Útulná garsónka, Ružinov – na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Vlčie hrdlo | 16.78 m²

Hľadáte bezstarostné bývanie alebo hotovú investíciu s okamžitým výnosom? Ponúkame kompletne zr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 5900 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PREDAJ - RODINNÝ DOM, GALANTA-KOLÓNIA, CELKOVÁ ROZLOHA 851 M²

Reality Galanta

Rodinný dom | Fialková | 110 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný rodinný dom v pokojnej časti mesta Galanta (časť Kolónia) na kon

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Galanta

320,000 € 2909 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Tichý 3-izbový byt s terasou a parkovaním v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mikulášska ulica | 95 m²

Na prenájom ponúkame štýlovo zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na 2. poschodí novostavby v

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Zaujímavá ponuka RD v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Pod Červenou studňou | 300 m²

Nehnuteľnosť je situovaná na rozľahlom, rovinatom pozemku o výmere 2.229 m2 na ulici Pod Červe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

362,900 € 1210 €/m²

Top
Top

Predaj 2-izbového bytu s loggiou, pivnicou a parkovaním – projekt Zelené Záluhy

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Zelené Záluhy | 53.25 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe Zelené Záluhy, ktorý sa nachádza na 2. poschodí by

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

295,000 € 5540 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Bývanie pri Bratislavskom hrade - prenájom veľkého zariadeného 4-izb. bytu na ul. Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Palisády | 120 m²

Bývanie pri Bratislavskom hrade Ponúkame na prenájom zariadený 4-izbový byt v atraktívnej čast

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

259,000 € 4317 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Luxusný 4-izbový byt v projekte SKY PARK na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Čulenova | 114 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 4-izbový byt s exkluzívnym výhľadom na Bratislavský hrad, ktorý sa

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

Top
Top

Nové Apartmány na predaj - Tajch Klinger - Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Klinger 13 | 31 m²

Exkluzívne bývanie aj investícia v srdci Štiavnických vrchov Ponúkame na predaj rekreačné apar

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

110,515 € 3565 €/m²

Top
Top

Veľkorysý byt vhodný pre rodinu aj prácu z domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 125 m²

NA PREDAJ: Ponúkame jedinečný 3-izbový mezonet v žiadanej lokalite m.č. Ružinov, len pár minú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

390,000 € 3120 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Nadštandardný rodinný dom na Alžbetinom ostrove – exkluzívna lokalita, súkromie a komfort

Reality Komárno

Rodinný dom | Platanová alej | 1,372 m²

Ekluzívne na predaj: Ponúkame výnimočný rodinný dom s veľkorysou výmerou a vysokým štandardom

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Komárno

637,000 € 464 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - Zuzany Chalupovej 2 i byt s terasou

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 60 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt na ulici Zuzany Chalupovej v obľúbenom projekte Slnečnice. Ten

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

226,000 € 3767 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v tichej časti nových rodinných domov - Malé Leváre

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 115 m²

Na predaj: Moderný 3-izbový murovaný tehlový dom, súčasť dvojdomu s upravenou záhradou a teraso

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

223,900 € 1947 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príjemný rekreačný domček pri mori – Vodice, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj útulný rekreačný domček v obľúbenej chorvátskej destinácii Vodice, ideálny n

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj

80,000 € 976 €/m²

Top
Top

MODERNÝ 2,5-IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT, UL. ČESKOSL.PARAŠUTISTOV, MODERNE ZARIADENÝ

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 65 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na prenájom 2,5-izb.byt v obytnom dome na 4.poschodí na ul. Čes

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Zrekonštruované priestory na zdravotníctvo, služby, kancelárie !

Reality Bratislava-Dúbravka

Kancelárie, administratívne priestory | Kudlákova | 140 m²

Dúbravka - Kudláková ulica - priestory po kompletnej rekonštrukcii, cca 140 m2, v samostatne st

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Dúbravka

9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top
Top

Dvojgeneračný rodinný dom na predaj v srdci Nízkych Tatier – Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nezadaná | 300 m²

Ponúkame na predaj priestranný dvojgeneračný rodinný dom v obľúbenej lokalite Mýto pod Ďumbiero

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 13.01.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

475,000 € 1583 €/m²

Top
Top

Nebytový priestor s dvomi vstupmi vo vyhľadávanej lokalite !

Reality Bratislava-Karlova Ves

Obchodné priestory | Pribišova | 121 m²

Dlhé Diely – Pribišova – predaj nebytového priestoru o celkovej výmere 121 m2, nachádzajúceho s

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

1,240 €/m2 10 €/m2

Top
Top

Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA - na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Mezonet | Riečna | 240.67 m²

Exkluzívny mezonet s veľkorysou terasou v projekte RIEČNA Riečna ulica, Bratislava – Staré Mest

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,502,734 € 6244 €/m²

Top
Top

!!! MIMORIADNA PONUKA !!! Dom na bývanie aj podnikanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²

Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

515,000 € 1907 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ NÁDHERNÉHO POZEMKU SO VŠETKÝMI INŽ. SIEŤAMI A CESTOU, HRADNÝ KOPEC, PRVOSIENKOVA UL

Reality Bratislava-Staré Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Prvosienkova | 1,265 m²

Pozemok je situovaný priamo v starom meste v lukratívnom prostredí plnom zelene na Prvosienkove

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Staré Mesto

790 €/m2 790 €/m2

Top
Top

Svetlá dvojgarzónka s dvomi loggiami v srdci Petržalky – Holíčska

Reality Bratislava-Petržalka

Dvojgarsónka | Holíčska | 37 m²

Ponúkame na prenájom svetlý a prakticky riešený 2-izbový byt typu dvojgarzónka nachádzajúci sa

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

760 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Top
Top

Štartovacie bývanie alebo rekreácia: Pozemok s modulovým domom v Lehniciach

Reality Lehnice

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 533 m²

Ponúkame na predaj pozemok v obci Lehnice, časť Sása, s rozostavaným modulovým domom, ktorý pre

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lehnice

70,000 € 131 €/m²

Top
Top

5 izbový rodinný dom s bazénom po kompletnej rekonštrukcii

Reality Zálesie

Rodinný dom | Pri Kríži | 253 m²

Dom, kde sa spája komfort, súkromie a praktické technológie pre každodenný život. Takto by sa d

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Zálesie

679,000 € 2684 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30320)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie