NA PREDAJ ZÁHRADNÁ CHATKA 18M2, MYJAVA

Reality Myjava

Záhradná chatka | Novomestská | 18 m²

A&P REALITNÁ KANCELÁRIA - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj záhradnú chat

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

7,000 € 389 €/m²

ZÁHRADA S CHATKOU, POZEMOK 368 M2, MYJAVA

Reality Myjava

Záhradná chatka | M. Šimonoviča | 368 m²

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

17,500 € 48 €/m²

Záhradná chata v sade M. Šimonoviča s pozemkom 357m2

Reality Myjava

Záhradná chatka | M. Šimonoviča | 16 m²

Hľadáte miesto, kde dokonale vypnete hlavu, zresetujete sily po náročnom týždni a utekáte pred

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

15,500 € 969 €/m²

Predám záhradnú chatku na Myjave.

Reality Myjava

Záhradná chatka | 24 m²

Predám murovanu chatku v záhradkárskej oblasti na Myjave - elektrina v chatke - chatka je sko

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

25,000 € 1042 €/m²

Záhradná chatka - Myjava - časť Hliníky

Reality Myjava

Záhradná chatka | Hlinícka | 12 m²

Hľadáte miesto na oddych v prírode? Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatku v obľúbenej lok

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

29,900 € 2492 €/m²

predaj chatky, Myjava

Reality Myjava

Záhradná chatka | Žaboškreky | 12 m²

So súhlasom vlastníka ponúkame na predaj pivničnú časť záhradnej chatky pozostávajúcu z dvoch m

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Myjava

5,000 € 417 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23083)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (769)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie