3 izbový byt | Vážska | 82 m²
Ponúkame Vám na prenájom 3 izbový byt v Piešťanoch na Vážskej ulici. Byt sa nachádza na 5. posc
900 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nitrianska | 58.28 m²
V priamom centre mesta Piešťany Vám ponúkame dvojizbový byt s väčším balkónom, klimatizáciou, s
195,000 € 3346 €/m²
3 izbový byt | Orviský Kút | 77 m²
Na prenájom 3-izbový byt na ulici Orviský kút v Piešťanoch. Rezidenčný vstup a parkovanie za ra
750 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
3 izbový byt | 64 m²
Realitná kancelária HALO reality a Miloš Silný, kontakt: 0918 530 509, nehnuteľnosť s ID: PN-72
150,000 € 2344 €/m²
4 izbový byt | Vrbovská Cesta | 89 m²
B10 vám výhradne ponúka na predaj 4 izbový byt s lodžiou a pivnicou v príjemnej lokalite. Tento
163,300 € 1835 €/m²
3 izbový byt | 82 m²
EXPAT EXPERTS | Priestranný 3i byt 82 m2, s dvomi lodžiami a garážou, dobrá lokalita Dispozíci
850 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | 72 m²
EXPAT EXPERTS | Pekný, štýlový 2i byt 72 m2, s balkónom a parkovaním Dispozícia: Celková výme
800 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
SHARK REAL hľadá pre konkrétneho klienta 1-izbový alebo 2-izbový byt môže byť aj v pôvodnom sta
Cena dohodou
1 izbový byt | Piešťany | 36 m²
Súrne hľadám 1 izbový byt v Piešťanoch pre konkrétneho klienta. Lokalita ani stav nerozhoduje.
100,000 € 2778 €/m²
1 izbový byt | Lipová | 32 m²
2724 - Ponúkame na predaj 1 izbový byt o výmere 32m2.Nachádza sa na prízemí v 3. poschodovom pa
82,500 € 2578 €/m²
3 izbový byt | Valová | 61.23 m²
Miesto, kde sa býva pokojne – a žije naplno.. To je Valová ulica v Piešťanoch. Ranná káva v pa
149,900 € 2448 €/m²
4 izbový byt | Nálepkova | 164 m²
Realitná kancelária New living dáva do pozornosti krásny 4 izbový byt v samotnom srdci mesta Pi
590,000 € 3598 €/m²
1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Pre klienta hľadáme 1 izbový byt v pôvodnom stave v Piešťanoch. Pôvodný stav. Cena do 120 000
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²
Hľadáme 2 izbový byt pre klienta v Piešťanoch. Byt v pôvodnom stave. Cena do 130 000 €. Klie
Cena na vyžiadanie
2 izbový byt | A. Hlinku | 45 m²
Ponúkame vám na predaj, 2 izbový byt na ulici A. Hlinku v Piešťanoch, situovaný v blízkosti obc
117,000 € 2600 €/m²
2 izbový byt | A. Hlinku | 45 m²
Pripravujem do ponuky 2 izbový byt v Piešťanoch v pôvodnom stave na ulici A. Hlinku vhodný ako
112,900 € 2509 €/m²
3 izbový byt | Andreja Hlinku | 65.24 m²
Ponúkame na predaj 3-izbový byt s výmerou 65 m² v pôvodnom, udržiavanom stave, ktorý je plne fu
139,900 € 2144 €/m²
2 izbový byt | Čachtická | 64 m²
ID: 26001 Ponúkame na predaj tehlový 2,5-izbový mezonetový byt (64 m²/r.2006) na 3.p. v pokojn
155,000 € 2422 €/m²
1 izbový byt | N. Teslu | 30 m²
REZERVOVANÉ Ponúkame na predaj 1-izbový byt typu bauring, nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lok
89,000 € 2967 €/m²
4 izbový byt | Pod Párovcami | 135 m²
ID 1812 Ponúkame Vám na prenájom 4 izbový byt v Piešťanoch, Pod Párovcami. Štvorizbový kompletn
850 €/mesiac 5 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.