Na predaj POSLEDNÉ DVA 2-izbové byty v projekte Rezidencia Turá Lúka

Reality Myjava

2 izbový byt | Nezadaná | 49.38 m²

Ponúkame na predaj posledné 2-izbové byty Ponúkame posledné dva 2-izbové byty. Byty sú zariade

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 02.02.2026
Byty na predaj Myjava

109,192 € 2211 €/m²

Top
Top

Predám 2izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

2 izbový byt | 54 m²

Hľadáte bývanie bez ďalších investícií? TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt zrekonštruovaný

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

99,990 € 1852 €/m²

Novinka
Novinka

PRIESTRANNÝ SLNEČNÝ 3 IZB. BYT S LOGGIOU, 74M2, DOLNÁ ŠTVRŤ, MYJAVA

Reality Myjava

3 izbový byt | Dolná štvrť | 74 m²

A&P realitná kancelária - Vo výhradnom zastúpení majiteľov Vám ponúkame na predaj útulný priest

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Myjava

124,900 € 1688 €/m²

NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT, 58M2, MYJAVA, BRADÁČOVA ul.

Reality Myjava

2 izbový byt | Bradáčova | 58 m²

Archeus reality ponúka 2-izbový tehlový byt, v bytovom dome 🏠, v pokojnej časti mesta Myjava. N

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

87,990 € 1517 €/m²

Na predaj 2-izbový tehlový byt na prízemí v centre Myjavy – Dolná štvrť

Reality Myjava

2 izbový byt | 53 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v žiadanej lokalite priamo v centre Myjavy, na Doln

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

83,000 € 1566 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj 3 izbový byt, 8. Apríla, Myjava

Reality Myjava

3 izbový byt | 8. Apríla | 69 m²

KOĽKO ČASU DENNE STRÁCATE TÝM, ŽE STÁLE NIEČO NEMÁTE PORUKE? Ráno cesta do obchodu. Poobede ro

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

99,900 € 1448 €/m²

Novinka
Novinka

Krásny priestranny byt na predaj

Reality Myjava

4 izbový byt | SNP | 63.5 m²

Ponúkame na predaj útulný a prakticky riešený byt v meste Myjava, ktorý prešiel staršou komple

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Myjava

146,000 € 2299 €/m²

Byt v centre mesta po čiastočnej rekonštrukcií

Reality Myjava

2 izbový byt | Dolná štvrť | 53 m²

Máme pre vás novú ponuku dvojizbového bytu v centre mesta Myjava, neďaleko námestia. Byt sa n

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 21.03.2026
Byty na predaj Myjava

83,000 € 1566 €/m²

Rezervé! 2,5 izbový byt v Myjave s garážou a záhradou

Reality Myjava

2 izbový byt | Krmanova | 64 m²

F045 - 113 - PAMO Na predaj NOVINKA a zaujímavá PONUKA! 2,5 izbový byt v Myjave v tehlovom oby

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

117,000 € 1828 €/m²

Na predaj 4i Byt Myjava

Reality Myjava

4 izbový byt | SNP | 0 m²

003-114-RAFA Ponúkame na predaj 3i byt prerobený na 4i, v peknej tichej lokalite mesta Myjava,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

145,600 €

Na predaj 3i Byt Myjava

Reality Myjava

4 izbový byt | SNP | 0 m²

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Myjava

145,600 €

HALO reality - Prenájom, trojizbový byt Myjava - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Myjava

3 izbový byt | Kapitána M. Uhra | 80 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Martin Vozár, kontakt: 0908 996 875, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Myjava

690 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Investičná príležitosť: Predaj garsónky v podkroví bytového domu!

Reality Myjava

Garsónka | kpt. M. Uhra | 16 m²

Investičná príležitosť: Predaj garsónky v podkroví bytového domu! Máme pre vás skvelú investič

Publikované: 15.01.2026 Aktualizované: 15.01.2026
Byty na predaj Myjava

32,000 € 2000 €/m²

Luxusný byt 68 m² v Myjave – ihneď k nasťahovaniu

Reality Myjava

3 izbový byt | Staromyjavská | 67 m²

Ponúkame na predaj krásny, kompletne zrekonštruovaný byt o rozlohe 68 m² v Myjave, ktorý preši

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Myjava

179,000 € 2672 €/m²

Exkluzívne TIMA Real ponúka na predaj 3 i byt s lodžiou v Myjave

Reality Myjava

3 izbový byt | Hurbanova | 70.6 m²

Exkluzívna ponuka: Priestranný a slnečný 3-izbový byt v Myjave Ponúkame na predaj priestranný

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Myjava

98,000 € 1388 €/m²

4 izb. byt. jednotka v RD, kompletná rekonštrukcia, 87 m², garáž, pivnica, skladové priestory s pozemkom 333 m2

Reality Myjava

4 izbový byt | 130 m²

Ponúkame na predaj samostatnú bytovú jednotku o výmere 87 m², situovanú v rodinnom dome postave

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

100,000 € 769 €/m²

3 izb. byt. jednotka v RD, kompletná rekonštrukcia, 87 m², garáž, pivnica, skladové priestory s pozemkom 333 m2

Reality Myjava

3 izbový byt | 130 m²

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

95,000 € 731 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s pracovňou alebo šatníkom

Reality Myjava

3 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite v srdci Myjavy – ulica Jánošíkova

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1419 €/m²

Predaj 4-izbového bytu v Myjave , ulica Jánošíkova

Reality Myjava

4 izbový byt | Jánošíkova | 74 m²

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

105,000 € 1419 €/m²

SIREAL MYJAVA - Priestranný 4-izbový tehlový byt s balkónom v širšom centre mesta Myjava.

Reality Myjava

4 izbový byt | 1. mája | 79 m²

Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový tehlový byt o výmere 79 m², situovaný na 2. poschodí by

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Myjava

Info v RK

SIREAL MYJAVA - Na prenájom zrekonštruovaný 4-izbový byt – Myjava, Pažického ulica.

Reality Myjava

4 izbový byt | Pažického | 88 m²

Ponúkame na dlhodobý prenájom priestranný 4-izbový byt po rekonštrukcii s výmerou 88 m², situov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na prenájom Myjava

700 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

LEGIS REALITY - Garsónka na predaj

Reality Myjava

Garsónka | 33 m²

Ponúkame na predaj garsónku na Bradáčovej ulici. Byt je v pôvodnom stave. Výmera podlahovej pl

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

59,000 € 1788 €/m²

LEGIS REALITY - Garsónka v Myjave na predaj

Reality Myjava

Garsónka | 33 m²

Ponúkame na predaj garsónku v pôvodnom stave. Nachádza sa v širšom centre mesta Myjava. Výmera

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

59,000 € 1788 €/m²

Predám 3izbový byt v Myjave.

Reality Myjava

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite mesta Myja

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Myjava

109,990 € 1719 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30325)
Byty v Banskej Bystrici (1413)
Byty na predaj v Bratislave (8506)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (769)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie