € 113 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23095)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30423)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8555)
Upresniť hľadanie