Rodinná usadlosť s 20-árovou okrasnou záhradou a krytým bazénom len 20 km od Bratislavy (so znaleckým posudkom)

Reality Čenkovce

Rodinný dom | 303 m²

Pozrite si VIDEO OBHLIADKY tejto nehnuteľnosti! Ak hľadáte miesto, kde má priestor, súkromie a

Publikované: 16.06.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čenkovce

490,000 € 1617 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

ZVÝHODNENÁ CENA 99.900€ | NOVOSTAVBA 1i byt, Banská Štiavnica - len tento byt

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | 41.25 m²

Toto je jediný byt v projekte APATRMANOVÉHO DOMU LINTICH s cenou 99 900 € s DPH – po predaji s

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

99,900 € 2422 €/m²

Top
Top

SVETLO, PRIESTOR A ATMOSFÉRA - 1i byt s balkónom, NOVOSTAVBA LINTICH

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Lintich | 36.76 m²

Vzdušný 1-izbový byt s veľkorysou výmerou, balkónom s výhľadom na zeleň a južnou orientáciou v

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

131,850 € 3587 €/m²

Top
Top

2-izbový byt s veľkou terasou v NOVOSTAVBE LINTICH

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Lintich | 81.64 m²

Hľadáte pokojné bývanie obklopené zeleňou, no stále na dosah centra Banskej Štiavnice? Alebo ro

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

187,402.8 € 2295 €/m²

Top
Top

Veľká terasa, pokoj a vlastné parkovanie | 2-izbový byt v Slovenskom Grobe

Reality Slovenský Grob

2 izbový byt | Slavomírova | 54 m²

Niektoré byty ponúknu priestor. Iné ponúknu pocit, že ste doma hneď po otvorení dverí. Tento

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

181,000 € 3352 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

COMODINO - perfektná investícia pri Horskom parku s potenciálom v novostavbe

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Sklenárska | 40.4 m²

COMODINO ponúka na predaj jednoizbový byt so zaujímavou dispozícioiu - umožňujúcou oddelenie

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

185,000 € 4579 €/m²

Top
Top

COMODINO - moderný dvojizbový byt, v pokojnej lokalite Kramáre - Vlárska ulica, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Vlárska | 55 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na prenájom moderný dvojizbový byt, s vkusne zariadeným interiérom,

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

630 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Na Predaj krásny 5 izbový RD Malý Raj - Slovesnký Grob

Reality Slovenský Grob

Rodinný dom | Pri parku | 123 m²

Licencovaná realitná kancelária Orin real Vám ponúka na predaj krásny kompletne zariadený rodin

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slovenský Grob

425,000 € 3455 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM V BLÍZKOSTI KUCHAJDY | Bratislava – Zátišie |

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Zátišie | 300 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj reprezentatívny rodinný dom v radovej zástavbe na ulic

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

SLNEČNÝ čiastočne zariadený RODINNÝ DOM NA ČIERNEJ VODE

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Hornodvorská | 92.43 m²

LICENCOVANÁ RK ORINREAL ponúka na predaj útulný slnečný rodinný dom v obľúbenej lokalite Čierna

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Chorvátsky Grob

329,000 € 3559 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Útulná garsónka, Ružinov – na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Vlčie hrdlo | 16.78 m²

Hľadáte bezstarostné bývanie alebo hotovú investíciu s okamžitým výnosom? Ponúkame kompletne zr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 5900 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Štartovacie bývanie alebo rekreácia: Pozemok s modulovým domom v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 533 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

70,000 € 131 €/m²

Top
Top

Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA - na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Riečna | 240.67 m²

Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA Riečna ulica, Bratislava – Staré Mest

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,502,734 € 6244 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

777,000 € 6118 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Svetlá dvojgarzónka s dvomi loggiami v srdci Petržalky – Holíčska

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ I novostavba 3 - izbový byt 94m2 I Zubrohlava

Reality Námestovo

3 izbový byt | Nábrežie | 94 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, kde sa moderné technológie spájajú s poctivou stavbou a veľkorysým p

Publikované: 24.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Námestovo

228,300 € 2429 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

LUNA REALITY | Prenájom klimatizovaného, plne zariadeného 3 – izb. bytu Ovocné sady

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 67 m²

Ponúkame na prenájom klimatizovaný, plne zariadený 3 – izbový byt na najvyššom poschodí v Ovocn

Publikované: 14.09.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

900 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Nadštandardný 4 izbový byt s terasou.

Reality Bratislava-Devín

4 izbový byt | Devínska cesta 102 | 113.83 m²

DISPOZÍCIA Ide o štvorizbový byt s hlavnou spálňou + 2 ďalśie izby, ktoré spoločne tvoria nočnú

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1411)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie