2-izbový zariadený byt na prenájom v lukratívnej novostavbe centra Považskej Bystrice s nádherným výhľadom a s parkovacím miestom.

Reality Považská Bystrica

2 izbový byt | Centrum | 51 m²

2-izbový zariadený byt na prenájom v novostavbe DIAMON RESIDENCE v lukratívnom prostredí centra

Publikované: 25.12.2019 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Považská Bystrica

450 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

3 chaty s veľkým pozemkom v Klenovci na predaj

Reality Klenovec

Chata, drevenica, zrub | 200 m²

Ponúkame na predaj usadlosť s troma objektami a veľkými pozemkami v extraviláne obce Klenovec.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Klenovec

Info v RK

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v Slávičom údolí v Bratislave I, s napojením na všetky IS a vydaným stavebným povolením na výstavbu rod. domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Slávičie údolie | 898 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej rezidenčnej lokalite Bra

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

825,000 € 919 €/m²

Top
Top

Predaj lukratívneho stavebného pozemku v centre m.č. Záhorská Bystrica v Bratislave IV, so všetkými IS a s právoplat. staveb. povolením na výstavbu RD

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Bratislavská | 712 m²

Lukratívny stavebný pozemok na predaj, nachádzajúci sa v centre mestskej časti Bratislavy – Záh

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 21.04.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

297,000 € 417 €/m²

Top
Top

Moderný 4-izbový dom v ŠTANDARDE – ideálne bývanie len 25 minút od Bratislavy!

Reality Oľdza

Rodinný dom | Nezadaná | 103.51 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci 4-izbový rodinný dom typu ALEX v novej rezidenčnej lokali

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Oľdza

257,500 € 2488 €/m²

Top
Top

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA: Priestranný štýlovo zariadený 3-izb. byt s terasou, predzáhradkou a garážovým státim

Reality Čadca

3 izbový byt | 17. Novembra | 84 m²

Ponúkame na predaj tento priestranný 3 izbový byt v novostavbe v Čadci, na ul. 17.novembra o r

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Čadca

280,000 € 3333 €/m²

člen NARKS
Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

ASSENZIO - PRENAJOM - 1 IZBOVÝ BYT - MEDENÁ ULICA - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Medená | 33 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom 1-izbový byt na Medenej ulici v centre Bratislavy, ktorý s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 4-izbový rodinný dom, Čermáň

Reality Nitra

Rodinný dom | 150 m²

V zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 4-izbový rodinný dom na Čermáni o rozlohe 123m2 na

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nitra

216,000 € 1500 €/m²

člen NARKS
Top
Top

ASSENZIO – PRENAJOM – 2 IZBOVÝ BYT S 2 TERASAMI – MÝTNA – STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Mýtna | 55 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Dúbravky plnej zelene

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Karola Adlera | 70.97 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tichej časti Dúbravky, ktorá sa vyznačuje pokojom a plnosťou

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

217,900 € 3070 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame 2-izbový byt s balkónom v projekte Vodotika na Šustekovej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Šustekova | 35 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER vám ponúka na predaj 2-izbový byt na Šustekovej ulici v obľúbe

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

209,000 € 5971 €/m²

Top
Top

Šikovný 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Martine – Košúty 2

Reality Martin

3 izbový byt | C. Majerníka | 67 m²

Na predaj 3-izbový byt o výmere 67 m², ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite Košúty 2 v Ma

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Martin

144,900 € 2163 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

3 - ročný nadštandardne zariadený rodinný bungalov so šarmom Stredomoria v Rovinke!

Reality Rovinka

Rodinný dom | Súmračná | 130 m²

Ponúkame na predaj kompletne zariadený a nadštandardne vybavený 4 izbový rodinný dom v jednej z

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Rovinka

599,000 € 4608 €/m²

Top
Top

5-izbový rodinný dom na Račianskej v Bratislave

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Račianska | 160 m²

Realitná kancelária Berg Real ponúka na predaj 5-izbový rodinný dom na Račianskej ulici v Brati

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

454,900 € 2843 €/m²

Top
Top

M U R G A Š O V A | Svetlý 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Exkluzívne v Y A M I • D O M I na preda

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Exkluzívny 2-izbový byt v pražskom štýle v Rezidencii Horná | Centrum - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Horná | 86.5 m²

Byt predstavuje spojenie historického šarmu s modernou funkčnosťou. Nachádza sa v "Rezidencii H

Publikované: 08.04.2024 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Mezonet + samostatný apartmán v rezidencii ALMET | Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Nezadaná | 87.14 m²

Ponúkame na predaj jedinečný investičný celok v obľúbenej rezidencii ALMET priamo v centre Dono

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Donovaly

209,000 € 2398 €/m²

Top
Top

Zrekonštruovaný 1-izbový byt s 2 lodžiami a parkovaním | Školská - Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Školská | 37 m²

Ponúkame na prenájom moderný a kompletne zrekonštruovaný 1-izbový byt s výmerou 37 m², nachádza

Publikované: 22.03.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

555 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského, BA IV - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | M. Schneidra - Trnavského | 99.5 m²

Predaj priestranného 3-izbového bytu po kompletnej rekonštrukcii. ul. M. Schneidera Trnavského,

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

310,000 € 3116 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rustaveliho | 78.8 m²

HERRYS - na prenájom príjemný 3,5 -izbový byt v Rači Realitná kancelária HERRYS ponúka na pren

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (763)
Byty na predaj v Bratislave (8508)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30327)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie