Na predaj 3-izb. byt, garáž, tehlová bytovka, Clementisova ul., Nitra

Reality Nitra

3 izbový byt | Clementisova | 72 m²

Exkluzívne v našej ponuke! Ak ste náročný klient, preferujete bývanie v lukratívnej lokalite

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,000 € 2986 €/m²

Top
Top

Znížená cena! 3 izbový byt s terasou a parkovaním - Chrenová!

Reality Nitra

3 izbový byt | Doležalova | 81 m²

video:https://www.youtube.com/watch?v=30iwatWn9xs&feature=youtu.be 3D obhliadka: https://liveto

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

205,900 € 2542 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Tehlový 2-izb.byt v obľúbenej lokalite staré mesto - časť Kalvária, Nitra

Reality Nitra

2 izbový byt | Československej armády | 66 m²

Ponúkame vám na predaj veľký 2 izbový byt o celkovej výmere 66 m² (vrátane pivnice). Byt sa nac

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,000 € 2364 €/m²

Top
Top

EXKLUZÍVNY PREDAJ - 2-izbový byt byt s predzáhradkou v srdci Nitry

Reality Nitra

2 izbový byt | Krátka | 60 m²

Spoločnosť Findigo vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt s predzáhradkou vo vyhľadávanej

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 € 2583 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ- 3-izbový byt s potenciálom, Zvolenská

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Spoločnosť Findigo vám ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na Zvolenskej ulici v obľ

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2179 €/m²

Novinka
Novinka

Mucha Estate | ŽDIARSKA | 4i byt o výmere 93,5 m² s balkónom v tichej časti Chrenovej

Reality Nitra

4 izbový byt | Ždiarska | 93.5 m²

Mucha Estate vám exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový byt na Ždiarskej ulici v Nitre, ktorý vyn

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nitra

175,800 € 1880 €/m²

4 iz. byt s garážou Clementisova, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

4 izbový byt | Clementisova | 103 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej lokal

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

222,000 € 2204 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ODKUPIME VASU NEHNUTELNOST

Reality Nitra

3 izbový byt | 70 m²

Odkúpime od Vás Vašu nehnuteľnosť - byt, dom, pozemok - za výhodnú cenu, vyplatíme Vaše dlhy aj

Publikované: 07.12.2021 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Nitra

Info v RK

NA PREDAJ 2 izbový byt Nitra - Chrenová

Reality Nitra

2 izbový byt | Kremnická | 53.68 m²

Realitná spoločnosť Time4dreams Vám ponúka NA PREDAJ 2 izbový byt v pôvodnom Nitra - Chrenová -

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

1 € 0 €/m²

VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT S PEKNÝM VÝHĽADOM, 78m2, LÓGIA

Reality Nitra

3 izbový byt | 78 m²

RK-REALITA ponúka na predaj 3-izbový byt v Nitre, Zvolenská ul., OV, 78 m2, 7.p./7.p., rekonšt

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2115 €/m²

člen NARKS

Veľký svetlý 3 izbový byt 78 m2, Nitra Zvolenská

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 0 m²

F008-113-PECH Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 3 izbový byt v pôvodnom stave, ideálny n

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

168,000 €

4 izbový byt s garážou, Chrenová, Nitra

Reality Nitra

4 izbový byt | Clementisova | 103 m²

F003-114-DOCEa Na predaj 4 izbový byt v meste Nitra, časť Chrenová, Clementisova ulica. ROZL

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

222,000 € 2155 €/m²

PREDAJ 3,5IZBOVÝ PRIESTRANNÝ BYT, NITRA

Reality Nitra

3 izbový byt | Novomeského | 0 m²

Ponúkame na predaj 3,5 izbový byt, ktorý je možné prerobiť na 4 izbový na Klokočine, Nitra. By

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

169,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Predám krásny 3 izbový byt, Nitra Párovce

Reality Nitra

3 izbový byt | Párovská | 64 m²

F007-113-PECH Hľadáte byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Nitre s veľkým potenciálom? Po

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2656 €/m²

Byt Nitra CENTRUM 3- izbový 64 m2 „Pri parku“ ID 607-113-MIG

Reality Nitra

3 izbový byt | Vikárska | 0 m²

607 -113 – MIG „Pri parku - pod hradom“ Na predaj 3 – izbový byt ( + pivnica ) v centre mesta

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

155,000 €

Rezervovaný!1-izbový byt Čajkovského na predaj za top cenu

Reality Nitra

1 izbový byt | Čajkovského | 37 m²

Rezervovaný! 🏡 EXKLUZÍVNE | 1-izbový byt s balkónom – Čajkovského, Nitra Hľadáte štartovací by

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Nitra

123,000 € 3324 €/m²

3,5 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica

Reality Nitra

3 izbový byt | Nezadaná | 76 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Klokočine, Partizánska ulica. Byt má 76 m2 a nachádza sa na

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

161,890 € 2130 €/m²

Priestranný 3,5i byt, ktorý si pretvoríte na domov

Reality Nitra

3 izbový byt | 74 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj priestranný 3,5-izbový byt v pôvodnom

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2297 €/m²

Rodinné bývanie na Chrenovej s možnosťou zmeny dispozície

Reality Nitra

3 izbový byt | Ďumbierska | 74 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Chrenovej v pôvodnom stave. Byt, ktorý dáva zmysel pre

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,990 € 2365 €/m²

Na predaj veľký 3 izbový byt 78m2 s výhľadom na mesto

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 78 m²

Dostupné reality ponúkajú na predaj 3 izbový byt o výmere 78m3 +lodžia +pivnica cca 3m2. Byt sa

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Nitra

165,000 € 2115 €/m²

Investičný potenciál - TOP lokalita - ul. Ľ. Okánika - Chrenová - 4-izbový byt

Reality Nitra

4 izbový byt | Ľudovíta Okánika | 97 m²

4-izbový byt (97 m²) | TOP lokalita Chrenová – Ľ. Okánika | Vysoký investičný potenciál Hľadát

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

208,000 € 2144 €/m²

Centrum. Velký 2.izb.byt, balkón, pôvodný stav

Reality Nitra

2 izbový byt | Štúrova ulica | 59 m²

Centrum mesta! Veľký 2-izbový byt, 59 m², ktorý sa nachádza na 1. poschodí zo 7 v bytovom dome

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

143,000 € 2424 €/m²

Predaj 3 izbový byt Nitra Klokočina EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

3 izbový byt | Zvolenská | 61 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 3 izbový byt v Nitre, na síd

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

145,000 € 2377 €/m²

Predaj 4 izbový byt Nitra Klokočina EXKLUZÍVNE

Reality Nitra

4 izbový byt | Bellova | 84 m²

EXKLUZÍVNE IBA U NÁS! Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový byt na Bellovej ul.

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

170,000 € 2024 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Rodinné domy na predaj (23082)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie