Kancelárie, administratívne priestory | Priemyselná | 80 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zrekonštruovaný nebytový priestor vhodný na kanceláriu, sídlo fi
960 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Čerešňarka | 2,041 m²
TRI BUNGALOVY – JEDEN VÝNIMOČNÝ DEVELOPERSKÝ POZEMOK V HVIEZDOSLAVOVE. Hľadáte projekt, ktorý
250 €/m2 250 €/m2
Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²
Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des
229,900 € 2652 €/m²
3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²
229,900 € 2652 €/m²
Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²
Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac
146,260 € 2849 €/m²
2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
244,900 € 4821 €/m²
1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²
Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp
199,900 € 5374 €/m²
Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²
Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za
299,900 € 2892 €/m²
4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²
Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by
799,900 € 6371 €/m²
3 izbový byt | Družicová | 61 m²
Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova
285,000 € 4672 €/m²
4 izbový byt | Sološnická | 239 m²
BÝVANIE PRI LESE V BRATISLAVE AKO V RODINNOM DOME ZA CENU BYTU. Ponúkame Vám na predaj unikátny
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
3 izbový byt | Majakovského | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj exkluzívny 3-izbový byt s 2 veľkými terasami v lokalite Staré mesto - Ho
Info v RK
4 izbový byt | Majakovského | 236 m²
Info v RK
2 izbový byt | Obežná | 50 m²
IMPEREAL Vám ponúka NA PRENÁJOM veľmi pekný a kompletne zariadený 2 izbový byt o výmere 50m2,
650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Polianky | 146 m²
Ponúkame na prenájom ideálne miesto pre vašu gastro prevádzku, pekáreň/cukráreň alebo výrobu v
8.5 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Hanulova | 93.65 m²
Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b
439,000 € 4688 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 120 m²
4real.sk s.r.o. člen NARKS (Národnej asociácie realitných kancelárií Slovenska) ponúka EXKLUZÍV
59,900 € 499 €/m²
3 izbový byt | Palisády | 78 m²
Palisády v Bratislavy — ulica, ktorá si zachovala charakter starého mesta. Historické centrum j
349,900 € 4486 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.