Predáme dvojpodlažný rodinný dom v Žiline - Závodí

Reality Žilina

Rodinný dom | Závodie | 250 m²

Predáme dvojpodlažný rodinný dom v kľudnej časti Žilina – Závodie. Ide o dvojpodlažný, podpiv

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

345,000 € 1380 €/m²

Top
Top

Predáme stavebný pozemok v obci Svederník o výmere 1205 m2

Reality Svederník

Pozemok pre rodinné domy | . | 1,205 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Svederníku s rozlohou 1205 m² v krásnom prostredí plno

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Svederník

118,000 € 98 €/m²

Top
Top

Slnečný 2 izbový zrekonštruovaný byt s balkónom, Hliny 7

Reality Žilina

2 izbový byt | Hliny 7 | 59 m²

Ponúkame iba u nás na predaj slnečný 2-izbový byt s balkónom, Hliny VII. Nachádza sa na 4. posc

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Žilina

175,000 € 2966 €/m²

Top
Top

Prenajmeme skladovú halu o výmere 2008 m2 v obci Oščadnica.

Reality Oščadnica

Skladový objekt | I/11 | 2,008 m²

Prenajmeme skladovú halu o výmere 2008 m2 v samostatnom areáli v obci Oščadnica. Areál sa na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Oščadnica

3.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Kancelárie pri Shopping Centre Nivy | CBC I & II | Výborná dostupnosť

Reality Bratislava-Staré Mesto

Administratívny objekt | Karadžičova | 24,000 m²

CBC I a II ponúka viac než len kancelárske priestory. Firmám prinášame stabilnú adresu, flexibi

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.01.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom moderných kancelárskych a obchodných priestorov v Twin City – Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 4,000 m²

Ponúkame na prenájom reprezentatívne priestory v jednom z najprestížnejších biznis centier Brat

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 27.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Prenájom skladových priestorov LOGIS Bojnická – Bratislava od 1000 m²

Reality Bratislava-Rača

Priestor pre sklad | Bojnická | 1,000 m²

LOGIS Bojnická je moderné skladové centrum situované v strategickej lokalite Bratislavy, ktorá

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Rača

Info v RK

Top
Top

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

TOP investícia 2 izb.byt centrum balkón, výťah, ul. Republiky Žilina

Reality Žilina

2 izbový byt | Republiky | 59 m²

Realitná kancelária RE/MAX Expert vo výhradnom zastúpení klienta ponúka TOP ivestíciu priamo v

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

209,000 € 3542 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor | Kramáre Living – prémiová príležitosť na podnikanie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²

Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

146,260 € 2849 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

Top
Top

3-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jaskový rad | 75.43 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 3-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,900 € 4374 €/m²

Top
Top

Predaj parkovacích státí v podzemnej garáži v centre Bratislavy - odpočet DPH

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Vajnorská | 25 m²

Spoločnosť Bývanie Teplo Klimatizácia s.r.o. ponúka na predaj parkovacie zdvojené parkovacie st

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

60,000 € 2400 €/m²

Top
Top

Priestranné 3-izbové byty v projekte BAYA na Bajkalskej, ktoré si na seba vedia zarobiť

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 86.08 m²

Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

338,700 € 3935 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ - 2 IZBOVÝ BYT NA ÚPLNOM ZAČIATKU PETRŽALKY - ZADUNAJSKÁ CESTA

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 47 m²

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový byt s výbornou polohou na úplnom začiatku Petržalky , byt sa n

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

225,000 € 4787 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - PAVLICE, CELKOVÁ ROZLOHA 1469M²

Reality Trnava

Rodinný dom | 276 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 6-izbový rodinný dom v obci Pavlice. CENA: 310 000 EUR CELK

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trnava

310,000 € 1123 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - RODINNÝ DOM - MALÁ MAČA - CELKOVÁ ROZLOHA 2 719 M²

Reality Galanta

Rodinný dom | 184.74 m²

Ponúkame Vám na predaj 5-izbový rodinný dom v obci Malá Mača pri Sládkovičove. Celková rozloha

Publikované: 26.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

365,000 € 1976 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - 4 IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KRÁĽOV BROD

Reality Kráľov Brod

Rodinný dom | 120 m²

Rodinný dom na predaj – Kráľov Brod Cena: 125 000 € Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľov Brod

125,000 € 1042 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

PREDAJ - 5-IZBOVÝ RODINNÝ DOM, KOŠÚTY PRI GALANTE

Reality Galanta

Rodinný dom | 146.66 m²

Ponúkame Vám na predaj moderný 5- izbový rodinný dom, ktorý obklopuje krásna záhrada z každej s

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Galanta

338,000 € 2305 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8549)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1306)
Rodinné domy na predaj (23087)
Reality v Martine (743)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Upresniť hľadanie