Na predaj - 2,5 izbový byt Komenského Košice

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Komenského | 74 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý tehlový byt vo vyhľadávanej lokalite Košíc – Staré Mesto, na Komen

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

247,000 € 3338 €/m²

Na predaj: Podkrovný 3-izbový byt s balkónom v historickom centre Košíc – Kováčska ulica

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 92.6 m²

Ponúkame na predaj priestranný a štýlový 3-izbový byt o výmere 92,6 m², ktorý sa nachádza na 3.

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

289,000 € 3121 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

2 izbový byt, ČSA 1172/23, Košice – Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 53.88 m²

VÝHODNÁ PONUKA / DRAŽBA Ponúkame v dražbe 2 izbový byt č. 3 v lukratívnej lokalite na ulici Če

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

190,000 € 3526 €/m²

Bývanie s atmosférou Malej Prahy: Štýlový 2-izbový byt s francúzskym balkónom.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Československej armády | 54 m²

Ponúkame na predaj pekný tehlový a vkusne upravený 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších loka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

225,000 € 4167 €/m²

Na predaj: 1-izbový byt s loggiou, Košice – Staré Mesto, Branisková ulica

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Branisková | 40.74 m²

MAXEN Reality Centrum ponúka na predaj 1-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Košice – Staré Mes

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

165,000 € 4050 €/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE v centre KOŠÍC Novostavba v tichom dvore

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Hlavná | 85 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt situovaný priamo v pešej zóne historického centra

Publikované: 16.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,900 € 3471 €/m²

Tehlový 3 izbový byt 92 m2 po novej kompletnej rekonštrukcii s balkónom v centre mesta na ul. Palackého v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Palackého | 92 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj tehlový 3 izbový byt s balkónom po novej kompletnej rekonštru

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

390,000 € 4239 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám 4i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Alvinczyho | 89.63 m²

Projekt Čížik je vo výstavbe a aktuálne je predaných 70% bytov. Termín ukončenia a kolaudácie j

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

379,990 € 4240 €/m²

Ponúkam Vám 3i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Alvinczyho | 76.34 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

334,990 € 4388 €/m²

Priestranný 1-izbový byt, predaj, 45 m2, tehla, Československej Armády, Košice - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Československej armády | 41 m²

Ponúkame na predaj priestranný tehlový 1-izbový byt po rekonštrukcii na ulici Československej a

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

168,990 € 4122 €/m²

Priestranný 3,5i tehlový byt v centre Košíc s uzavretým dvorom na Gorkého ul.

Reality Košice-Staré Mesto

4 izbový byt | Gorkého | 116.29 m²

Ponúkam Vám priestranný 3,5i tehlový byt v centre Košíc s uzavretým dvorom na Gorkého ul. ZÁK

Publikované: 11.10.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,990 € 2752 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne predám 1-izbovú garzónku v Košiciach – Letná ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Garsónka | Letná | 15.8 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovanú a štýlovú 1-izbovú garzónku v meste Košice, situovanú na jed

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

99,900 € 6323 €/m²

Ponúkam Vám dokončený 2i byt v Cassovare - Košice, Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Žriedlová | 48 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe v rezidencii Cassovar. ZÁKLADNE ÚDAJE

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,990 € 5625 €/m²

Staromestský 3-izbový byt s vysokými stropmi a parkovaním – centrum Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 81.63 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový staromestský byt na Puškinovej ulici v Košic

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

319,000 € 3908 €/m²

Ponúkame Vám 2 izbový byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Vrátna | 48 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE • Dispozícia: 2-izbový byt s pivnicou • Úžitková plocha: 48 m² • IS: El

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

200,000 € 4167 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii s loggiou v širšom centre mesta na ul. Tatranská v Košiciach.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Tatranská | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na PREDAJ 3 izbový byt s loggiou po čiastočnej rekonštrukcii v širšom centr

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,900 € 3288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Ponúkam Vám moderný 3i byt v centre Košíc

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Kuzmányho | 70 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkame Vám zrekonštruovaný 3i byt s loggiou na 4. poschodí v Starom mest

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,990 € 4000 €/m²

Rezidencia ČÍŽIK - 2i byt s balkónom

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Alvinczyho | 50.25 m²

POPIS NEHNUTEĽNOSTI Ponúkam Vám 2i byt v novostavbe Čížik – Košice – Staré Mesto. Projekt

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

244,990 € 4875 €/m²

Jediný byt na predaj v unikátnom projekte Tostov Palác – národná kultúrna pamiatka v centre mesta Košice.

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Moyzesova | 85 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jediný 3 izbový byt v unikátnom projekte Tostov palác v histo

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

359,000 € 4224 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ODKÚPIM BYT V KOŠICIACH - PONÚKNITE

Reality Košice-Staré Mesto

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

PRIAMY ODKUP NEHNUTEĽNOSTÍ Odkúpime Váš byt v hotovosti. Máte záujem o konzultáciu ? S

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

ODKÚPIM BYT V KOŠICIACH - PONÚKNITE

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

PRIAMY ODKUP NEHNUTEĽNOSTÍ Odkúpime Váš byt v hotovosti. Máte záujem o konzultáciu ? S rado

Publikované: 07.02.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

Cena dohodou

3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT, UL. TYRŠOVO NÁBREŽIE 2, KOŠICE STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | 82 m²

Na predaj tehlový byt v srdci Košíc – Tyršovo nábrežie 2 Ponúkame na predaj priestranný a slne

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

279,900 € 3413 €/m²

Predaj - 3 izbový mezonetový byt, Letná ul. Košice - Staré mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Letná | 96 m²

ABERTAL REALITY ponúka na predaj MEZONETOVÝ byt vo vyhľadávanej lokalite Košice - STARÉ MESTO

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

269,000 € 2802 €/m²

Predaj - 3 izbový byt, 69 m2, balkón, ul.ČSA, KE - Staré Mesto

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | ČSA | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a logicky členený 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,000 € 3609 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8546)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1305)
Rodinné domy na predaj (23086)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Upresniť hľadanie