Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

4 izbový byt | Cédrová | 86.03 m²

Čunovo nie je len miesto na bývanie. Je to životný štýl, tu sa bývanie stáva zážitkom. Ak túžit

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

369,740 € 4298 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Cédrová | 66.22 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

250,164 € 3778 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

2 izbový byt | Cédrová | 56.91 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

218,220 € 3834 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie v dotyku s prírodou

Reality Bratislava-Čunovo

1 izbový byt | Cédrová | 25.77 m²

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

140,688 € 5459 €/m²

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE AGÁTY, 60 M2, PARKING, DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 60.2 m²

Ponúkame Vám na predaj nový 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v dokončenom a skolaudovan

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

229,000 € 3804 €/m²

Top
Top

Nadštandardný 3 izbový byt s s terasou.

Reality Bratislava-Devín

3 izbový byt | Devínska cesta | 115.5 m²

JAPONSKÝ MINIMALIZMUS DISPOZÍCIA Priestor je navrhnutý ako otvorená denná zóna, kde sú funkcie

Publikované: 07.07.2023 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

Top
Top

Na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom v projekte Slnečnice - Žltá ulica

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | Žltá | 127 m²

Ponúkame na predaj moderný dvojpodlažný 5-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v obľúbenej bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

789,000 € 6213 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Stavebný pozemok v lokalite Slanec nad Peknou cestou

Reality Bratislava-Nové Mesto

Pozemok pre rodinné domy | Na Grunte | 1,249 m²

Ponúkame na predaj 1249m2 stavebný pozemok na Slanci. Na pozemku sú všetky inžinierske siete /

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

750,000 € 600 €/m²

Top
Top

Moderný 2-izbový apartmán s parkovaním, Vila Leonardo, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Bajkalská | 59.77 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný a výborne dispozične riešený 2-izbový apartmán situovaný v obľ

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,900 € 4181 €/m²

Top
Top

Priestranný 4- izbový rodinný dom s veľkou záhradou, Orechová Potôň

Reality Orechová Potôň

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Ponúkame Vám na predaj 4-izbový tehlový rodinný dom v obci Orechová Potôň. Dom môže byť ideálny

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Orechová Potôň

229,000 € 1762 €/m²

Top
Top

FRANK ZICHER - Predávame komerčný objekt – administratívna budova s parkovaním pre 25 áut a investičným potenciálom, Jelenia ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Objekt pre obchod | Jelenia | 1,000 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER exkluzívne ponúka na predaj trojpodlažnú administratívnu budov

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,750,000 € 1750 €/m²

Top
Top

Jan Pinka | VEĽKORYSÝ 5-IZBOVÝ BYT S FUNKČNOU DISPOZÍCIOU NA HRADNOM KOPCI S DYCHVYRÁŽAJÚCIM VÝHĽADOM

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²

Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

689,000 € 4593 €/m²

Top
Top

4-izbový výnimočný dizajnovo zariadený byt Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 243 m²

Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top Novinka
Top Novinka

Moderne zariadený 3-izb. byt s privátnym fitness Horský Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Majakovského | 185 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

Exkluzívny dizajnovo zariadený 4-izbový byt Horský Park v UNIQ

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Majakovského | 236 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

Staromestský 3-izbový byt 73 m² po dizajnovej rekonštrukcii, Chorvátska, Staré Mesto, Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,990 € 4613 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Moderný 4-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach, Béžová ulica, komfortné rodinné bývanie v obľúbenej časti Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Béžová | 87 m²

Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

449,990 € 5172 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný staromestský 3-izbový byt 132 m², 2 pivnice – Mateja Bela, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,990 € 3546 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1400)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8539)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23077)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie