4-izbový byt 96 m2 v dome so súkromným dvorom a ihriskom, balkón, garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 96 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,000 € 3740 €/m²

Top Novinka 3D prehliadka
Top Novinka 3D prehliadka

Priestranný slnečný 2(3) izbový byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 106 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Priestranný slnečný byt, 122 m2, terasa, výhľady, Palisády

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 106 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Prenájom kancelárie - Ružinov -76 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Top Novinka
Top Novinka

2-izbový byt s balkónom, pivnicou a parkovacím miestom – Na Hrebienku, Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 5455 €/m²

Top
Top

PREDAJ – Stavebné pozemky Nový Svet (Senec)

Reality Nový Svet

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²

Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Pozemky na predaj Nový Svet

102,120 € 185 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov - 113 m2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²

Publikované: 04.10.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Na predaj - Garážové státie v novostavbe – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Gogoľova | 15 m²

Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 06.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Petržalka

30,000 € 2000 €/m²

Top
Top

Na predaj: dve susediace stavebné parcely v obci Reca

Reality Reca

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²

Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 11.06.2025
Pozemky na predaj Reca

182,547.6 € 44 €/m²

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je

Publikované: 01.02.2023 Aktualizované: 15.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom kancelárie - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²

Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J

Publikované: 28.06.2021 Aktualizované: 09.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac

Top
Top

Prenájom moderného 2-izbového bytu s balkónom a parkovaním v novostavbe na ulici Soblahovská, Trenčín

Reality Trenčín

2 izbový byt | Soblahovská | 50 m²

Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblah

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na prenájom Trenčín

640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj : Novostavba 4-izbového rodinného domu v štandarde – Trenčín, Zlatovce

Reality Trenčín

Rodinný dom | Jána Prháčka | 158 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom na ulici Jána Prháčka v Trenčí

Publikované: 13.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčín

359,000 € 2272 €/m²

Top
Top

SKOLAUDOVANÉ : Predaj 3 izbového bytu v centre Trenčína na Námestí Sv. Anny v Trenčíne

Reality Trenčín

3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²

Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla

Publikované: 15.11.2023 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Trenčín

331,153 € 3874 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Polyfunkčný objekt - Ruskov

Reality Ruskov

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²

Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Objekty na predaj Ruskov

599,000 € 1374 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Predaj 4-izbového rodinného domu v Lozorne – v susedstve s lesom

Reality Lozorno

Rodinný dom | Hlboká | 148 m²

Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Domy na predaj Lozorno

419,000 € 2831 €/m²

Top
Top

Ž D I A R | Jedinečná nehnuteľnosť s platným stavebným povolením na ďalšiu výstavbu v malebnej dedinke | BELIANSKE TATRY

Reality Ždiar

Rodinný dom | 274 m²

Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na predaj výnimočný projekt – tradičný rodinný dom s možn

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ždiar

Cena dohodou

Top
Top

M U R G A Š O V A | Útulný 2 izbový byt s lodžiou a pivnicou | BAI - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²

Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

242,000 € 6453 €/m²

Top
Top

NA PREDAJ | slnečný 1,5-izbový byt s veľkou loggiou v TOP lokalite Ružinov – Astrová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 54 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,990 € 4166 €/m²

člen NARKS
Top
Top

HD reality, prenájom, 2-izbový byt so zabezpečeným parkovacím státím

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Údernícka | 42 m²

HD reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s vlastným vyhradeným parkovacím státím v uz

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Top
Top

Na predaj 3i byt Cinobaňa, 2x balkón

Reality Cinobaňa

3 izbový byt | Sídlisko | 75 m²

3-izbový byt v Cinobani- Bývajte vo vlastnom za cenu nájmu v garzónke! Hľadáte štartovacie bý

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

54,000 € 973 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Predaj| Priestranná (131m2) novostavba (2025) 4iRD blízko prírody a 15min od BA /R7, Kyselica |Gofar |Exkluzívne

Reality Lehnice

Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²

Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Lehnice

299,900 € 2702 €/m²

Top
Top

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1382)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30468)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Rodinné domy na predaj (23126)
Reality v Martine (739)
Byty na predaj v Bratislave (8545)
Upresniť hľadanie