ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BÝVANIE SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Bottova ulica | 86.68 m²

Po mimoriadne úspešných predchádzajúcich etapách projektu Elisabeth Garden, kde dnes bývajú des

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

ELISABETH GARDEN IV – 3 IZB. BYTY SO ZÁHRADOU

Reality Miloslavov

3 izbový byt | Bottova ulica | 86.68 m²

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Miloslavov

229,900 € 2652 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor | Kramáre Living – prémiová príležitosť na podnikanie na Kramároch

Reality Bratislava-Nové Mesto

Objekt pre obchod | Jaskový rad | 51.34 m²

Ponúkame na predaj obchodné (nebytové) priestory v novom prémiovom projekte Kramáre Living, nac

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

146,260 € 2849 €/m²

Top
Top

2-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Jaskový rad | 50.8 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 2-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

244,900 € 4821 €/m²

Top
Top

1-izbový byt | Kramáre Living – komfortné mestské bývanie v žiadanej časti Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Jaskový rad | 37.2 m²

Ponúkame na predaj svetlé a funkčne riešené 1-izbové byty v novostavbe Kramáre Living, ktorá sp

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,900 € 5374 €/m²

Top
Top

Zariadený! Nový 4-izbový mezonet so záhradou

Reality Miloslavov

Rodinný dom | Osiková ulica | 103.7 m²

Exkluzívne ponúkame 4-izbový mezonet v druhej etape projektu MOJE MILKO. P Dom je kompletne za

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Miloslavov

299,900 € 2892 €/m²

Top
Top

Exkluzívny strešný byt s panoramatickou terasou – 227,92 m² | Kramáre Living

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Jaskový rad | 125.55 m²

Ponúkame na predaj jedinečný 4-izbový strešný byt v prémiovom projekte Kramáre Living. Tento by

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

799,900 € 6371 €/m²

Top
Top

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

Top
Top

PREDAJ, priestranný 3 izbový byt s krásnym výhľadom s dvomi balkónmi na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 106.73 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený, priestranný a slnečný 3 izbový byt s krásnym výhľadom na Mate

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

418,000 € 3916 €/m²

Top
Top

NOVOSTAVBA 4-izbový byt s vlastnou záhradou a s parkovaním

Reality Spišské Bystré

4 izbový byt | SNP | 113 m²

Ak hľadáte 4-izbový byt s vlastným parkovacím miestom, vlastnou záhradou v pokojnej lokalite pr

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Spišské Bystré

239,000 € 2115 €/m²

Top
Top

GolfChalet Veľká Lomnica - 3-izbový apartmán č. 5.11 s veľkorysými terasami a nádherným výhľadom na tatranské štíty, priamo pri Skalnatom potoku

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Nezadaná | 100 m²

Apartmán č. 5.11 je situovaný na prízemí apartmánového domu GolfChalet 5 - vo výstavbe. Predp

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Info v RK

Top Novinka Video prehliadka
Top Novinka Video prehliadka

VYSOKÉ TATRY - exkluzívny pozemok Krásne Sady

Reality Vysoké Tatry

Pozemok pre rodinné domy | Mlynica | 10,644 m²

AV Reality Poprad/Tatry Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečný stavebný pozemok s rozlohou 1

Publikované: 16.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Vysoké Tatry

57.8 €/m2 58 €/m2

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

NA PREDAJ I Rekreačný pozemok 416 m2 I záhradkárska osada Brezovec

Reality Dolný Kubín

Rekreačný pozemok | 416 m²

Hľadáte dokonalý únik pred mestským zhonom, kde si môžete oddýchnuť, dopestovať vlastnú zelenin

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Dolný Kubín

19,500 € 47 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Na predaj | Štýlový 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii | 63 m² | Nová Dubnica | Klimatizácia | Zariadený

Reality Nová Dubnica

2 izbový byt | P. O. Hviezdoslava | 63 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj svetlý a kompletne zrekonštruovaný 2-izbový byt vo vyhľadávanej l

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Nová Dubnica

145,000 € 2302 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

ASSENZIO - PRENAJOM - 1 IZBOVÝ BYT - MEDENÁ ULICA - STARÉ MESTO

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Medená | 33 m²

Assenzio Property ponúka na prenájom 1-izbový byt na Medenej ulici v centre Bratislavy, ktorý s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

560 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj | Veľký 2-izbový byt s možnosťou prerobenia na 3-izbový | 76 m² | Dubnica nad Váhom – Pod Hájom | Balkón

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 76 m²

LUCA & DOREN ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt po kompletnej a rozsiahlej reko

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

160,000 € 2105 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Downtown I Metropolis I 3izb I Bez nábytku I Pet-friendly

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 80 m²

Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

SLNEČNICE MESTO I 3izb I Klimatizácia I Kvalitné zariadenie I Výhľad do parku I Zviera možné

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²

SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln

Publikované: 26.01.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

BAI - Wilsonova - 2i, úžasná lokalita, balkón, vlastné kúrenie

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²

Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

239,990 € 4138 €/m²

Top
Top

BA Dúbravka - Villa Rustica - LUXUSNÝ 4i, 109m2, 2x balkón, loggia, 2x garážové státie, LES, CHKO, uzatvorená ulica

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²

Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

450,000 € 4128 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

BA Staré mesto - VYDRICA - LUXUSNÝ 2i BYT v novostavbe, 60 m2, terasa, odpočet DPH

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Floriánska | 60 m²

Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 7000 €/m²

Top
Top

>>>>4-izbový byt - TEHLA - Ovručská - pri Račianskom mýte - KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ - širšie centrum

Reality Bratislava-Nové Mesto

4 izbový byt | Ovručská | 78 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný a tehlový 4-izbový byt 78 m2 na Ovručskej ul.

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

337,211 € 4323 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8536)
Rodinné domy na predaj (23078)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Upresniť hľadanie