2 izbový byt | Nezadaná | 65 m²
V našej realitnej kancelárii Quality SC províziu za prenájom tejto nehnuteľnosti nájomca NEPLAT
840 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hlavná | 99.8 m²
Lokalita: ul. Hlavná, Čataj. Pozrite si autentické video bytu: https://youtube.com/shorts/uM_
175,000 € 1754 €/m²
Rodinný dom | Mlynská | 105 m²
Lokalita: obec Blatné, cca 7km od Senca. RK Quality SC Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastoč
190,000 € 1810 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²
Dom, kde má ticho svoje miesto Sú miesta, ktoré si vás získajú hneď pri príchode. Ticho, ktoré
370,000 € 1850 €/m²
Rodinný dom | Rybníčky | 320 m²
Moderný rodinný dom v centre Bojníc – len pár metrov od Bojnického zámku Základné informácie •
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 280 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný rodinný dom s úspešne fungujúcim podnikaním – naj
700,000 € 2500 €/m²
3 izbový byt | Nová | 90 m²
Na predaj priestranný 3-izbový byt s pozemkom v centre Prievidze Ponúkame na predaj výnimočný
115,000 € 1278 €/m²
Rodinný dom | Lesná | 340 m²
Na predaj výnimočný bytový dom so 6 apartmánmi v Bojniciach – investícia s okamžitým výnosom P
750,000 € 2206 €/m²
Rodinný dom | Garbiarska | 180 m²
Premyslené riešenia, pokojná lokalita a záhrada, ktorá vznikla pod rukami architekta V tichej
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²
Info v RK
Rodinný dom | Východná | 130 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v pôvodnom stave situovaný v jednej z najvyhľadávanejších lokalí
190,000 € 1462 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Šumperská | 930 m²
Administratívno-technickú budovu nachádzajúcu sa vo výbornej lokalite širšieho centra mesta Pri
750,000 € 806 €/m²
Rodinný dom | Prievidzská | 400 m²
Predstavujeme vám nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje len výnimočne. Dom, ktorý spája veľko
820,000 € 2050 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
Dom s príbehom v centre obce – priestor pre nový začiatok V centre obce Bystričany ponúkame na
120,000 € 889 €/m²
3 izbový byt | Topoľčianska | 64 m²
NANDU ponúka na predaj výborne dispozične riešený 3izbový byt (možnosť využívať aj ako 4 izbový
280,000 € 4375 €/m²
Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
229,900 € 2652 €/m²
Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²
Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac
146,260 € 2849 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho
520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za
299,900 € 2892 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
3 izbový byt | Družicová | 61 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
285,000 € 4672 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.