4 izbový byt | 96 m²
EXPAT EXPERTS | Priestranný 4-izbový byt, 96 m², ul. Jána Stanislava v Karlovej Vsi, balkón 3 m
359,000 € 3740 €/m²
3 izbový byt | 106 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a slnečný byt v priamom kontakte s Bratislavským hrad
Cena dohodou
2 izbový byt | 106 m²
Cena dohodou
3 izbový byt | 76 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v
359,000 € 4724 €/m²
4 izbový byt | 160 m²
EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád
598,000 € 3738 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 76 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľností (bez provízie RK). Je
9 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Na Hrebienku | 55 m²
Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, Na Hr
300,000 € 5455 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 552 m²
Ponúkame na predaj stavebné pozemky rôznych výmer v atraktívnej a rýchlo sa rozvíjajúcej lokali
102,120 € 185 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 113 m²
9 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
Garáž | Gogoľova | 15 m²
Ako priami majitelia (bez provízie realitnej kancelárie) ponúkame na predaj garážové státie v n
30,000 € 2000 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 4,126 m²
Ponúkame na predaj dve susediace pozemky nachádzajúce sa v severnej časti obce Reca. Pozemky sa
182,547.6 € 44 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 50 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastník nehnuteľnosti (bez provízie RK). Je
9 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Drieňová | 12 m²
Prenájom kancelárskych priestorov Vám ponúkame ako vlastníci nehnuteľností (bez provízie RK). J
11.2 €/m2/mesiac 11 €/m2/mesiac
2 izbový byt | Soblahovská | 50 m²
Ponúkame na prenájom moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa v novostavbe Formula na ulici Soblah
640 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Jána Prháčka | 158 m²
Ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom na ulici Jána Prháčka v Trenčí
359,000 € 2272 €/m²
3 izbový byt | Nám. sv. Anny | 85.48 m²
Bývanie v srdci Trenčína – 3-izbový byt v novostavbe A–PLATZ Predstavujeme vám príležitosť vla
331,153 € 3874 €/m²
Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 436 m²
Ponúkame na predaj dvojposchodový polyfunkčný objekt v obci Ruskov. Vďaka svojmu umiestneniu v
599,000 € 1374 €/m²
Rodinný dom | Hlboká | 148 m²
Ponúkame na predaj moderný 4-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej lokalite na Hlbokej uli
419,000 € 2831 €/m²
Rodinný dom | 274 m²
Novinka v ponuke Y A M I • D O M I na predaj výnimočný projekt – tradičný rodinný dom s možn
Cena dohodou
2 izbový byt | Murgašova | 37.5 m²
Novinka iba u nás v ponuke Y A M I • D
242,000 € 6453 €/m²
2 izbový byt | Astrová | 54 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc
224,990 € 4166 €/m²
2 izbový byt | Údernícka | 42 m²
HD reality ponúka na prenájom moderný 2-izbový byt s vlastným vyhradeným parkovacím státím v uz
680 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Sídlisko | 75 m²
3-izbový byt v Cinobani- Bývajte vo vlastnom za cenu nájmu v garzónke! Hľadáte štartovacie bý
54,000 € 973 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 111 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj modernú novostavbu veľkometrážneho (131m2
299,900 € 2702 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.