1 izbový byt | Soblahovská | 34 m²
Ponúkame na prenájom moderný 1-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblaho
520 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Bottova | 80 m²
Moderné bývanie v projekte Metropolis v novom centre mesta. • 3-izbový I 80 m² I 9 NP • Adresa
1,299 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 83 m²
SLNEČNICE MESTO | VOĽNÝ IHNEĎ Nový, kvalitne a kompletne zariadený 3-izbový byt v projekte Sln
1,199 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 600 m²
Pre úzky okruh klientov máme v neverejnej ponuke na predaj prémiový rodinný dom situovaný na na
1,995,000 € 3325 €/m²
Rodinný dom | Ilýrska | 181 m²
Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný a zariadený 6-izbový rodinný dom situovaný v žiada
895,000 € 4945 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 210 m²
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom v centrálnej časti mestskej časti Bratislava – Rač
525,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Pri gaštanovej aleji | 220 m²
V neverejnej ponuke ponúkame na predaj krásny nový zariadený rodinný dom v Rusovciach, v lokali
1,089,000 € 4950 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 649 m²
Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Bratislave – Rusovce, situovaný v pokojnej uzatvorenej zó
640 €/m2 640 €/m2
3 izbový byt | Košická | 75.5 m²
Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt na Košickej ulici v bratislavskej časti Nivy. Lokal
384,900 € 5098 €/m²
Rodinný dom | Na kopci | 500 m²
BOND Reality ponúka na predaj priestranný rodinný dom situovaný v prestížnej vilovej štvrti Bra
1,499,000 € 2998 €/m²
Rodinný dom | Fialková ulica | 99.2 m²
Exkluzívne Vám Ponúkame na predaj krásnu a slnečnú 4 izbovú novostavbu rodinného domu vo vyhľ
389,990 € 3931 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 204 m²
Exkluzívne Vám ponúkame 4 izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite a to v obci Lehnice. Roz
295,000 € 1446 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 150 m²
Ponúkame Vám na predaj krásny slnečný 4 izbový rodinný dom s garážou vo vyhľadávanej časti obc
389,990 € 2600 €/m²
Rodinný dom | Šalviová | 178 m²
V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj trojpodlažný rodinný dom situovaný na pokojnej Šalvi
Cena dohodou
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Martina Granca | 109 m²
Predáme atraktívny 4 - izbový byt v prémiovom projekte Villa Rustica ktorý bol realizovaný v no
450,000 € 4128 €/m²
2 izbový byt | Wilsonova | 58 m²
Ponúkame na predaj atraktívny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Starého Mesta, na Wilsonove
239,990 € 4138 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
2 izbový byt | Floriánska | 60 m²
Predáme atraktívny 2 - izbový byt v prémiovom projekte VYDRICA na Floriánskej ulici v Starom Me
420,000 € 7000 €/m²
1 izbový byt | Bratislavská | 37 m²
Hľadáte komfortné, moderné bývanie s výbornou dostupnosťou do centra mesta, ale zároveň chcete
114,990 € 3108 €/m²
2 izbový byt | Bratislavská | 42 m²
139,990 € 3333 €/m²
3 izbový byt | Bratislavská | 61 m²
179,990 € 2951 €/m²
1 izbový byt | Cementárenská | 38 m²
Ako exkluzívny predajca si Vám dovoľujeme predstaviť projekt MALA CEVA, ktorý sa nachádza v Stu
135,990 € 3579 €/m²
4 izbový byt | Majakovského | 243 m²
Ponúkame Vám na predaj luxusný, dizajnovo zariadený 4-izbový byt v lukratívnej lokalite Staré m
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.