REZERVOVANÉ Na PREDAJ 4i byt s garážou v tichej lokalite, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

4 izbový byt | Durcanského | 80.5 m²

Maroš Vereš +421 904 086 200 e-mail: maros.veres@v2realestate.sk Na predaj 4 izbový byt s gará

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 09.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Predaj 2 izbový byt Chrenová, Sitnianska

Reality Nitra

2 izbový byt | Sitnianska | 62 m²

Na predaj 2 izbový byt s balkónom, veľkorysá výmera 62 m², výborná investičná príležitosť. Pon

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2500 €/m²

1-2 izb byt,HOTOVOSŤ

Reality Nitra

1 izbový byt | Nitra | 0 m²

Mám záujem o 1-2 izb byt v Nitre,najlepšie pôvodný stav.HOTOVOSŤ

Publikované: 02.01.2025 Aktualizované: 11.02.2025
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

Kúpim byt v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Nitra | 65 m²

Kúpim 2 izbový byt v Nitre v pôvodnom stave, vhodný na rekonštrukciu. Cena do 130 000eur. Ponúk

Publikované: 14.12.2023 Aktualizované: 20.01.2026
Byty na predaj Nitra

130,000 € 2000 €/m²

Predaj, EXKLUZÍVNE, 3.izb.byt, lodžia, Wilsonovo nábrežie, Kalvária-Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Wilsonovo Nábrežie | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt na dobrej adrese vo vyhľadávanej lokalite v Nitre. Ak máte

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2578 €/m²

Štýlový 1-izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite – Južná ulica, Nitra

Reality Nitra

1 izbový byt | Južná | 34.5 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj príjemný 1-izbový byt nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľadávanej č

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Nitra

138,900 € 4026 €/m²

DIRECTREAL|Na predaj 3 izbový byt v Nitre na Klokočine

Reality Nitra

3 izbový byt | Bizetová | 68 m²

Directreal Exkluziv - Slnečný 3-izbový byt (68 m²) v žiadanej lokalite Klokočiny ​Hľadáte býva

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,900 € 2499 €/m²

DIRECTREAL|Na PREDAJ veľký 3-izbový byt s balkónom

Reality Nitra

4 izbový byt | Partizánska | 76 m²

Directreal Exkluziv - Hľadáte miesto, kde sa budete cítiť skutočne doma? Tento veľký, svetlý t

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,900 € 2130 €/m²

Rezervovaný - predaj - 1 izbový byt Baničova

Reality Nitra

1 izbový byt | Banicova | 36 m²

Štartujte bývanie podľa vlastných predstáv, máme pre vás 1 izbový byt s loggiou v Nitre, ul. Ba

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Nitra

120,000 € 3333 €/m²

Pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | 0 m²

Pozor pripravujeme ponuku 1 izbových bytov v Nitre. V prípade záujmu o bližšie informácie nás k

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

136,000 €

RK4 - NA PREDAJ - Krásny priestranný 3 izbový byt v Nitre

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomestského | 74 m²

Ponúkame na predaj krásny priestranný 3-izbový byt situovaný na Klokočine v Nitre. Byt prešiel

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2297 €/m²

REZERVOVANÉ-EXKLUZÍVNE:PREDAJ 4-IZBOVY BYT S 2 BALKÓNMI + (GARÁŽ-PARKOVACIE MIESTO,SKLADOVÝ PRIESTOR,KOPKA),(komplex MARTINÁK),NITRA-ČERMÁŇ

Reality Nitra

4 izbový byt | Južná | 87.22 m²

Vo výhradnom zastúpení Vám ponúkame na predaj 4-izbový tehlový byt bez výťahu na 2.poschodí Vst

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Nitra

204,000 € 2339 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s veľkým potenciálom a výhľadom na Zobor – Nitra, Chrenová

Reality Nitra

3 izbový byt | Trieda Andreja Hlinku | 73 m²

Hľadáte byt vo výbornej lokalite, ktorý si môžete časom upraviť podľa vlastných predstáv, no zá

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

179,900 € 2464 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 1-IZBOVÝ BYT S LOGGIOU NA KLOKOČINE V NITRE – PETZWALOVA ULICA

Reality Nitra

1 izbový byt | Petzwalova | 36 m²

Hľadáte byt, ktorý si môžete upraviť podľa vlastných predstáv, no zároveň bývať v lokalite s vý

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

124,900 € 3469 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt na Murániho ulici -bývaj alebo investuj

Reality Nitra

3 izbový byt | Murániho | 63 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/c14934f7-11f5-4d87-a9bf-f865c259103d?index=3 video

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2619 €/m²

Čermáň: 3-izbový tehlový byt s GARÁŽOU a 2x balkón

Reality Nitra

3 izbový byt | Tehelná | 81 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/5b303e2b-ccd0-419e-8790-d6dff77d9732 Hľadáte býva

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Nitra

189,900 € 2344 €/m²

🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - POVODNY STAV - KLOKOČINA

Reality Nitra

3 izbový byt | NR | 1 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🏡 PRIPRAVUJEME DO PREDAJA – 3 IZBOVY BYT - POVODNY STAV - KLOKOČIN

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 165000 €/m²

Na predaj veľký 3,5 izb. byt v Nitre na Klokočine.

Reality Nitra

3 izbový byt | Partizánska | 76 m²

Comfort Home Reality.s.r.o. ponúka na predaj 3,5 izbový byt s balkónom v Nitre na Klokočine, Pa

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Nitra

162,000 € 2132 €/m²

Predaj 3 izbový byt, 2x balkón, Vikárska ul., pôvodný stav

Reality Nitra

3 izbový byt | Vikárska | 72 m²

REZERVOVANÉ!! Hľadáte byt s potenciálom v jednej z najžiadanejších lokalít v Nitre? Realitná

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

3 izbový byt Nitra, centrum mesta, tehlová bytovka a vysoké stropy

Reality Nitra

3 izbový byt | 61 m²

Výnimočná príležitosť: Tehlový 3-izbový byt s vysokými stropmi a drevenými parketami v pôvodnom

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

148,900 € 2441 €/m²

člen NARKS

Predané: Rezervované: Na predaj 3 izb byt na ul. Ľ. Okánika na Chrenovej 1 v Nitre.

Reality Nitra

3 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 80 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších lokalít v Ni

Publikované: 14.08.2025 Aktualizované: 27.02.2026
Byty na predaj Nitra

Cena dohodou

AZ. Predaj vkusne a moderne zariadeného veľkometrážneho mezonetového 4-izb.bytu na Čermáni v Nitre

Reality Nitra

4 izbový byt | 104 m²

ZNÍŽENÁ CENA!!! Na predaj slnečný, mezonetový, zaujímavo riešený 4- izb. byt s dvomi balkónmi v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2067 €/m²

BOSEN | Priestranný 3 izbový byt v Nitre, Klokočina, 76 m2

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomestkého | 76 m²

Bosen Group Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v príjemnej tichej lokalite na sídlisk

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 € 2224 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj garsonka Tehelná ulica

Reality Nitra

Garsónka | Tehelná | 19 m²

Realitná kancelária Akropolis ponúka na predaj garsonku na ul. Tehelná. Bytový dom zateplený ,

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Nitra

104,000 € 5474 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23081)
Upresniť hľadanie