REALITY-COMFORT - Priestranný rodinný dom s veľkou ovocnou záhradou

Reality Žitná-Radiša

Rodinný dom | Radiša | 300 m²

Túžite po priestrannom dome s veľkým pozemkom? Máme pre vás riešenie! V obci Žitná - Radiša po

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Žitná-Radiša

165,000 € 550 €/m²

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.12

Reality Prievidza

2 izbový byt | Sama Chalupku | 55.99 m²

"Rezidencia PARK" – BÝVANIE, KTORÉ SPÁJA KOMFORT, MODERNÉ TECHNOLÓGIE A SKVELÚ LOKALITU Predst

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

162,300 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

REALITY COMFORT – Moderný podnikateľský priestor na prízemí

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Sama Chalupku | 97.3 m²

„Rezidencia PARK“ ponúka ideálne zázemie pre vaše podnikateľské aktivity. Na prízemí objektu je

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

990 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REALITY COMFORT - REZIDENCIA THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

PREDSTAVUJEME PROJEKT "REZIDENCIA THERMAE" - VÝNIMOČNÉ BÝVANIE V SRDCI KÚPEĽNÉHO MESTA Rezi

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 14.05.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 €

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 40.06 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

139,000 € 3470 €/m²

Rezidencia THERMAE - Výnimočné bývanie v srdci kúpeľného mesta

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 83.73 m²

Publikované: 17.03.2023 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

245,000 € 3060 €/m²

„Rezidencia PARK“ – Moderný podnikateľský priestor o výmere 52,31 m²

Reality Prievidza

Obchodné priestory | Sama Chalupku | 52.31 m²

Predstavujeme vám „Rezidenciu PARK“, jedinečný projekt, ktorý spája kvalitnú rekonštrukciu, mod

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Prievidza

14 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.8

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 67.72 m²

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

196,400 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.2

Reality Prievidza

3 izbový byt | Sama Chalupku | 62.86 m²

Publikované: 01.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

182,300 € 2900 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 78.47 m²

Publikované: 14.11.2022 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

185,000 € 2560 €/m²

REALITY COMFORT - ŠTÝLOVÝ DOM S KRÁSNOU ZÁHRADOU

Reality Prievidza

Rodinný dom | JALOVEC | 154 m²

Zabudnite na domy bez duše a dovoľte, aby vás v obci Jalovec očaril výnimočný domov s hrejivým

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Prievidza

299,900 € 1947 €/m²

REALITY COMFORT - Sen o dome v realite moderného bytu v Bojniciach

Reality Bojnice

2 izbový byt | Medzi jarkami | 63.68 m²

Hľadáte byt, ktorý vám dá pocit domu, no zároveň chcete, aby nehnuteľnosť dávala zmysel aj ako

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bojnice

154,800 € 2431 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 32.62 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

110,000 € 3372 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

Garsónka | Hviezdoslavova | 39.71 m²

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

130,000 € 3274 €/m²

Reality Trenčianske Teplice

3 izbový byt | Hviezdoslavova | 0 m²

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trenčianske Teplice

280,000 €

REALITY COMFORT-Kompletne zariadený 1-izbový byt v rodinnom dome

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Kap. Jaroša | 50 m²

Ponúkame vám na prenájom priestranný a príjemný 1-izbový byt s výmerou 50 m², situovaný na prí

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bánovce nad Bebravou

390 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

REALITY COMFORT - Moderne zariadený 2-izb. byt s úchvatným výhľadom a 2 parkovacími miestami

Reality Bojnice

2 izbový byt | Medzi jarkami | 54.27 m²

Ak túžite po bývaní, ktoré spája pohodlie mestského života s blízkosťou prírody, tento byt je p

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bojnice

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

REALITY COMFORT - Priestory pre vašu výrobu aj sklad

Reality Uhrovec

Priestor pre výrobu | 140 m²

Hľadáte priestory, ktoré okamžite naštartujú váš biznis? Ponúkame vám strategicky umiestnené pr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Priestory na prenájom Uhrovec

3 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

„Rezidencia PARK“– Nová dimenzia moderného bývania - Byt č.11

Reality Prievidza

2 izbový byt | Sama Chalupku | 60.12 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Prievidza

174,300 € 2899 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Parkovacie miesto BA-II. novostavba ROZETA

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Nezadaná | 12 m²

Parkovacie miesto v novostavbe Rozeta BA-II. m.č. Ružinov-Nivy. Ponúkame Vám na prenájom parkov

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 31.10.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Bývanie a podnikanie RUŽINOV Bratislava II - Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Mierová | 710 m²

Bývanie a podnikanie v jednom Bratislava Ružinov-Prievoz-Mierová Pozemok 2062 m2 Úžitková p

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

980,000 € 1380 €/m²

REZERVOVANÉ. 2 izbový byt novostavba Rozeta BA-II. Klincova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Klincová | 49 m²

Ponúkame Vám na prenájom moderný 2 izbový byt v novostavbe Rozeta BA-II. Klincova ul. Výborná l

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Luxusný 2- izbový byt v novostavbe s terasou na prenájom v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Šafranová | 65 m²

Luxusný 2- izbový byt na prenájom v Starom meste je situovaný na 1. nadzemnom podlaží v novosta

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Byty v Banskej Bystrici (1405)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (22943)
Reality v Martine (742)
Upresniť hľadanie