PRIESTRANNÝ 3 IZBOVÝ BYT NA HRADNOM KOPCI S BALKÓNOM A TERASOU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Búdková | 138 m²

FEDORS GROUP vám ponúka exkluzívne na predaj výnimočný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadáv

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 4703 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 21.04.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny kompletne zariadený 4-izbový byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 145 m²

Ponúkame Vám na prenájom kompletne zariadený, veľkorysý 4-izbový byt s 2 terasami v novostavbe

Publikované: 02.06.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,400 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Top
Top

Súkromie, pokoj a diskrétnosť – trojizbový byt, 200 m², rezidencia pri Horskom parku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nekrasovova | 200 m²

V tichej a vyhľadávanej lokalite pod Horským parkom ponúkame na prenájom nadštandardný 3-izbový

Publikované: 25.05.2025 Aktualizované: 29.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Top
Top

4-izbový byt 116 m² | krb | terasa | garážové státie | Svetlá ulica – Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Svetlá | 121 m²

Ponúkame na prenájom slnečný a priestranný 4-izbový byt o výmere 116 m² + terasa a garážové stá

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,350 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj garáž s pozemkom – Teslova ulica, Ružinov (Bratislava)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 15.5 m²

Ponúkame na predaj praktickú radovú garáž s vlastným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite na Teslo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

42,000 € 2710 €/m²

Top
Top

Posledný 2-izbový byt s predzáhradkou 135 m² a parkovaním v tichej časti Bratislavy – iba 8 bytov v dome !

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Železničná | 52 m²

Ponúkame na predaj slnečný 2-izbový byt s predzáhradkou a vlastným parkovacím státím v novostav

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,900 € 4710 €/m²

Top
Top

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

Top
Top

Slnečný 3-izbový byt 91 m² | 2 balkóny | parkovanie | RUSTICA – Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Saratovská | 91 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma balkónmi, situovaný na 2. nadzemnom podlaží

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

345,000 € 3791 €/m²

Top
Top

Predaj viacúčelovej nehnuteľnosti v historickom centre Trnavy – Halenárska ulica

Reality Trnava

Rodinný dom | Halenárska | 195 m²

Púpava development ponúka na predaj výnimočný dom v srdci historického centra Trnavy, na prestí

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 05.12.2025
Domy na predaj Trnava

549,000 € 2815 €/m²

Top
Top

Púpavy pri Aleji – nadštandardne priestranné byty v štandardnom prevedení + stropné chladenie a kúrenie v cene

Reality Trnava

3 izbový byt | Generála Goliana | 85 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka na predaj priestranné 3-izbové byty v štandardnom prevedení, so stro

Publikované: 24.04.2023 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Trnava

248,500 € 2888 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Pod hradom – štandard a veľká terasa 230 m2 - SKOLAUDOVANÉ!

Reality Nitra

3 izbový byt | Podzámska | 81 m²

PÚPAVA DEVELOPMENT ponúka nový, priestorovo veľkorysý 3-izbový byt so záhradkou. Byt sa nachádz

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj Nitra

337,600 € 4168 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný 2-izbový byt v Nitre s nadupanými technológiami a praktickým dispozičným riešením!

Reality Nitra

2 izbový byt | Hviezdoslavova trieda | 44.21 m²

Hľadáte nový byt v širšom centre Nitry, ktorý kombinuje moderné technológie s maximálnym komfor

Publikované: 18.10.2022 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Nitra

181,400 € 2920 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Moderný, slnečný 4i RD, Chorvátsky grob

Reality Chorvátsky Grob

Rodinný dom | Platanová | 108 m²

Ponúkame na prenájom úplne nový, krásne a moderne zariadený 4-izbový rodinný dom v Chorvátskom

Publikované: 20.10.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na prenájom Chorvátsky Grob

1,349 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

4 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom blízko centra

Reality Košice-Vyšné Opátske

Rodinný dom | Jarabinová | 170 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám ponúka na predaj rodinný dom s výnimočne veľkým pozemkom v ra

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Vyšné Opátske

596,000 € 3506 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NUERA︱Penthouse s terasou s krásnymi výhľadmi v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Agátová | 131.54 m²

EXKLUZÍVNY PENTHOUSE S TERASOU OKOLO CELÉHO BYTU A VÝHĽADMI NA OKOLITÉ LESY Ponúkame na predaj

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

750,000 € 5702 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok 2 919 m² s panorámou Vysokých Tatier, Nová Lesná

Reality Nová Lesná

Pozemok pre rodinné domy | Ku Stanici | 2,919 m²

Pozemok pri lese a Piesočnom potoku, na konci ulice projektu www.topphem.sk. Výmera 2 919 m² (8

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Nová Lesná

420,300 € 144 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

INVESTIČNÝ 1-IZBOVÝ BYT V CENTRE BRATISLAVY – GRÖSSLINGOVÁ ULICA

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Grösslingova | 34 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta na Gröslingovej ulici v

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

199,000 € 5853 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Lastovičky II - novostavba 3-izbového bytu s balkónom

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | Krajná | 64.09 m²

Ponúkame Vám na predaj 3-izbový byt s balkónom v novom projekte bytových domov Lastovičky II v

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

199,900 € 3119 €/m²

Top
Top

RD ꓲ 479 m2 ꓲ DONSKÁ ꓲ ideálny domov pre viacgeneračné bývanie

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Donská | 479.3 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 19.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

799,000 € 1667 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Príjemné bývanie v 4i dvojpodlažných bytoch s vlastným pozemkom a rýchlym napojením do centra Bratislavy

Reality Bratislava-Jarovce

4 izbový byt | Tyrkysová | 102 m²

- novostavba troch dvojpodlažných bytov - v cene záhrada a 2 parkovacie státia - rýchly prístu

Publikované: 09.11.2024 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Jarovce

420,000 € 4118 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8532)
Rodinné domy na predaj (23108)
Byty v Banskej Bystrici (1383)
Reality v Martine (738)
Reality vo Vysokých Tatrách (186)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Upresniť hľadanie