(Jur1oiVFKwt) Aktualizovaný: 03. 10. 2022 1. publikácia: 03. 10. 2022

NA PREDAJ CHATA V KRÁSNOM VÝNIMOČNOM PROSTREDÍ - OBEC LÁTKY

Prašivá
Látky • Slovensko Ukázať na mape
Ukázať na mape

84 900 € 772 €/m²

Základné informácie

Druh:
Chalupa, rekreačný domček

Typ:
Predaj

Úžitková plocha:
110 m²

Plocha pozemku:
338 m²
Info

Ponúkame na predaj chatu obklopenú nádhernou prírodou, pri lyžiarskom stredisku - obec Látky.


Spodná časť je postavená z kameňa, nachádza sa v nej kotolňa a ďalšia miestnosť, veľmi vkusne zariadená, pripomínajúca "minibar". Zvyšná časť je z dreva.


Popri chatke vás zavedú schody do hlavného vstupu, ktorý ponúka prístrešok, vhodné miesto na ranné posedenie pri káve, poprípade vedľa chatky je možné vybudovať altánok. Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, po ľavej strane je kúpeľňa so sprchovacím kútom a toaleta. Nasleduje veľká obývacia miestnosť s balkónom a krbom, z ktorej sa viete dostať do kuchyne. 


Následne sa po schodoch dostanete na poschodie, kde sa nachádzajú dve samostatné izby, jedna s balkónom. Celkovo tieto dve miestnosti disponujú až 10 miestami na spanie. 


Ďalšie schodíky vás zavedú až na podkrovie, ktorého priestor sa núka taktiež na obytné využite. Celková podlahová plocha je až 110 m2.


Chata je napojená na elektrinu, odpad je riešený trativodom, na vodu je určené miesto vrtu, pri vážnom záujme je možné chatu na vodu napojiť, v tom prípade bude CENA 94 900€, termín pripojenia ešte v priebehu roka. Kúrenie je ústredné aj krbové, strecha plechová. Predáva sa zariadená, tak ako môžete vidieť na fotkách. K nehnuteľnosti vedú dve obecné cesty, čiže s prístupom problém nie je, od spodnej cesty je potrebné vyjsť len pár schodov.


Priamo v dedine sa nachádzajú dva obchody, miestne pohostinstvo aj reštaurácia. Lokalita vďaka svojej polohe ponúka množstvo turistických aj cyklistických trás, za zmienku stojí aj vrch Poľana. Oproti na svahu môžete vidieť lyžiarske stredisko vedľa známeho hotelu Zerrenpach.


Vzdialenosť od mesta Zvolen je len 35 minút cesty, do Banskej Bystrice necelá hodina, do Bratislavy sa viete dostať za 2 hodiny, až na posledných 20 kilometrov celý čas po diaľnici.


Pokiaľ hľadáte po pracovnom týždni tiché, výnimočné miesto na oddych s pravým horským vzduchom, ste na správnom mieste. Odporúčam osobnú obhliadku. Vychutnajte si video z dronu, stačí skopírovať link --> https://www.youtube.com/watch?v=jjrRUzv5mys


certifikovaný realitný maklér / člen realitnej únie


V cene sú zahrnuté komplexné služby RK vrátane právneho servisu - vypracovanie všetkých druhov zmlúv potrebných k predaju a štandardných poplatkov spojených s predajom.


Popis nehnuteľnosti, text a foto-dokumentácia sú majetkom a autorským dielom spoločnosti KARIN & PARTNERS real s.r.o.

Prečítať viac
Charakteristika

Úžitková plocha:
110 m²

Stav nehnuteľnosti:
Pôvodný stav

Vlastníctvo:
Osobné

Prechodová izba:
Nie

Plocha pozemku:
338 m²

Zastavaná plocha:
107 m²

Vybavenie:
Predzáhradka
Zobraziť viac

kalendar

Zaujala Vás táto nehnuteľnosť?Nečakajte a dohodnite si termín obhliadky ešte dnes.


Žiadne výsledky Zobraziť viac Zobraziť menej

Nehnuteľnosť na mape


Kontakt na predajcu

Dominik Rovňan

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

0908 463 243 zobraziť číslo

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

Jelšová 11 • , Bratislava -mestská časť Nové Mesto
Celá ponuka spoločnosti

84 900 € 772 €/m²

Kontakt na predajcu

Dominik Rovňan

KARIN & PARTNERS real, s.r.o.

0908 463 243 zobraziť číslo