Reality&Bývanie I Priestranný 3izbový byt s balkónom v tehlovej stavbe Pri Bielom kríži s výhľadom na Karpaty

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²

Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

319,000 € 3667 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN

Reality Trenčín

3 izbový byt | Šafárikova | 70 m²

NA PRENÁJOM | 3izbový byt s lodžiou, Šafárikova ul. TN Spol. ZAJO Reality vám vo výhradnom zas

Publikované: 05.11.2024 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trenčín

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top
Top

Veľký 2-izb. byt so samostatnou kuchyňou, balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii v Bratislave I. na predaj – Svoradova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj veľký 2-izb. byt s balkónom a loggiou po kompletnej rekonštrukcii. Byt pozos

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Menší rodinný dom s okrasnou záhradou v Starom Meste - Bratislave I. na predaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Korabinského | 118 m²

Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom so záhradou v tichej ulici v Bratislave I. – m.č. Staré

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,900 € 5084 €/m²

člen NARKS
Top
Top

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

349,900 € 4665 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

METROPILIS - 2-izb kompletne zariadený byt s balkónom, pivnicou a garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Bottova | 42 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 2 izbový kompletne zariadený byt, 45m2 s balkónom, nachádzajúci sa

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 7357 €/m²

Top
Top

3-izbový byt so záhradou a parkovaním, Rača

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Hrušková | 80 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 3-izbový byt v Bratislave – Rača, ktorý ponúka ideálnu kombiná

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Rača

999 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

5-izbový mezonet so záhradou, novostavba, parkovanie

Reality Bratislava-Vrakuňa

Rodinný dom | Brezová | 115 m²

🏡 Moderný 5-izbový mezonet so záhradou v radovej zástavbe – ideálny pre rodinu, 2x parkovanie

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Bratislava-Vrakuňa

1,399 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top
Top

Nový Chalet v srdci Štiavnických vrchov

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nezadaná | 134 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj úplne nový chalet v obklopení lesa, len 8 minút chôdze od Počúva

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

329,000 € 2455 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

OCCAM | 5i PENTHOUSE (339m2) v historickom centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Medená | 339 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny strešný byt na Medenej ulici. Nehnute

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,090,000 € 3215 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na PRENÁJOM lukratívne obchodné priestory 1007 m² RETAILOVÉHO objektu v Obchodnom centre (OC) Radvaň PARK na Zvolenskej ceste v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Zvolenská cesta 30A | 1,007 m²

🏬 Na prenájom: priestranné obchodné priestory v OC Radvaň PARK – Banská Bystrica Adresa: Zvole

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10,362 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Top
Top

Exkluzívny 3 izbový byt v projekt Sky Park s terasou a dvoma kúpeľňami - centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Čulenova | 89.93 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3 izbový byt v prestížnom rezidenčnom projekte Sky Park v samotno

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

629,900 € 7004 €/m²

Top
Top

4 izbový byt v novostavbe s terasou a garážou, Košice - Juh

Reality Košice-Juh

4 izbový byt | Južná trieda | 130 m²

Realitná kancelária TOBI Real Vám EXKLUZÍVNE ponúka na prenájom tento moderný slnečný 4 izbový

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Košice-Juh

1,550 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt blízko centra mesta

Reality Komárno

3 izbový byt | 82 m²

Ponúkam na predaj veľkometrážny 3 izbový byt na skok od centra mesta Komárno. Byt má rozlohu 82

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Komárno

135,000 € 1646 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Tichý staromestský 3,5-izbový byt vo dvore – 29. augusta, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,990 € 3921 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Luxusná rezidencia na Bôriku – Údolná, Staré Mesto, BA I - reprezentatívne bývanie v prestížnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²

DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,699,990 € 3394 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Reality v Martine (751)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30295)
Rodinné domy na predaj (23020)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie