Štýlový 4-izbový mezonet v Stupave s dvoma kúpeľňami, parkovaním a atmosférou rodinného domu.

Reality Stupava

4 izbový byt | Dlhá | 148.73 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája priestor, komfort a výbornú lokalitu? Tento priestranný 4-izbový m

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

319,000 € 2145 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STUPAVA - predaj 4 izbového holobytu s loggiou v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Hlavná | 90 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj priestranný 4 izbový holobyt s loggiou v centre Stupavy. Byt sa

Publikované: 20.05.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Stupava

207,000 € 2311 €/m²

* POSLEDNÝ 2 IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE S PREDZÁHRADKOU *

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 67.28 m²

POSLEDNÉ VOĽNÉ 1,5 IZBOVÉ BYTY PRIAMO OD DEVELOPERA! * DOKONČENIE PROJEKTU UŽ TENTO ROK * Po

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Stupava

163,990 € 2437 €/m²

2 izbový byt v novostavbe s 21m2 terasou a výhľadom na Karpaty

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt s 33 m2 terasou v novom pr

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

4 I. BYT SO 126 M2 PREDZÁHRADKOU A VÝHĽADOM NA LES

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami | 179.98 m²

Sisters real Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 05.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

223,990 € 1245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

STREŠNÝ 2 IZBOVÝ BYT S 21 M2 TERASOU V NOVOSTAVBE

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

UKONČENIE VÝSTAVBY UŽ TENTO ROK! Ponúkame Vám na predaj 2 izbový strešný byt s 21 m2 terasou v

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Stupava

179,990 € 2903 €/m²

*UŽ STAVIAME* - VÝNIMOČNÝ PROJEKT OBKOLESENÝ PRÍRODOU

Reality Stupava

3 izbový byt | Pod Kopcami | 82 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite Pod kopcami v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Byty na predaj Stupava

234,990 € 2866 €/m²

TOP LOKALITA S VÝHĽADOM NA SRNKY. 4 IZBOVÝ BYT SO 100M2 ZÁHRADOU

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami | 88.91 m²

SISTERS REAL Vám ponúka na predaj nový projekt v lokalite POD KOPCAMI v Stupave, ktorá patrí me

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

242,990 € 2733 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 I. BYT S 33 M2 TERASOU V NOVOSTAVBE

Reality Stupava

2 izbový byt | Cementárenská | 87.81 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 15.03.2026
Byty na predaj Stupava

190,990 € 2175 €/m²

* POSLEDNÉ 3 IZBOVÉ BYTY V PONUKE *

Reality Stupava

3 izbový byt | Cementárenská | 62 m²

Vitajte v projekte Malá Ceva, kde sa stretáva moderný dizajn, funkčné bývanie a pokojné prostre

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 14.03.2026
Byty na predaj Stupava

189,990 € 3064 €/m²

* 1,5 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V NOVOSTAVBE *

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 38.32 m²

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Stupava

135,990 € 3549 €/m²

STREŠNÝ BYT CEZ CELÉ POSCHODIE S 2 TERASAMI

Reality Stupava

4 izbový byt | Džbankárska | 122 m²

AJ VY CHCETE BÝVAŤ V BYTE, KTORÝ JE JEDINÝ NA PODLAŽÍ ČO ZABEZPEČUJE MAXIMÁLNE SÚKROMIE? SIST

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Stupava

249,990 € 2049 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ZĽAVA !!! Developer ponúka nadštandardné 5-izbové domy so záhradkami už od 284.000,- EUR.

Reality Stupava

Rodinný dom | Dubová | 215.75 m²

Výnimočná architektúra prináša tri samostatné radové rodinné domy a ponúka veľkorysé riešenie d

Publikované: 16.05.2023 Aktualizované: 30.04.2026
Domy na predaj Stupava

284,000 € 1803 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Stupavy

Reality Stupava

3 izbový byt | Hlavná | 69.61 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ | 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM V CENTRE STUPAVY (69,61 m²) Hľadáte bývanie s v

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Byty na predaj Stupava

187,000 € 2686 €/m²

4-izbové bývanie pri lese ako alternatíva k rodinnému domu

Reality Stupava

4 izbový byt | Pod Kopcami 28A | 154 m²

Exkluzívne v Papcun Reality vám prinášame priestranný 4-izbový byt v Stupave, ktorý ponúka pres

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

329,000 € 2136 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Novostavba - 3- izb. byt s 2 balkónmi a garáž. na ul. Jána Ondruša

Reality Stupava

3 izbový byt | Ulica Jána Ondruša | 80 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový holobyt s dvoma balkónmi v Stupave na ul. Jána Ondruša. Byt sa nach

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

237,000 € 2963 €/m²

PREDANÝ - BE.LIVE COMPANY - NA PREDAJ – VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S 4 BALKÓNMI – VEĽKÁ PIVNICA - PARKING - STUPAVA, DLHÁ ULICA

Reality Stupava

3 izbový byt | Dlhá | 112.76 m²

Hľadáte priestranný byt, ktorý si môžete prerobiť podľa vlastných predstáv? Predstavujeme vám

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Stupava

260,000 € 2306 €/m²

BOSEN | Na predaj 4 izbový byt na ulici Sama Chalúpku, Stupava

Reality Stupava

4 izbový byt | Sama Chalúpku | 77 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 4 izbový byt na ulici Sam

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

217,000 € 2818 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, priestranný 3-izbový byt, terasa, vlastné kúrenie, Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Vajanského | 73.47 m²

Realitná kancelária Domov jedným ťahom Vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Stupava

235,000 € 3199 €/m²

4 izbový byt s príjemnou atmosférou v centre Stupavy

Reality Stupava

4 izbový byt | Hlavná | 77 m²

PINK Reality vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 4 izbový byt, ktorý už pri vstupe pôsobí

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 25.04.2026
Byty na predaj Stupava

209,000 € 2714 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Dražba dvojizbového bytu na Dlhej ulici v Stupave

Reality Stupava

2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Predmetom dražby je dvojizbový byt v bytovom dome "NUEVO", ktorý bol postavený v roku 2018. Dis

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

178,000 € 3017 €/m²

VEĽKÝ, MODERNÝ 3.izb. BYT Bezručová ul.

Reality Stupava

3 izbový byt | Bezručová | 77 m²

Priestranný 3-izbový byt, v novšom bytovom dome na ulici Bezručova, v centre Stupavy. Byt je n

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

318,000 € 4130 €/m²

Predaj, slnečný 2-izbový byt, Stupava, okr. Malacky

Reality Stupava

2 izbový byt | Kukučínova | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadený 2-izbový byt v Stupave, na Kukučínovej ulici. Nachádza sa na 3

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Stupava

180,000 € 3333 €/m²

Nadštandardný 4-izb. byt s terasou - Stupava - Rezervované

Reality Stupava

4 izbový byt | Okružná | 132 m²

Ponúkame na predaj veľký 4-izb. byt s dvomi terasami a dvomi podzemnými garážovými státiami v p

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Stupava

399,900 € 3030 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality v Martine (773)
Rodinné domy na predaj (23057)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie