Priestranný 5 izbový, RD Barca, 14 ročný, zariadený, pozemok 740m2, dobrá investícia

Reality Košice-Barca

Rodinný dom | Močiarna | 178 m²

EXKLUZÍVNE – Predaj 5 izbového rodinného domu, 14 ročná "NOVOSTAVBA", Košice – Barca, vhodný na

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Košice-Barca

560,000 € 3146 €/m²

Top
Top

Priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v „novostavbe BOROVICOVÝ HÁJ – Košice, Terasa, 2 x parkovanie

Reality Košice-Západ

2 izbový byt | Popradská | 83 m²

Exkluzívne na predaj ponúkame moderný, priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenom re

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

259,000 € 3120 €/m²

Top
Top

Znížená cena - Elegantná vila s bazénom a otvoreným výhľadom na more

Reality Chorvátsko

Rodinný dom | Chorvátsko

V blízkosti pláže, v oblasti medzi Selina a Masleniciou, ponúkame na predaj túto elegantnú vila

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj

880,000 € 3259 €/m²

Top
Top

100PRO | Vzdušný a presvetlený 3-izbový byt na Bajkalskej – projekt Platan

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 77 m²

Ponúkame na predaj vkusne zariadený 3-izbový byt v modernom bytovom dome na Bajkalskej ulici 5

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 4260 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na PRENÁJOM: Slnečný 3 izbový byt s loggiou a krásnym výhľadom, Beniakova, Karlova Ves - časť Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

Hľadáte bývanie s výhľadom, tichom a súkromím? Máme pre vVás kompletne zrekonštruovaný, plne za

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top
Top

Praktický 1 izbový byt s balkónom, novostavba/ parkovanie pred domom , 36m2, posch. 3/6, BA- Petržalka, Šustekova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Šustekova | 36 m²

Ponúkame na predaj príjemný, praktický 1-izbový byt v tehlovom dome -novostavbe z r. 2003. By

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

199,990 € 5555 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Predaj| Exkluzívne stavebné pozemky 711m2 a 709m2 vo Florida Parku, DS – Vaše miesto pre vysnívaný dom| Gofar| exkluzívne

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 711 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj dva výnimočné stavebné pozemky s veľkorys

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

121,000 € 170 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNA PONUKA | Veľkorysý stavebný pozemok 990 m² v prestížnej lokalite Florida Park – ideálne miesto pre váš vysnívaný domov v Dunajskej

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 990 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka EXKLUZÍVNE na predaj veľkorysý stavebný pozemok v tvare pravid

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

159,000 € 161 €/m²

Top
Top

Stavebné pozemky 624m2 a 625m2 pre rodinné domy v obľúbenej lokalite Florida park, Dunajská Streda

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | Kaplnská ulica | 625 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj dva stavebné pozemky s výmerou 625 m² a 6

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

113,000 € 181 €/m²

Top
Top

Predaj| Luxusná novostavba celoročne obývateľného 4i domu s priamym vstupom do Malého Dunaja, MADARÁSZ-Blahová| Gofar| Exkluzívne

Reality Blahová

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 134.72 m²

Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú 4-izbovú novostavbu rodinného domu –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Blahová

415,000 € 3080 €/m²

Top
Top

PRENÁJOM, 2 izbový byt s loggiou, parkovacie státie, TERRA OPOY

Reality Opoj

2 izbový byt | Nezadaná | 60 m²

SIERA realitná kancelária ponúka na prenájom 2 izbový byt s loggiou v Opoji. Byt sa nachádza na

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Opoj

640 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS
Top
Top

DOHODA MOŽNÁ! LUNA REALITY Predaj skolaudovaný, TERASA, BAZÉN, PARKOVANIE, KOBKA 2 – izbový apartmán

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Agátová | 84 m²

LUNA REALITY Hľadáte bývanie v blízkosti prírody a zároveň v blízkosti infraštruktúry, v novom

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

266,500 € 3173 €/m²

Top
Top

AKTUÁLNE! LUNA REALITY PREDAJ Vaše nové rodinné bývanie s panoramatickým výhľadom, Sauberg, Svätý Jur

Reality Svätý Jur

Rodinný dom | Ulica Sauberg | 273 m²

LUNA REALITY Vám ponúka na predaj novostavbu 5-izbového rodinného domu s panoramatickým výhľado

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Svätý Jur

790,000 € 2894 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Neibrs | 3 izbový svetlý byt s balkónom (8m2) a parkovacím miestom

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 74.96 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte Slnečnice – Viladomy, Žltá

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

324,900 € 4334 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 86.8 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Krížnej ulici Realitná kancelária HERRYS p

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

339,000 € 3906 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Trnavská cesta | 115 m²

HERRYS - Na predaj 3-izbový nebytový priestor/kancelária v Ružinove Realitná kancelária HERRYS

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 € 2304 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Boženy Němcovej | 185.7 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 3 izbový byt vo vilovej štvrti pri Slavíne Realitná kancelári

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

799,000 € 4303 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Jabloňový sad | 205 m²

HERRYS - Na predaj exkluzívny 5 izbový rodinný dom v atraktívnom projekte Záhorské sady Realit

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

1,250,000 € 6098 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Banskobystrická | 52.83 m²

HERRYS - Na prenájom priestranný 1,5 izbový byt pri Prezidentskom paláci s garážovým státím Re

Publikované: 18.12.2024 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

710 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Zadunajská cesta | 60.5 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt s loggiou blízko Auparku Realitná kancelária HERRY

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

285,000 € 4711 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovania

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Šancová | 100.41 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 3 izbový byt s balkónom, pivnicou a dobrými možnosťami parkovani

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4282 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Muchovo námestie | 48.5 m²

HERRYS - Na prenájom slnečný kompletne zariadený 2 izbový byt v novostavbe v Petržalke Realitn

Publikované: 10.02.2022 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

670 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | Záhradnícka | 197.66 m²

HERRYS - Na predaj veľkometrážny 4-izbový byt s krásnou terasou na Záhradníckej ulici v Starom

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

690,000 € 3491 €/m²

Top
Top

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Šancová | 74 m²

HERRYS - Na predaj 3i byt s dušou funkcionalizmu v projekte UNITAS – Šancová Realitná kancelár

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 3851 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23015)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (750)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Upresniť hľadanie