Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 69 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj útulný rekreačný domček
100,000 € 1449 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 100 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom/chatu v nádhernom prostr
49,000 € 490 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 3,205 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka záhradu (rekreačný pozemok) vo vinohradníckej a záhradká
15,000 € 5 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 54 m²
Na predaj ponúkame rekreačnú chatu, ktorá sa nachádza na spoločnom pozemku spolu s druhou samo
54,587 € 1011 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 26 m²
RE/MAX Joy dáva do pozornosti udržiavanú záhradnú chatku v obľúbenej a pokojnej záhradkárskej
24,900 € 958 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 220 m²
RE/MAX Joy ponúka na predaj 5-izbovú rekreačnú chatu (18 lôžok) v obľúbenej turistickej oblast
289,000 € 1314 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hronská | 162 m²
Hľadáte miesto na oddych v nádhernej prírode Nízkych Tatier? RE/MAX Joy ponúka na predaj udrži
99,990 € 617 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Mlynská | 136 m²
Ponúkame na predaj štýlovú chalupu v obci Hronec, neďaleko známeho biatlonového areálu v Osrbl
149,000 € 1096 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 250 m²
Ponúkame na predaj priestrannú rekreačnú chatu situovanú vo vyhľadávanej lokalite Tále, v blíz
445,000 € 1780 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 140 m²
Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj novostavbu apartmánového domu s 3 bytov
1 € 0 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 32 m²
Hľadáte miesto, kam si viete kedykoľvek odskočiť z mesta, no nechcete veľkú chatu ani vysoké n
110,000 € 3438 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 185 m²
Predaj rekreačnej nehnuteľnosti vedenej ako rodinný dom v Pohorelskej Maši Realitná kancelári
89,000 € 481 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 90 m²
Domček v centre obce Látky – pokoj, príroda a celoročné využitie Ponúkame na predaj útulný, č
110,000 € 1222 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 45 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj podkrovný, slnečný, 1,5 izbový apartmán v turi
179,900 € 3998 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 62 m²
EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj nehnuteľnosť – chalupu v sr
78,990 € 1274 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 36 m²
Chata s výhľadom, ktorý neomrzí, krbom a vírivkou – Podbrezová, Lopej Predstavte si ráno s k
65,000 € 1806 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 160 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám ponúka na predaj chalupu/rodinný dom v známej lyžiarskej a turi
204,900 € 1281 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 20 m²
Realitná kancelária RE/MAX Vám exkluzívne ponúka výnimočnú príležitosť vlastniť kus prírody s
125,000 € 6250 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nevyplnená | 50 m²
Realitná kancelária REMAX Vám exkluzívne ponúka na predaj chatku v okrajovej časti Padličkova.
25,900 € 518 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²
Voľne stojaci rodinný dom spolu s priľahlým pozemkom ponúka príležitosť realizovať Vaše plány o
Info v RK
Záhradná chatka | Partizánska cesta | 50 m²
Ponúkame na predaj záhradnú chatu nachádzajúcu sa v záhradkárskej oblasti Čerín pri Banskej Bys
110,000 € 2200 €/m²
Záhradná chatka | Nezadaná | 193 m²
Ponúkame na predaj drevenú chatku v záhradkárskej osade Zlatý Potok – Na Hlinách. Chata s betón
16,000 € 83 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 100 m²
Ponúkame na PREDAJ TROJPODLAŽNÚ CHATU, ktorá sa nachádza v obci DONOVALY v horskom prostredí po
235,000 € 2350 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 2,486 m²
Ponúkame na predaj REKREAČNÁ CHATA v obľúbenej lokalite obec TAJOV, okres Banská Bystrica s pri
139,900 € 56 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.