Pripravujeme na predaj 3-izbový byt s terasou Slnečnice

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 99 m²

Pripravujeme do predaja 3-izbový byt v novostavbe v Slnečniciach s terasou a parkovacím státím

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

405,000 € 4091 €/m²

Staromestská elegancia v tichej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Holekova | 77 m²

Na tichej ulici ukrytej pred ruchom každodennosti sa nachádza byt s atmosférou starého mesta a

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

300,000 € 3896 €/m²

Predaj parkovacieho miesta – Jégeho alej, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na predaj parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho alej, Brati

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 10.12.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

28,000 € 2000 €/m²

Investičný pozemok - ideálny na vybudovanie parkovacích miest - regulovaná zóna

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Na Piesku | 442 m²

Ponúkame skvelú investičnú príležitosť pre investorov. Vzhľadom na prebiehajúcu reguláciu parko

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 06.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 305 €/m²

Veľká garsónka pri POLUSE (OC VIVO)

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Riazanská | 0 m²

Ponúkame na prenájom veľkú zariadenú garsónku s rozlohou 35 m2 na Riazanskej ulici neďaleko obc

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

Cena na vyžiadanie

PRENAJATÉ Prenájom parkovacieho miesta Jégeho alej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Jégého | 14 m²

Ponúkame na prenájom parkovacie miesto na streche parkovacieho domu v projekte Jégeho Alej. Vs

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

70 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ – Rodinný dom v obci Jatov (okres Nové Zámky)

Reality Jatov

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v pokojn

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Jatov

98,000 € 653 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom podnikateľského priestoru s bývaním – bývalá kováčska dielňa-Tekovské Lužany

Reality Tekovské Lužany

Priestor pre výrobu | J. A. Komenského | 88 m²

Ponúkame na prenájom jedinečný podnikateľský priestor v obci Tekovské Lužany, ktorý bol v minul

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Tekovské Lužany

250 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Krásny samostatný rodinný dom s garážou, 600m2 - Vinosady, Pezinok

Reality Vinosady

Rodinný dom | Delevarová | 121 m²

Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na predaj novostavbu rodinného domu vo Vinosadoch – ča

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vinosady

389,000 € 3215 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

! MIMORIADNA PONUKA ! ateliér - výroba - služby - sídlo firmy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Polyfunkčný objekt | Pri Suchom mlyne | 270 m²

Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – budova v širšom centre mesta, priamo na Patrónke. P

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

515,000 € 1907 €/m²

Novinka
Novinka

!!! MIMORIADNA PONUKA !!! Dom na bývanie aj podnikanie

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Pri Suchom mlyne | 270 m²

Staré Mesto – Patrónka – Pri Suchom mlyne – tehlový rodinný dom v širšom centre mesta, priamo n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

515,000 € 1907 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

Predaj pozemku v Barci, pri hlavnej ceste

Reality Košice-Barca

Pozemok pre rodinné domy | Osloboditeľov | 1,200 m²

Diana Reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v mestskej časti Barca. Pozemok s r

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Barca

360,000 € 300 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom kancelárského priestoru 89 m2 v priemyselnej zóne - Žilina

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | 89 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor s rozlohou 89m², ktorá sa nachádza v priemyselnej zón

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

596 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Prenájom spevnenej plochy 3728 m2 v priemyselnej zóne - Žilina

Reality Žilina

Komerčná zóna | 3,728 m²

Ponúkame na prenájom spevnenú plochu s rozlohou 3728 m², ktorá sa nachádza v priemyselnej zóne

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na prenájom Žilina

3,728 €/mesiac 1 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Predaj, poschodový rodinný dom Dojč, okres Senica

Reality Dojč

Rodinný dom | Nezadaná | 270 m²

Ponúkame Vám na predaj rozostavaný poschodový rodinný dom s garážou v obci Dojč, okres Senica.

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dojč

185,000 € 685 €/m²

Predaj, 4 izbový byt Senica – Sotina

Reality Senica

4 izbový byt | Sotinská | 80.5 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4-izbový byt v Senici – Sotina, ulica Sotinská, ktorý zaujme

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Senica

145,000 € 1801 €/m²

Predaj, stavebný pozemok Senica časť Kunov

Reality Senica

Pozemok pre rodinné domy | Kunov | 764 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok v Senici, časť Kunov, ktorý v súčasnosti slúži ako sad

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Pozemky na predaj Senica

98,500 € 129 €/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu v Senici PRENAJATÉ

Reality Senica

2 izbový byt | J. Kráľa | 64 m²

Ak hľadáte priestranný a zrekonštruovaný byt na prenájom v Senici, máme pre vás zaujímavú ponuk

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na prenájom Senica

530 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PRENÁJOM 2-izbového bytu v Senici – PRENAJATÉ

Reality Senica

2 izbový byt | Moyzesova | 53 m²

Ponúkame na prenájom útulný a zariadený 2-izbový byt nachádzajúci sa v Senici na Moyzesovej uli

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na prenájom Senica

500 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

KÚPIME 3-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

3 izbový byt | 62 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 3-izbový byt v meste Senica, V prípade bytového domu bez výťa

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

KÚPIME 1-IZBOVÝ BYT V SENICI – HOTOVOSŤ

Reality Senica

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre nášho klienta hľadáme 1-izbový byt v meste Senica, ideálne centrum mesta, alebo na sídlisku

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Byty na kúpa Senica

Cena dohodou

Prenájom, trojizbový byt s balkónom Holíč, Pri Kaštieli

Reality Holíč

3 izbový byt | Pri Kaštieli | 65.2 m²

Ponúkame Vám na PRENÁJOM krásny slnečný 3-izbový byt s balkónom v centre mesta Holíč na ulici P

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Holíč

630 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Predaj, jednoizbový 2x balkón byt Senica - Centrum

Reality Senica

1 izbový byt | Hollého | 42 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 1-izbový byt s dvomi balkónmi vo vyhľadávanej lokalite Senic

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Senica

94,900 € 2260 €/m²

PREDAJ – Rodinný dom s podnikateľským a investičným potenciálom, Smrdáky

Reality Smrdáky

Rodinný dom | Nezadaná | 370 m²

V srdci vyhľadávanej kúpeľnej obce Smrdáky ponúkame na predaj výnimočný, viacúčelový rodinný do

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.01.2026
Domy na predaj Smrdáky

439,900 € 1189 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Reality v Martine (750)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1407)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30332)
Rodinné domy na predaj (23023)
Byty na predaj v Bratislave (8529)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie