NA LETISKO | 3 izbový RD 100 m²+ 1 izbový RD s garážou | POPRAD-VEĽKÁ

Reality Poprad

Rodinný dom | Na letisko | 632 m²

Ekluzívne v Y A M I • D O M I na predaj zrekonštruovaný 3-izbový rodinný dom so samostatným

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Poprad

319,990 € 506 €/m²

Top
Top

M U R G A Š O V A | Útulný 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top
Top

Veľkorysý priestor, ktorý má logiku: 4 izby, šatník, lodžia, garáž - na dosah centra

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Košická | 149.8 m²

Predáme vo výbornej lokalite širšieho centra – Nivy – Košická ul. priestranný moderný byt s veľ

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

539,000 € 3598 €/m²

Top
Top

Moderné bývanie a relax pre náročných: veľkorysá dispozícia, harmonický interiér, oddychová záhrada s bazénom, úsporné technológie

Reality Bratislava-Vajnory

Rodinný dom | Za mlynom | 314 m²

Predáme nadštandardný novší rodinný dom vo Vajnoroch v tichej slepej ulici len s novými rodinný

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Vajnory

749,900 € 2388 €/m²

Top
Top

Na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe v Piešťanoch v projekte Byty Vrbina F2

Reality Piešťany

3 izbový byt | Bratislavská | 77.2 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt s terasou v novostavbe Byty Vrbina v kúpeľnom meste Piešťan

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 07.03.2026
Byty na predaj Piešťany

219,000 € 2837 €/m²

Top
Top

Mezonetový byt 4+1, Žilina-širšie centrum, 134m², ul. Hollého

Reality Žilina

Mezonet | Hollého | 134 m²

Mamud reality ponúka na predaj veľkorysý mezonetový byt v nadstavbe z roku 2000. Byt 3+1 o celk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Žilina

210,000 € 1567 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ, 1-izbový byt v novostavbe v Bytči

Reality Bytča

1 izbový byt | 27 m²

Na predaj 1 izbový byt v novostavbe v meste Bytča – Thurzove Sady Byt sa nachádza na 4 poschodí

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Bytča

114,500 € 4241 €/m²

Top
Top

Záhradná chatka pri potôčiku v lone prírody pri Brezne.

Reality Brezno

Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²

Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Brezno

25,900 € 518 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²

Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Nitra

114,990 € 3108 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

139,990 € 3333 €/m²

Top
Top

PREDPREDAJ - NOVÉ MLYNÁRCE - BÝVANIE SPOJENÉ S PRÍRODOU

Reality Nitra

3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²

Publikované: 01.07.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Nitra

179,990 € 2951 €/m²

Top
Top

VYMEŇ SUSEDA - NOVÝ 4 IZB. TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ SLEPEJ ULICI, HVIEZDOSLAVOV

Reality Hviezdoslavov

Rodinný dom | Veterná | 123 m²

Ponúkame na predaj nový 4 izbový tehlový bungalov na konci tichej slepej ulice v stabilizovanom

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hviezdoslavov

309,990 € 2520 €/m²

člen NARKS
Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

Bývanie pod lesom , ktoré má atmosféru – Záhorská Bystrica, Orešianky

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Podkerepušky | 256 m²

V mestskej časti Záhorská Bystrica – Orešianky, vám ponúkame 2 moderné rodinné domy, ktoré spáj

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

779,000 € 3043 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++

Reality Sereď

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 90 m²

+++ NOVINKA +++ VEĽKOMETRÁŽNY 3 IZBOVÝ BYT V CENTRE SEREDE NA PREDAJ +++ Kamenár&Partners Vám

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Sereď

154,900 € 1721 €/m²

Top
Top

Posledný 3-izbový byt v Záhradných sadoch - Viac priestoru, viac svetla, viac pokoja – v najlepšej štvrti Prešova

Reality Prešov

3 izbový byt | Hrušková | 68.4 m²

Snívate o modernom bývaní na pokojnom mieste, ktoré je zároveň na dosah všetkého podstatného? V

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

193,980 € 2836 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Riečna | 104.8 m²

HERRYS - Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom so záhradou v Bernolákove Realitná kancelária

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

369,000 € 3521 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Bajkalská | 54 m²

HERRYS - Na predaj priestranný, klimatizovaný 2 izbový byt v projekte Tehelné Pole Realitná ka

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

299,900 € 5554 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROPOLIS

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 75.14 m²

HERRYS - Na prenájom krásny, úplne nový 3-izbový zariadený apartmán v prémiovom komplexe METROP

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,300 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1377)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23109)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie