Veľký nadštandardný 9 izbový dvojgeneračný rodinný dom, Nová Dedinka, Senec

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 314 m²

EXKLUZÍVNA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MALOM DUNAJI – PRIESTRANNÁ 9 IZBOVÁ VILA V SRDCI PRÍRODY V jedineč

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

519,000 € 1653 €/m²

Atraktívny 2 izbový byt s predzáhradkou v rodinnom dome, Staré Grunty, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 38 m²

Ponúkame na prenájom veľmi pekný a útulný 2 izbový byt v rodinnom dome s vlastným vstupom v obľ

Publikované: 10.06.2024 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

560 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt, Vienna Gate, Kopčianska ulica, Bratislava V. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Kopčianska | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom veľký 2 izbový byt v novostavbe polyfunkčného bytového komplex

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom krásny 3 izbový byt Beniakova ulica, Bratislava IV. Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 66 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom krásny zrekonštruovaný 3 izbový byt, ulica Beniakova v Bratisl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Nádherný 1 izbový byt s terasou, Šulekova ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šulekova | 37 m²

Krásny, zrekonštruovaný a vkusne zariadený byt, teraska, pivnica, v blízkosti Palisád, Bratisla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Prenájom 2 izbový byt, Muškátová ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Muškátová | 54 m²

Realitná kancelária House reality ponúka na prenájom útulný a prakticky riešený 2 zbový byt v o

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 13,79 m2, Banská Bystrica-Sídlisko.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 13.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na komerčné účely o celkovej výmere 13,8 m2 Banská B

Publikované: 25.08.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

150 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Prenájom - obchodný priestor 110 m2, Uhlisko, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 110 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 110 m2, Banská Bystr

Publikované: 22.12.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 110 m2, Banská Bystrica, Centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 110 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely o výmere 110 m2, Banská Bystric

Publikované: 03.09.2021 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

Prenájom - priestor 24 m2 Banská Bystrica, Centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 24 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor na 2. poschodí polyfunkčnej budovy o celkovej výmere 24

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Prenájom - obchodný priestor 24 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo firemnom vlastníctve na komerčné účely o celkovej vým

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ rodinný dom Banská Bystrica - Senica, pozemok 1640 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Senická cesta | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, časť Senica, ktorý sa nachádza na pozemku o

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

250,000 € 1250 €/m²

PREDAJ, stavebný pozemok so starším domom Horná Mičiná, 644 m2

Reality Horná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

V obci Horná Mičiná ponúkame na predaj pozemok s výmerou 644 m2, ktorý v sebe spája pokoj vidie

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mičiná

95,000 € 148 €/m²

*Ponúkame na predaj novostavbu - rodinné domy - Suchý Vrch*

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 144 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbové rodinné domy (krajné s dvojgarážou), ktoré sa nachádzajú v radove

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

400,000 € 2778 €/m²

Prenájom - prevádzkový priestor 50 m2 Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 50 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkový / kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 50

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

320 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda*

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2606 €/m²

PREDAJ, prízemný rodinný dom s komplexným zázemím obce Brusno

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 140 m²

V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

230,000 € 1643 €/m²

Predaj stavebný pozemok 480 m2 Hrochoť, okr. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Ponúkame na predaj pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 480 m2, Hrochoť, o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PRENÁJOM, priestor vhodný na skladovanie, výrobu, prevádzku, mestská časť Iliaš

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | Iliašská cesta | 126 m²

Ponúkame na prenájom priestor / objekt vhodný na skladovanie, výrobu, prevádzku a podobne v Ban

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Prenájom - administratívny priestor 58 m2 Banská Bystrica-Radvaň.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 58 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o výmere 58 m2, Banská Bystrica, ča

Publikované: 16.11.2017 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

394.7 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Prenájom administratívny priestor 64 m2 Banská Bystrica centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 63 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely o celkovej výmere 64 m2, Banská

Publikované: 22.03.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

8 €/m2/mesiac 8 €/m2/mesiac

Prenájom - kancelársky priestor 25 m2, Banská Bystrica, Sásová.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky/prevádzkový priestor na komerčné účely o celkovej výmere 20 m2

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

217 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Prenájom - kancelársky priestor 29 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 29 m²

Ponúkame na prenájom kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 29 m2 (+ 5 m2 spo

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

315 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

PREDAJ, garáž v radovej zástavbe, Banská Bystrica - Majer, Majerská cesta

Reality Banská Bystrica

Garáž | Majerská cesta | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe v Banskej Bystrici, mestská časť Majer. Zastavaná p

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

25,000 € 1389 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8538)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23071)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30392)
Byty v Banskej Bystrici (1400)
Upresniť hľadanie