2 izbový byt | Astrová | 54 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc
224,990 € 4166 €/m²
2 izbový byt | Údernícka | 42 m²
HD reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s vlastným vyhradeným parkovacím státím v uz
680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sídlisko | 75 m²
3-izbový byt v Cinobani- Bývajte vo vlastnom za cenu nájmu v garzónke! Hľadáte štartovacie bý
54,000 € 973 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2
299,900 € 2702 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²
299,900 € 2702 €/m²
Rodinný dom | Nová | 131 m²
299,900 € 2289 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100.15 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v Šamoríne, ktorý predstavuje
258,000 € 2576 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102.38 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj moderný 3-izbový rodinný dom v radovej zástavbe v ob
129,000 € 1260 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130.97 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka na predaj veľkometrážny (130m2) rodinný dom v meste Gabčíkovo,
125,000 € 954 €/m²
Rodinný dom | Donská | 479.3 m²
čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Pri tejto nehnuteľnosti jednoznačne plat
799,000 € 1667 €/m²
1 izbový byt | Ďumbierska | 41 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 1-izbový byt na ulici Ďumbierska v Prešove. Byt sa nachádza na sídlisku S
590 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Mukačevská | 73 m²
PONUKAME NA PRENÁJOM 4-izbový byt na Sídlisku 3 v Prešove. Byt sa nachádza vo vyhľadávanej čas
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rekreačný pozemok | _ | 727 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok o výmere 727m², ktorý sa nachádzajúci na okraji obce Ľubiet
33,445 € 46 €/m²
2 izbový byt | Bernolákova | 61 m²
Nie každý byt má atmosféru. Nie každý priestor má identitu. Tento 2-izbový byt v Hlohovci na B
138,200 € 2266 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 496 m²
Videoobhliadku si môžete pozrieť pod fotofokumentáciou Dokonalé prepojenie priestoru s kvalit
690,000 € 1391 €/m²
3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 87 m²
Kontakt pre informácie a obhliadky: Peter Beláň 0907 753 399 Hľadáte priestranný byt vhodný pr
319,000 € 3667 €/m²
2 izbový byt | Svätovavrinecká | 60 m²
ROYALTY´S ponúka na prenájom krásny 2-izbový byt určený pre náročného klienta. Očarí šikovnou d
830 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Moyzesova | 70 m²
Ponúkame vám na prenájom 2-izbový meštiansky byt v centre Žiliny. Nachádza sa v tehlovom bytovo
680 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²
Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Obchodné priestory | Farnianska | 68.6 m²
alternatíva k bytu | obchodné priestory | všetky inžinierske siete | pohodlné parkovanie | za 1
145,000 € 2114 €/m²
2 izbový byt | Olbrachtova | 72.77 m²
priestranný a svetlý | 30 m² podkrovie | špajza | samostatná toaleta | vlastný bojler | tichá l
220,000 € 3023 €/m²
2 izbový byt | Pri smaltovni | 51 m²
Prenájom | 2 izbový byt | novostavba | zariadený | parkovacie miesto Je pre Vás dôležitý komf
715 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 79.19 m²
Útulný byt | Príjemná terasa | 2x Parkovanie | Vlastné podkrovie | Klimatizácia Predstavte si
224,900 € 2840 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.