Rodinný dom | Dlhá | 120 m²
4real.sk s.r.o. člen NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska) ponúka EXKLUZÍV
59,900 € 499 €/m²
3 izbový byt | Palisády | 78 m²
Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j
349,900 € 4486 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
Rodinný dom | Džbankárska | 82 m²
Predstavte si miesto, kde sa mestský život prirodzene stretáva s tichom lesa. Kde vás ráno zobu
229,990 € 2805 €/m²
3 izbový byt | Džbankárska | 78.24 m²
Výstavba je zahájená. Predstavujeme Vám nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorý sa
196,990 € 2518 €/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
139,990 € 3333 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²
179,990 € 2951 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
135,990 € 3579 €/m²
Rodinný dom | 260 m²
Predáme pekný slnečný 2-generačný samostatne stojaci tehlový rodinný dom (Protherm 30-35cm hrúb
370,000 € 1423 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Dom, ktorý mal byť snom na dôchodok. Miesto pre rodinu, záhradu a spoločné chvíle. Sú domy, kt
277,900 € 926 €/m²
Rodinný dom | 107 m²
Moderná oáza pri Striebornom jazere: Bývanie, kde sa každý deň cítite ako na dovolenke. Hľad
295,000 € 2757 €/m²
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Kaštieľná | 1,200 m²
Výnimočná ponuka: Ziskový penzión pri kaštieli Betliar – na predaj - Ideálna investícia pre ro
Info v RK
Rodinný dom | Nezadaná | 138 m²
Ráno otvoríte dvere na terasu, v dome je ticho a cez veľké okná prúdi svetlo. Káva chutí pomalš
319,000 € 2312 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Tomášovská | 828 m²
Ponúkam na predaj atraktívny stavebný pozemok v obci Nová Dedinka, situovaný v pokojnej lokalit
Info v RK
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 585 m²
Hľadáte miesto pre svoj nový dom, kde ráno s kávou v ruke vyzeráte na rozľahlú krajinu a večer
86,900 € 149 €/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 55.1 m²
Hľadáte nový 2-izbový byt, ktorý ponúkne praktickú dispozíciu, moderný štandard, výbornú lokali
157,990 € 2867 €/m²
Apartmán | Rekreačná | 80 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá spája štýl, komfort, pokojné prostredie a vysokú úroveň bývania? T
299,900 € 3749 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.