Piešťany – prenájom 3 izbového bytu na Vážskej ulici

Reality Piešťany

3 izbový byt | Vážska | 82 m²

Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v Piešťanoch na Vážskej ulici. Byt sa nachádza na 5. posc

Publikované: 12.11.2020 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Dvojizbový byt, klimatizácia, priestranný balkón - centrum Piešťan

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nitrianska | 58.28 m²

V priamom centre mesta Piešťany Vám ponúkame dvojizbový byt s väčším balkónom, klimatizáciou, s

Publikované: 15.02.2025 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Piešťany

195,000 € 3346 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3i byt - Ulica Orviský kút - Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Orviský Kút | 77 m²

Na prenájom 3-izbový byt na ulici Orviský kút v Piešťanoch. Rezidenčný vstup a parkovanie za ra

Publikované: 19.02.2024 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Piešťany, ul.Lipová

Reality Piešťany

3 izbový byt | 64 m²

Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-72

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

150,000 € 2344 €/m²

REZERVOVANÉ I 89m2 - PRIESTRANNÝ 4 izbový byt v PÔVODNOM STAVE

Reality Piešťany

4 izbový byt | Vrbovská Cesta | 89 m²

B10 vám výhradne ponúka na predaj 4 izbový byt s lodžiou a pivnicou v príjemnej lokalite. Tento

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

163,300 € 1835 €/m²

Priestranný 3i byt 82 m2, s dvomi lodžiami a garážou, dobrá lokalita

Reality Piešťany

3 izbový byt | 82 m²

EXPAT EXPERTS | Priestranný 3i byt 82 m2, s dvomi lodžiami a garážou, dobrá lokalita Dispozíci

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Pekný, štýlový 2i byt 72 m2 , s balkónom a parkovaním

Reality Piešťany

2 izbový byt | 72 m²

EXPAT EXPERTS | Pekný, štýlový 2i byt 72 m2, s balkónom a parkovaním Dispozícia: Celková výme

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Piešťany

800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PONÚKNITE 1 alebo 2-izbový byt v Piešťanoch

Reality Piešťany

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

SHARK REAL hľadá pre konkrétneho klienta 1-izbový alebo 2-izbový byt môže byť aj v pôvodnom sta

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 16.01.2026
Byty na kúpa Piešťany

Cena dohodou

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta

Reality Piešťany

1 izbový byt | Piešťany | 36 m²

Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta. Lokalita ani stav nerozhoduje.

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

100,000 € 2778 €/m²

**REZERVOVANÉ**Nová cena...Na predaj 1 izbový byt 32m2-Piešťany

Reality Piešťany

1 izbový byt | Lipová | 32 m²

2724 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 32m2.Nachádza sa na prízemí v 3. poschodovom pa

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

82,500 € 2578 €/m²

3-izbový byt na Valovej ulici - bývajte pri mestskom parku

Reality Piešťany

3 izbový byt | Valová | 61.23 m²

Miesto, kde sa býva pokojne – a žije naplno.. To je Valová ulica v Piešťanoch. Ranná káva v pa

Publikované: 14.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Piešťany

149,900 € 2448 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: Nadštandardný 4i Byt v úplnom srdci mesta Piešťany

Reality Piešťany

4 izbový byt | Nálepkova | 164 m²

Realitná kancelária New living dáva do pozornosti krásny 4 izbový byt v samotnom srdci mesta Pi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

590,000 € 3598 €/m²

Pre klienta hľadáme 1 izbový byt

Reality Piešťany

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre klienta hľadáme 1 izbový byt v pôvodnom stave v Piešťanoch. Pôvodný stav. Cena do 120 000

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

Cena na vyžiadanie

Hľadáme 2 izbový byt pre klienta

Reality Piešťany

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme 2 izbový byt pre klienta v Piešťanoch. Byt v pôvodnom stave. Cena do 130 000 €. Klie

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na kúpa Piešťany

Cena na vyžiadanie

BRANDreal – predaj 2 izbového bytu na A.Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 45 m²

Ponúkame vám na predaj, 2 izbový byt na ulici A. Hlinku v Piešťanoch, situovaný v blízkosti obc

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 10.11.2025
Byty na predaj Piešťany

117,000 € 2600 €/m²

BRANDreal – predaj 2 izbového bytu na A.Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

2 izbový byt | A. Hlinku | 45 m²

Pripravujem do ponuky 2 izbový byt v Piešťanoch v pôvodnom stave na ulici A. Hlinku vhodný ako

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Piešťany

112,900 € 2509 €/m²

Predaj 3i bytu – širšie centrum mesta, ulica Andreja Hlinku, Piešťany

Reality Piešťany

3 izbový byt | Andreja Hlinku | 65.24 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v pôvodnom, udržiavanom stave, ktorý je plne fu

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Piešťany

139,900 € 2144 €/m²

Piešťany - 2,5 izbový byt s balkónom - ID: 26001

Reality Piešťany

2 izbový byt | Čachtická | 64 m²

ID: 26001 Ponúkame na predaj tehlový 2,5-izbový mezonetový byt (64 m²/r.2006) na 3.p. v pokojn

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Piešťany

155,000 € 2422 €/m²

REZERVOVANÉ - 1. izbový byt na ulici N. Teslu v Piešťanoch na predaj.

Reality Piešťany

1 izbový byt | N. Teslu | 30 m²

REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 1-izbový byt typu bauring, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Piešťany

89,000 € 2967 €/m²

Piešťany- 4 izbový byt Pod Párovcami s výhľadom na park - ID 1812

Reality Piešťany

4 izbový byt | Pod Párovcami | 135 m²

ID 1812 Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt v Piešťanoch, Pod Párovcami. Štvorizbový kompletn

Publikované: 16.04.2021 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Piešťany

850 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23069)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30434)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty na predaj v Bratislave (8562)
Reality v Martine (738)
Byty v Banskej Bystrici (1393)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie