VLČIA DOLINA - AARK: Jedinečný rodinný dom vo Vlčej doline, Suchá nad Parnou - 6 km od Trnavy

Reality Trnava

Rodinný dom | 93 m²

AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Trnava

320,000 € 3441 €/m²

Top
Top

LUCRON | Krásny 1,5 izbový byt s garážovým státím v cene na prenájom v projekte Arboria na Veternej ulici

Reality Trnava

2 izbový byt | Ulica Veterná | 60.61 m²

LUCRON Vám ponúka exkluzívne na prenájom krásny 1,5 izbový byt o výmere 33,35 m2 + 7,26 m2 balk

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

495 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

Krásny, príjemný 3i byt 68m2, v tichej lokalite, balkón, parkovanie

Reality Slovenský Grob

3 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Na predaj krásny a priestranný 3-izbový byt s veľkým balkónom v Slovenskom Grob

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Slovenský Grob

239,000 € 3515 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Moderný a priestranný 3i byt, 86 m2, balkón, parking, Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

3 izbový byt | 74 m²

Na predaj moderný 3-izbový byt v projekte Lastovičky – Nová Dedinka Ponúkame na predaj krásny

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nová Dedinka

215,000 € 2905 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka Video prehliadka

Štýlový 1,5 izbový byt s garážovým parkovacím miestom a pivnicou na prenájom_ Záhradné sady Prešov

Reality Prešov

1 izbový byt | Hrušková | 33.36 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú ponuku na prenájom – kompletne zariadený 1,5-izbový v blízkosti cen

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Prešov

640 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Top
Top

NEO | Prenájom | Moderný 2-izbový byt s predzáhradkou do zelene | Cukrovar Trnava

Reality Trnava

2 izbový byt | Cukrovarská | 53 m²

Bývanie s vlastnou predzáhradkou, orientáciou do parku Kalvária a kompletným zariadením. Tento

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na prenájom Trnava

900 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

EXKLUZÍVNY PREDAJ: ŠTÝLOVÝ 5-izb. poschodový dom s terasou, záhradkou aj garážou

Reality Piešťany

Rodinný dom | Dubová | 340 m²

č. 11999 Exkluzívny predaj samostatne stojaceho 5-izbového dvojpodlažného rodinného domu s tera

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Piešťany

Info v RK

Top
Top

Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TOP REKONŠTRUKCIA, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kuklovská | 71 m²

Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Kuklovskej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

264,900 € 3731 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na prenájom skladové/výrobné priestory v atraktívnej lokalite Bratislavy

Reality Bratislava-Nové Mesto

Priestor pre sklad | Magnetová | 385 m²

Realitná kancelária BOND Reality Vám ponúka na prenájom flexibilné skladové a výrobné priestory

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

4.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS
Top
Top

Tvoj idealný priestor na prenájom v Šamoríne pri zjazde R7

Reality Šamorín

Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 80 m²

Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor vhodný na kanceláriu, sídlo fi

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Priestory na prenájom Šamorín

960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

PREDAJ APARTMÁNOV V CHALETOCH – CHOPOK, TRANGOŠKA

Reality Bystrá

Apartmán | 54.33 m²

Predaj apartmánov v chaletoch v prestížnej lokalite Chopok, v najväčšom a najlepšom lyžiarskom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bystrá

227,000 € 4178 €/m²

Top
Top

** Výborná lokalita a dom s pekným pozemkom ** bazén so slanou vodou

Reality Šamorín

Rodinný dom | Dlhá | 171 m²

Hľadáte dokonalé spojenie veľkorysého obytného priestoru a záhrady stvorenej na relax? Tento vý

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Šamorín

409,000 € 3392 €/m²

Top
Top

4-izbový byt s výhľadom na mesto v projekte Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 113 m²

4-izbový byt s rozlohou 113,59 m2 s 2 loggiami spolu s rozlohou 13,30 m2 sa nachádza na 21. pos

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,350 €/mesiac 21 €/mesiac/m²

Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 6.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 6.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 6 - pred kolaudáciou.

Publikované: 04.05.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj moderný 6-ročný 3-iz. rodinný dom s priestranným pozemkom 28 m × 31 m v obci Tvrdošovce.

Reality Tvrdošovce

Rodinný dom | K. Mikszátha | 83 m²

EKLUZÍVNE IBA U NÁS V RK! Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám exkluzívne ponúka na pre

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Domy na predaj Tvrdošovce

195,000 € 2349 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Reality v Martine (750)
Rodinné domy na predaj (23031)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1406)
Upresniť hľadanie