Priestranný 4-izbový byt so záhradou, garážou, pivnicou, šatníkom vo výbornej lokalite priamo v Senci na predaj

Reality Senec

4 izbový byt | J. Smreka | 116.76 m²

Wealth Group ponúka exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt, ktorý sa nachádza na ulici J

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Senec

319,990 € 2741 €/m²

Top
Top

Rodinný dom – Bratislava Rusovce, Ilýrska ulica

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

895,000 € 4945 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Bratislava – Rača: dvojgeneračný rodinný dom s pozemkom 585 m² – vhodný aj na podnikanie

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²

Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

525,000 € 2500 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Prenájom kancelárskeho priestoru Mlynské Nivy s bezproblémovým parkovaním!

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynské nivy | 80 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruované a zariadené kancelárske priestory vo výbornej lo

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

680 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

PRIPRAVUJEME | Veľký, rodinný 5izb. byt s loggiou, 2x toaleta a úplne nová rekonštrukcia - ul. Novackého

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Novackého | 103.36 m²

Výborná dispozícia veľkého 5izb. bytu Novackého ulica začiatok Karlovej vsi. Byt v tehlovom d

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

395,000 € 3822 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Rodinný dom v Ružinove – Trávniky | súkromné átrium, záhrada, wellness a klubová miestnosť | možnosť využitia aj ako sídlo firmy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Šalviová | 178 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

Výnimočný 4-izbový byt s veľkou lodžiou, pivnicou a parkovaním v projekte Cubicon II

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ulica Rudolfa Mocka | 88.02 m²

Ponúkame na predaj výnimočný moderný 4-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Cubicon II,

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

409,900 € 4657 €/m²

člen NARKS
Top Novinka
Top Novinka

VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT S LODŽIOU V ZELENEJ ČASTI PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Holíčska | 91.85 m²

BOND Reality Vám ponúka na predaj priestranný a tichý 4-izbový byt v zelenej časti Petržalky na

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3374 €/m²

člen NARKS
Top
Top

SAMOSTATNÝ RODINNÝ DOM S 8-ÁROVÝM POZEMKOM, JAROVCE

Reality Bratislava-Jarovce

Rodinný dom | 216 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka samostatne stojaci rodinný dom so sedlovou strechou v pokojn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Jarovce

749,900 € 3472 €/m²

člen NARKS
Top
Top

ŠTÝLOVÝ 3-IZB. BYT V NOVOSTAVBE MELROSE, TERASA, 2× PARKOVANIE

Reality Bratislava-Rusovce

3 izbový byt | Firmova | 84.2 m²

BOND Reality Vám ponúka na prenájom 3-izbový byt s terasou v novostavbe Melrose Rusovce na Firm

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rusovce

950 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Výnimočný rodinný 4izb. byt po kompletnej rekonštrukcii, hneď vedľa ZŠ Za kasárňou

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | 86.7 m²

Ponúkame na predaj moderný 4 izb. byt kde po práve dokončenej ešte nepoužívanej kompletnej reko

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

358,000 € 4129 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NA PREDAJ | slnečný 1,5-izbový byt s veľkou loggiou v TOP lokalite Ružinov – Astrová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 54 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,990 € 4166 €/m²

člen NARKS
Top
Top

RODINNÝ DOM NA HRADNOM KOPCI – BÔRIK | 7-ÁROVÝ POZEMOK | 2 BYTOVÉ JEDNOTKY

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | 290 m²

BOND Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v TOP lokalite Brat

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

999,900 € 3448 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Rusovce – stavebný pozemok pár krokov od jazier | VIS | uzatvorená zóna

Reality Bratislava-Rusovce

Pozemok pre rodinné domy | 649 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rusovce

640 €/m2 640 €/m2

člen NARKS
Top
Top

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj rodinný dom v Rusovciach, v lokalite Gaštanová alej v zóne za Melrose Rusovce.

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²

V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,089,000 € 4950 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Výnimočný 3-izbový byt 75,5 m² + 3 balkóny | kompletná rekonštrukcia | Košická ulica – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 75.5 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

384,900 € 5098 €/m²

člen NARKS
Top
Top

NEVEREJNÁ PONUKA PRE NÁROČNÝCH | Prémiový rodinný dom na veľkorysom pozemku | Bratislava - Rusovce

Reality Bratislava-Rusovce

Rodinný dom | 600 m²

Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Rusovce

1,995,000 € 3325 €/m²

člen NARKS
Top
Top

TOP PONUKA | NOVOSTAVBA - 2izb. mezonetu so záhradkou a terasou, rezidencia Majerská

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Majerská | 60.17 m²

Ponúkame už dokončené úplne nové byty v modernej rezidencii na Majerskej ulici. Byt sa nachádz

Publikované: 03.05.2024 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

238,000 € 3739 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj 1 izb. byt, Ševčenkova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Ševčenkova | 30 m²

Ponúkame na predaj pekný, útulný a slnečný, 1-izb.byt, Petržalka, Andalex - Švabinského ul.

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 5997 €/m²

Top
Top

TOPNovinka: Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratislava

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Česká | 90 m²

Výnimočný 3-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej lokalite Nového Mesta – Česká ul., Bratisla

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,000 € 3767 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Novostavba, 5 izieb, 152 m²

Reality Lubina

Rodinný dom | Nezadaná | 152 m²

Ponúkame vám na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu. Dom je skolaudovaný, má súpisné čí

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Lubina

219,990 € 1447 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30428)
Rodinné domy na predaj (23072)
Byty na predaj v Bratislave (8559)
Byty v Banskej Bystrici (1392)
Reality v Martine (735)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie