Záhradná chatka | 300 m²
TUreality ponúka na predaj dobrodružnú, útulnú záhradnú chatku so záhradou na Fajgalskej ceste
78,000 € 317 €/m²
Záhradná chatka | 444 m²
TUreality vám ponúka na predaj útulnú chatku v Považskej Bystrici – ideálne miesto na oddych!
80,000 € 180 €/m²
Záhradná chatka | 913 m²
ZNÍŽENIE!!! TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku nachádzajúcu sa v pokojnej a vyhľadávan
44,990 € 50 €/m²
Záhradná chatka | Dubčekova | 22 m²
Možná výmena za inú nehnuteľnosť prípadne hnuteľnosť. Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s m
Cena dohodou
Záhradná chatka | Kňažická | 15 m²
! IBA U NÁS ! Ponúkame Vám na predaj chatku s 12 árovou záhradou v Žitavanoch (Suličin), blízk
11,000 € 733 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 16 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradu s murovanou chatou v záhradkárskej osade Brodzany. Plocha: úžit
23,500 € 1469 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 45 m²
V Trenčianskych Miticiach (časť Kostolné Mitice) pri Trenčíne sa skrýva miesto, ktoré spája odd
25,000 € 556 €/m²
Záhradná chatka | Slov. nár. povstania | 16 m²
ID.:25024 Kúpna cena 24.000,-EUR Ponúkame na predaj chatka o výmere 19m2 postavenú na pozemk
24,000 € 1500 €/m²
Záhradná chatka | Lučenecká cesta | 33 m²
Ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhradkárskej osade - časť za Teplárňou vo Zvolene. Záhra
29,500 € 894 €/m²
Záhradná chatka | 428 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! TUreality ponúka na predaj záhradu o výmere 428 m² plnú zelene v príjemne
14,000 € 33 €/m²
Záhradná chatka | 48 m²
Na predaj záhradka s murovanou chatkou, ktorá sa nachádza na ko
73,000 € 1521 €/m²
Záhradná chatka | Fr. Hečku | 54 m²
Ponúkame Vám na predaj záhradný/vinničný domček s krásnou VINICOU v meste Levice, na ulici F. H
59,990 € 1111 €/m²
Záhradná chatka | Pichoňka | 50 m²
Ponúkame na predaj záhradu s murovanou chatkou so zavedenou elektrinou. Nachádza sa v obľúbenej
17,700 € 24 €/m²
Záhradná chatka | Kalvária | 75 m²
Ponúkame na prenájom zariadenú záhradku s chatkou stojacu na pozemku o výmere 390m2 v záhradkov
250 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Záhradná chatka | Chočská | 20 m²
S letom prichádza chuť stráviť svoj voľný čas čo najviac v prírode. Spojiť príjemné s užitočným
35,500 € 1775 €/m²
Záhradná chatka | Kalvária | 75 m²
Ponúkame na predaj chatu so súpisným číslom stojacu na pozemku o výmere 390m2 v záhradkovej obl
64,900 € 799 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.