Podpivničená chata nad Novým Mestom nad Váhom s famóznym výhľadom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | 735 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú chatu situovanú v krásnom prostredí nad ulicou Karpatská v No

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

25,000 € 34 €/m²

Pozemok s rekreačnou chatou a krásnym výhľadom v lukratívnej časti Bratislava III - AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhradná chatka | Pinotová | 404 m²

Realitná kancelária PORTO REAL GROUP Vám ponúka na predaj priestranný pozemok so záhradnou chat

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Nové Mesto

328,000 € 812 €/m²

Na predaj rekreačná chatka / vinohradnícky domček

Reality Dudince

Záhradná chatka | Agátová | 29 m²

Realitná kancelária DOMY BYTY POZEMKY s. r. o. ponúka exkluzívne na predaj rekreačnú chatku / v

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 29.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

38,000 € 1310 €/m²

| TM reality | Záhradka s chatkou na predaj | Dolné Vestenice

Reality Dolné Vestenice

Záhradná chatka | Cintorínska | 509 m²

Ponúkame vám na predaj záhradku s chatkou pri obci Dolné Vestenice, v krásnom horskom prostredí

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dolné Vestenice

32,500 € 64 €/m²

CHATA S POZEMKOM V KAVEČANOCH, ČASŤ VITALINA

Reality Košice-Kavečany

Záhradná chatka | Pod Vitalinou | 40 m²

Ponúkame na výhradný predaj rekreačnú chatu v obľúbenej lokalite Košice – Kavečany, časť Vitali

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Kavečany

65,000 € 1625 €/m²

Na predaj útulná chatka v srdci Kremnických vrchov s pozemkom 708m2

Reality Kremnica

Záhradná chatka | 708 m²

TUreality ponúka na predaj útulnú chatku v srdci Kremnických vrchov. Hľadáte miesto na oddych

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kremnica

35,000 € 49 €/m²

Záhrada so Skleníkom na Predaj | Bez Chatky

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 334 m²

Ponúkame Vám na predaj väčší pozemok v záhradkárskej osade nad Novosadmi, ideálny na výstavbu z

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 10.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

11,000 € 33 €/m²

Záhrada a chatka v záhradkárskej osade Bánovce nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Záhradná chatka | 15 m²

Ponúkame záhradu so záhradnou chatkou v Bánovciach nad Bebravou- predaj - pozemok 471 m2 - drev

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bánovce nad Bebravou

20,000 € 1333 €/m²

Na predaj pozemok v širšom okolí mesta – kľudná lokalita s výhľadom na mesto a potenciálom na výstavbu.

Reality Košice-Ťahanovce

Záhradná chatka | 586 m²

TUreality ponúka na predaj pozemok s celkovou výmerou 586 m². Pozemok sa nachádza v širšom okol

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Ťahanovce

25,000 € 43 €/m²

REZERVOVANE! Predám záhradnú chatku v Starej Turej

Reality Stará Turá

Záhradná chatka | 16 m²

TUreality ponúka na predaj záhradnú chatku v lokalite Chrastnata Stará Turá. video: youtu.be/N

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

26,900 € 1681 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradná chatka, Martin - Kolónia Hviezda

Reality Martin

Záhradná chatka | 258 m²

Skopírujte si link na video: https://youtu.be/GZZQw7BryL4 _____________________________________

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Martin

69,000 € 267 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Útulná chata v srdci Rajeckých Teplíc – relax len 300m od kúpeľov!

Reality Rajecké Teplice

Záhradná chatka | 499 m²

Hľadáte únik z mesta, kde si rannú kávu vychutnáte na slnečnom pozemku a do svetoznámych kúpeľo

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rajecké Teplice

69,000 € 138 €/m²

Exkluzívne v APEX reality záhradka s murovanou chatkou v záhradkárskej časti Obora v Hlohovci

Reality Hlohovec

Záhradná chatka | Pod Šomod | 18 m²

Exkluzívne iba u nás v APEX reality ponúkame na predaj v záhradkárskej oblasti Obora v Hlohovci

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Hlohovec

39,900 € 2217 €/m²

Na predaj rekreačný pozemok s chatkou

Reality Trnava

Záhradná chatka | Trstínská cesta | 19 m²

Na predaj rekreačný pozemok s murovanou chatkou neďaleko mesta Trnava _________________________

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Trnava

58,000 € 3053 €/m²

SKOLAUDOVANÁ MUROVANÁ CHATA S ODKÚPENÝM POZEMKOM, POVINA, VÝMERA 523m², VÝHRADNE V TUREALITY

Reality Povina

Záhradná chatka | 523 m²

Skopírujte si link na videoprehliadku: https://youtu.be/WQUSPjugGxE TUreality ponúka vo výhra

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Povina

96,990 € 185 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj záhradná chatka s pozemkom 366m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | 366 m²

Tureality ponúka na predaj záhradnú murovanú chatku v ZO Vinohrady v Novom Meste nad Váhom s ro

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

39,900 € 109 €/m²

Na predaj záhradná chatka s pozemkom 459m2

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | 459 m²

Tureality ponúka na predaj záhradnú chatku s pozemkom o rozlohe 459 m², situovanú v pokojnej a

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Mesto nad Váhom

27,000 € 59 €/m²

Záhradná chatka so skvelým vybavením | Na predaj

Reality Detva

Záhradná chatka | Novosady | 216 m²

Výhradne LDreality Vám ponúka na predaj plnohodnotnú a skvelo vybavenú záhradnú chatku v záhrad

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Chaty a chalupy na predaj Detva

24,900 € 115 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA! Predáme veľkú chatu s pozemkom v Seredi

Reality Sereď

Záhradná chatka | Pod Hrádzou | 70 m²

Ponúkame na predaj záhradnú murovanú chatu o rozlohe 70 m2. Nachádza sa na pozemku o rozlohe 32

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Sereď

68,300 € 976 €/m²

Prenájom rekreačná chata s pozemkom 374m2 v Novom Meste n/V pod Rovencom

Reality Nové Mesto nad Váhom

Záhradná chatka | Dubčekova | 22 m²

Ponúkame naprenájom rekreačný pozemok s modernou chatou v záhradkárskej osade priamo v Novom Me

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Chaty a chalupy na prenájom Nové Mesto nad Váhom

350 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Murovaná chatka - Čičky

Reality Košice-Západ

Záhradná chatka | Čičky-majer | 50 m²

JUDr. Adriana Saxová - SAXAREAL Vám EXKLUZÍVNE PONÚKA na PREDAJ murovanú chatku s pozemkom vo v

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Západ

74,900 € 1498 €/m²

Znížená cena! Na predaj chatka so záhradkou v Bánovciach nad Bebravou,15m2

Reality Bánovce nad Bebravou

Záhradná chatka | 30 m²

Najskôr si pozrite video: youtu.be/u6iKXX0fyKY TUreality ponúka na predaj rekreačnú chatku so

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bánovce nad Bebravou

24,000 € 800 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj slnečná záhrada s chatkou BB časť Fončorda

Reality Banská Bystrica

Záhradná chatka | Tulská | 471 m²

Na predaj slnečná záhrada s chatkou, ovocnými stromami a viničom Ponúkame na predaj krásnu sva

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banská Bystrica

22,000 € 47 €/m²

Záhrada s chatkou v dosahu mesta, Osiková, krásny výhľad

Reality Košice-Vyšné Opátske

Záhradná chatka | Osiková | 19 m²

JUDr. Adriana Saxová - SAXAREAL Vám exkluzívne ponúka na predaj krásnu slnečnú záhradu o výmere

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Vyšné Opátske

79,900 € 4205 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23085)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie