Spevnené plochy a parkovacie miesta na prenájom, Priemyselná ulica,Galanta

Reality Galanta

Spevnené plochy | Priemyselná | 0 m²

Ponúkame na prenájom spevnené plochy a parkovacie miesta v priemyselnej časti mesta Galanta. Ar

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Objekty na prenájom Galanta

Cena na vyžiadanie

Skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta

Reality Galanta

Priestor pre sklad | Galanta | 720 m²

Ponúkame na prenájom skladový priestor v priemyselnej časti mesta Galanta. Priestor je o celkov

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Galanta

3.85 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Byt na prenájom - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 64 m²

Ponúkame Vám na prenájom slnečný, elegantný 3i byt v absolútnom srdci mesta. Nachádza sa na 6

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,400 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

Na prenájom - 2i byt, ul.Podzáhradná, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Podzáhradná | 54 m²

Ponúkame Vám do prenájmu 2izbový byt s logiou na Podzáhradnej ulici. Rozloha bytu je 54m2 Nach

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

720 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na prenájom - 4- izbový dom, na ulici Pútnická, Záhorská Bystrica TOP

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Nájomný dom | Pútnická | 200 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 4-izbový rodinný dom s bazénom v Záhorskej Bystrici. Dom má p

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Záhorská Bystrica

1,700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Parkovacie státie na predaj, Tomášikova - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Tomášikova | 15 m²

Lokalita: Nachádza sa v bytovke Tomášikova 25/A Bratislava - Ružinov Vjazd: do garáže z ulice

Publikované: 23.09.2025 Aktualizované: 04.11.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

19,000 € 1267 €/m²

Kancelársky priestor 30m² v BA - I na prenájom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 29.85 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Radlinského ul. v BA I - Staré Mesto. Úžitková plo

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

367.4 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

735m2 administratívna budova s možnosťou skladu na prenájom, DUNAJSKA STREDA

Reality Dunajská Streda

Administratívny objekt | 735 m²

Ponúkame na prenájom skladovo-výrobné haly v polyfunkčnom areály nachádzajúcom sa v Dunajskej S

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 02.12.2025
Objekty na prenájom Dunajská Streda

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom - kancelársky priestor 20,11m² , ul. Radlinského, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Radlinského | 20.11 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na Radlinského ul. v BA I - Staré Mesto. Úžitková pl

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

247.52 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Prenájom skladovo-administratívnych priestorov, Technická, Bratislava II

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Technická | 1,391 m²

Ponúkame na prenájom administratívno-skladový priestor v BA II Ružinov s celkovou úžitkovou plo

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 21.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

15,568.72 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Špičková novostavba blízko Viedne a Bratislavy – termálne mestečko Frauenkirchen

Reality Frauenkirchen

Rodinný dom | Rakúsko | Frauenkirchen

Ponúkame na predaj kvalitnú novostavbu 4-izbového rodinného domu v štádiu dokončenia, situované

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Frauenkirchen

560,000 € 4534 €/m²

Reprezentatívna polyfunkčná budova so skladom a parkovaním v atraktívnej lokalite, Bratislava - Nové Mesto TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

Administratívny objekt | Račianska | 1,650.23 m²

Ponúkame na predaj štvorpodlažnú polyfunkčnú budovu s celkovou úžitkovou plochou 1 650 m², dopl

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 02.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

3,499,000 € 2120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

308m2 zariadený kancelársky celok vysokého štandardu s neobmedzeným parkovaním, POLUS/VIVO Tower

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 308 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory vysokého štandardu A na známej adrese v Polus/VI

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

12.9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Obchodný priestor v centre na prenájom, Bratislava - Staré Mesto, 980m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Jesenského | 980 m²

Ponúkame na prenájom veľký obchodný priestor v centre mesta, neďaleko Štúrovej ulice, Bratis

Publikované: 26.04.2022 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

17 €/m2/mesiac 17 €/m2/mesiac

Polyfunkčný areál v Rovinke - 112 004m2

Reality Rovinka

Iný objekt | 24,531 m²

Ponúkame na predaj areál veľkosti 112.004 m2 v Rovinke. Celý areál je oplotený a veľkú časť tv

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 14.10.2025
Objekty na predaj Rovinka

Cena dohodou

Obchodné priestory vhodné na showroom, EINPARK, Einsteinova-Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

Obchodné priestory | Einsteinova | 122.81 m²

Ponúkame na prenájom obchodné priestory v projekte EINPARK na hlavnom ťahu Einsteinovej ulice,

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

21.8 €/m2/mesiac 20 €/m2/mesiac

Pozemok na predaj - Nemecká dolina, Bratislava III

Reality Bratislava-Vajnory

Pozemok pre rodinné domy | Nemecká dolina | 303 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výborným potenciálom pre výstavbu rodinného domu v budúcnosti.

Publikované: 25.06.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Vajnory

109,990 € 363 €/m²

Šikovný obchodný priestor na PREDAJ, Záhradnícka – RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 44.8 m²

Ponúkame na predaj obchodný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Záhradníck

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

141,600 € 3161 €/m²

Chata v nádhernom prostredí iba 12 km od Malaciek

Reality Vysoká pri Morave

Záhradná chatka | 50 m²

Ponúkame na predaj chatu v nádhernom prostredí iba 12 km od Malaciek. Nehnuteľnosť sa nachádza

Publikované: 28.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Chaty a chalupy na predaj Vysoká pri Morave

Cena dohodou

Priestory na pešej zóne v krásnej historickej budove, Michalská ulica-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 50.2 m²

Ponúkame na prenájom priestory v historickom objekte na pešej zóne Starého mesta na Michalskej

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,061.6 €/mesiac 31 €/mesiac/m²

Obchodno-administratívny priestor pri Miletičke na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 93.6 m²

Ponúkame na predaj obchodno-administratívny priestor nachádzajúci sa v administratívnej budo

Publikované: 11.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

252,720 € 2700 €/m²

Administratívne priestory 2.439,2m2 na PREDAJ, Záhradnícka –RUŽINOV, BA2

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | Záhradnícka | 2,439.2 m²

Ponúkame na predaj kancelárske priestory nachádzajúce sa v administratívnej budove na Záhradníc

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3.000m2 kongresová sála, lobby, kuchyňa, jedáleň a príslušenstvo na prenájom, Bajkalská

Reality Bratislava-Ružinov

Iný priestor | Bajkalská | 3,000 m²

Ponúkame na prenájom priestory na Bajkalskej ulici v Ružinove rozprestierajúce sa na dvoch p

Publikované: 07.04.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Obchodno-reštauračný priestor na Záhradníckej ulici na PREDAJ, RUŽINOV – Bratislava 2

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Záhradnícka | 120.3 m²

Ponúkame na predaj obchodno-reštauračný priestor nachádzajúci sa v administratívnej budove na Z

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

300,750 € 2500 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (22999)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30343)
Reality v Martine (741)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Byty v Banskej Bystrici (1404)
Upresniť hľadanie