4 izbový byt | Béžová | 87 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj priestranný 4-
449,990 € 5172 €/m²
Rodinný dom | Údolná | 500.91 m²
DETAILNÁ 3D PREHLIADKA K DISPOZÍCII NA VYŽIADANIE Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívno
1,699,990 € 3394 €/m²
3 izbový byt | Chorvátska | 73.7 m²
Realitná kancelária Grahams Vám v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj staromestský 3
339,990 € 4613 €/m²
4 izbový byt | 29. augusta | 102.01 m²
399,990 € 3921 €/m²
3 izbový byt | Mateja Bela | 132.53 m²
469,990 € 3546 €/m²
1 izbový byt | Banicova | 42 m²
Hľadáte priestranný slnečný domov s výhľadom? Tento byt na ulici Baničova v Žiline (sídlisko Há
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | 648 m²
Prémiové stavebné pozemky umiestnené v prekrásnom prírodnom prostredí, len pár minút od histori
193,760 € 299 €/m²
1 izbový byt | 27 m²
Na predaj 1 izbový byt v novostavbe v meste Bytča – Thurzove Sady Byt sa nachádza na 4 poschodí
114,500 € 4241 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 80 m²
Na predaj chata s krásnym výhľadom na dolinu – Terchová, lokalita Horná Tižina (smer Šípková) V
149,900 € 2249 €/m²
2 izbový byt | 61.4 m²
Na predaj luxusný 2-izbový byt v projekte Zelené Vlčince, Žilina Hľadáte nadštandardné, moderne
224,000 € 3648 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Na prenájom 2 izbový byt v Žiline – Vlčince. Byt je po rekonštrukcií o výmere 62m2. Nachádza sa
750 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Hraničná | 71 m²
Na prenájom 3-izbový byt s balkónom a garážovým státím v obľúbenom projekte NUPPU, Hraničná uli
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Kresánkova | 63.35 m²
Ponúkame na prenájom atypický, zariadený, veľký, tehlový 1–izbový byt v novostavbe na Dlhých Di
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D
242,000 € 6453 €/m²
5 a viac izbový byt | Mudroňova | 150 m²
Ponúkame na predaj výnimočný byt v prestížnej časti Bratislavy – Staré Mesto, Mudroňova ulica.
689,000 € 4593 €/m²
Obchodné priestory | Dolná 47 | 33 m²
PRENÁJOM – Obchodný priestor v historickej budove, centrum Banská Bystrica, Dolná ulica 47 Pon
685 €/mesiac 21 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Mýtna | 55 m²
Ponúkame na prenájom kompletne zariadený 2-izbový byt v prestížnom projekte Blumental Rezidence
850 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | Pršianska cesta | 590 m²
Ponúkame na predaj pozemok o výmere 590 m2 s prístupovou cestnou komunikáciou, chodníkmi a vere
180,700 € 306 €/m²
1 izbový byt | 35 m²
Ponúkame moderný, kompletne zrekonštruovaný, bezbariérový byt v jednej z najžiadanejších častí
209,000 € 5971 €/m²
Priestor pre sklad | Iliaš | 302 m²
Hľadáte priestor pre svoje podnikanie bez nutnosti ďalších veľkých investícií? Ponúkame na pred
178,000 € 589 €/m²
3 izbový byt | Partizánska cesta | 78.1 m²
Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v
255,000 € 3265 €/m²
2 izbový byt | Tatranská | 47 m²
BENARD reality Vám ponúka na predaj štýlový 2-izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite Veľká Lo
155,000 € 3298 €/m²
3 izbový byt | Stará Lesná | 57 m²
Realitná kancelária BENARD Vám ponúka na predaj apartmán v obľúbenej tatranskej obci Stará Lesn
280,000 € 4912 €/m²
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.