4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 236 m²
Info v RK
Rodinný dom | Iršajská | 144 m²
Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4-izbových rodinných domov v radovej zástavbe troch domov v o
385,000 € 2674 €/m²
Rodinný dom | Janova Lehota 275 | 250 m²
Hľadáte absolútny únik z civilizácie, milujete prírodu, zvieratá, alebo snívate o vlastnej far
269,000 € 1076 €/m²
Rodinný dom | Horné Dubové 95 | 120 m²
Hľadáte pokojné vidiecke bývanie, z ktorého ste za pár minút v meste? Ponúkame na predaj priest
189,900 € 1583 €/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hodvábna | 68 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám ponúka na predaj svetlý 3-izbový byt, situovaný v pok
133,900 € 1969 €/m²
Rodinný dom | 350 m²
Realitná kancelária Bývajte s nami Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s výborným di
Cena dohodou
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
2 izbový byt | 50 m²
Andel&Zachar Vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt v atraktívnej novostavbe Rezidencia Šted
264,915 € 5298 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Administratívny objekt | Nezadaná | 400 m²
Ponúkame na prenájom samostatný dvojpodlažný objekt na administratívne účely o výmere 400 m2. O
4,800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Prevádzkový areál | 16,000 m²
Maroš Vereš +421 904 086 200 maros.veres@v2realestate.sk V2 real estate ponúka na predaj výrob
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.