Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

385,900 € 5111 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Veľkorysý rodinný dom v prestížnej lokalite Bôrik | 500 m² | wellness, vináreň, dvojgaráž | vhodný aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Na kopci | 500 m²

BOND Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom situovaný v prestížnej vilovej štvrti Bra

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,499,000 € 2998 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

4 izbový rodinný dom Miloslavov - PREDAJ

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Fialková ulica | 99.2 m²

Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj krásnu a slnečnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu vo vyhľ

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Domy na predaj Miloslavov

389,990 € 3931 €/m²

Top
Top

Krásny rozprávkový 4 izbový rodinný dom na predaj Lehnice - PREDAJ

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 204 m²

Exkluzívne Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite a to v obci Lehnice. Roz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Lehnice

295,000 € 1446 €/m²

Top
Top

4 izbový rodinný dom s garážou Hviezdoslavov - PREDAJ

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Hlavná | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

389,990 € 2600 €/m²

Top
Top

Rodinný dom v Ružinove – Trávniky | súkromné átrium, záhrada, wellness a klubová miestnosť | možnosť využitia aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

114,990 € 3108 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

LEVEL REAL - Exkluzívne 1,5 izb byt na predaj - NOVY PROJEKT - Stupava - NOVOSTAVBA

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²

Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 18.01.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3579 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený a klimatizovaný 4-izbový byt Horský park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 112 m²

Predáme priestranný 4-izbový byt s balkónom a nádherným výhľadom na Horský park, ktorý je situo

Publikované: 31.07.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Príjemný rekreačný domček pri mori – Vodice, Chorvátsko

Reality Chorvátsko

Mobilný dom | Chorvátsko

Ponúkame na predaj útulný rekreačný domček v obľúbenej chorvátskej destinácii Vodice, ideálny n

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj

80,000 € 976 €/m²

Top
Top

Nadštandardný rodinný dom na Alžbetinom ostrove – exkluzívna lokalita, súkromie a komfort

Reality Komárno

Rodinný dom | Platanová alej | 1,372 m²

Ekluzívne na predaj: Ponúkame výnimočný rodinný dom s veľkorysou výmerou a vysokým štandardom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Komárno

637,000 € 464 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príjemný rodinný dom v Malých Levároch na PREDAJ

Reality Malé Leváre

Rodinný dom | Agátová alej | 100 m²

Na predaj moderný 3-izbový rodinný dom – Malé Leváre, Agátová alej Cena: 206 000 € Ponúkame na

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Malé Leváre

206,000 € 2060 €/m²

Top
Top

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Obchodná | 60 m²

Nadčasový 2-izbový byt po rekonštrukcii v Starom Meste – Obchodná ul. Ponúkame na predaj štýlo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

265,000 € 4417 €/m²

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30412)
Byty na predaj v Bratislave (8547)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie