Dizajnový 3i byt 83m2, balkón 6m2, pivnicou a parkovaním, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 84 m²

EXPAT EXPERTS | Dizajnový 3i byt 83m2, balkón 6m2, pivnicou a parkovaním, ZWIRN Dispozícia: c

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,550 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÝ Pekný 1,5i byt 39 m2, s balkónom

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | 39 m²

Popis Exkluzívne ponúkame na predaj 1,5-izbový byt 39m2 + balkón 6m2 na 4. poschodí tehlovej b

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4231 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Výnimočný, staromestský 2i byt 40 m2, so záhradou

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 39 m²

EXPAT EXPERTS | Výnimočný, staromestský 2i byt 40 m2, so záhradou v historickej vile Dispozíci

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

740 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Krásny moderný 3i byt 63 m2, s terasou a parkovaním vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 63 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny moderný 3i byt 63m2, s terasou, balkónom a parkovaním vo výbornej lokali

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

990 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Moderný, príjemný 2i byt 52m2, balkón, parkovanie, STEIN

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 52 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný, príjemný 2i byt 52m2, balkón, parkovanie, STEIN Dispozícia: celková

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

790 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Parkovacie státie v podzemnej garáži, NOVÁ VAJNORSKÁ

EXPAT EXPERTS | Parkovacie státie v podzemnej garáži, NOVÁ VAJNORSKÁ Ponúkame na prenájom park

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

120 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Moderný 3i byt 128 m2, s klimatizáciou a lodžiou vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 128 m²

EXPAT EXPERTS |Moderný 3i byt 128 m2, s klimatizáciou a lodžiou vo výbornej lokalite Dispozíci

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,500 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Slnečný 2i byt 62m2, s A/C, lodžiou a parkovaním, UNIVERSO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

EXPAT EXPERTS | Príjemný, slnečný 2i byt 62 m2, A/C, s lodžiou, 2x parkovanie, UNIVERSO Dispoz

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Nádherný 3i byt 95m2, situovaný v historickej budove na pešej zóne

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 95 m²

EXPAT EXPERTS | Nádherný 3i byt 95 m2, situovaný v historickej budove na pešej zóne Dispozícia

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,200 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nadštandardný, dizajnový 3i byt 73m2, balkón,parkovanie, pivnica, ZWIRN

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

EXPAT EXPERTS | Nadštandardný, dizajnový 3i byt 73m2, balkón, parkovanie, pivnica, ZWIRN Dispo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

1,490 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 2i byt 64 m2, s lodžiou a parkovaním, BLUMENTÁL RESIDENCE

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 59 m²

EXPAT EXPERTS |Krásny 2i byt 64 m2, s lodžiou a parkovaním, BLUMENTÁL RESIDENCE Dispozícia: c

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Nadštandardný 2i byt 66 m2, s A/C a balkónom, TEHELNÉ POLE

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | 55 m²

EXPAT EXPERTS |Nadštandardný 2i byt 66 m2, s A/C, balkónom a parkovaním, TEHELNÉ POLE Dispozíc

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

800 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Slnečný služobný 1i byt 85m2, s priestrannou terasou 60m2 s výhľadom

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 85 m²

Slnečný služobný 1i byt 85m2, s priestrannou terasou o rozlohe 60m2 s výhľadom Dispozícia: Ce

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

10.4 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 4i byt 146m2, s terasou v rezidencií pri hrade

Reality Bratislava-Staré Mesto

4 izbový byt | 146 m²

EXPAT EXPERTS | Exkluzívny 4i byt 146m2 s terasou v rezidencií pri hrade Dispozícia: celková

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,800 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Jedinečný, priestranný 2i byt 74 m2, s klimatizáciou a výhľadom na Dunaj

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 74 m²

EXPAT EXPERTS | Jedinečný, priestranný 2i byt 74 m2, s klimatizáciou a výhľadom na Dunaj Dispo

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

990 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranné kancelárske priestory 120m2 s parkovaním v dobrej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

Kancelárie, administratívne priestory | 120 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranné kancelárske priestory 120m2 s parkovaním vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

8.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Video prehliadka
Video prehliadka

Unikátny veľkometrážny 3i byt 138m2, s balkónom a parkovaním

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 138 m²

Unikátny veľkometrážny 3i byt 138m2, s balkónom a parkovaním v nádhernej lokalite Dispozícia:

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,800 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 5i byt 164 m2, s klímou, parkovaním a záhradou, VILA TERÉZIA

Reality Bratislava-Staré Mesto

5 a viac izbový byt | 164 m²

Krásny 5i byt 174 m2, s klímou, parkovaním a záhradou, VILA TERÉZIA Dispozícia: Celková rozlo

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,900 €/mesiac 24 €/mesiac/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Luxusný 3i byt 115 m2, s priestrannou terasou, parkovaním a pivnicou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 115 m²

EXPAT EXPERTS | Luxusný 3i byt 115 m2, s priestrannou terasou 59 m2, parkovaním a pivnicou, v b

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,900 €/mesiac 25 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Krásny 2i byt 46m2, s lodžiou a parkovaním, BORY PROMENÁDA

Reality Bratislava-Lamač

2 izbový byt | 46 m²

EXPAT EXPERTS | Krásny 2i byt 46m2, s lodžiou a parkovaním, BORY HOME Dispozícia: Celková vým

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Lamač

640 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Svetlý, zariadený 2i byt 46m2 s balkónom, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 46 m²

EXPAT EXPERTS l Svetlý, zariadený 2i byt 46m2 s balkónom, Karlova Ves Dispozícia: celková výme

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

900 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Pekný 2i byt 68m2, vo výbornej lokalite blízko centra

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 68 m²

EXPAT EXPERTS | Moderný 2i byt 68 m2, vo výbornej lokalite v pešej dostupnosti do centra Dispo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

960 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dom pri lese, výhľad na mesto, 6-izb, 263m2 + terasy, 2-garáž, AHOJ

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | 263 m²

EXPAT EXPERTS | Na predaj | 6-izbový moderný rodinný dom s praktickou dispozíciou, priamo pri l

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,250,000 € 4753 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-IZB BYT PRI JAZERE, s balkónom, krásny výhľad, 1.posch., A3TOP3

Reality Kittsee

4 izbový byt | Rakúsko | Kittsee

EXPAT EXPERTS | A3TOP3 - ÚPLNE NOVÝ 4-IZBOVÝ BYT PRI JAZERE SEEPARK - slnečný byt s krásnym výh

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Kittsee

446,900 € 5258 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (736)
Rodinné domy na predaj (23109)
Reality vo Vysokých Tatrách (187)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1297)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30391)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie