2 izbový byt | - | 66 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka exkluzívne na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom v
55,500 € 841 €/m²
3 izbový byt | - | 81 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ veľkometrážny 3- izbový byt v osobnom
77,900 € 962 €/m²
2 izbový byt | Československej armády | 55 m²
Realitná kancelária BEDES ponúka na predaj moderný dvojizbový byt s príjemnou atmosférou na ul
Cena dohodou
2 izbový byt | - | 60 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom vlastníctve,
52,500 € 875 €/m²
2 izbový byt | - | 64 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ 2- izbový byt v osobnom vlastníctve
67,000 € 1047 €/m²
3 izbový byt | - | 62 m²
Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,
67,000 € 1081 €/m²
2 izbový byt | Čsľ. armády | 57 m²
74,990 € 1316 €/m²
1 izbový byt | Mostná | 38 m²
NOVINKA! RK BÝVAJTE - SK Vám ponúka Útulný štartovací byt s lodžiou a výhľadom do zelene Handlo
45,000 € 1184 €/m²
4 izbový byt | Morovnianská cesta | 79.7 m²
City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj 4. izbový byt o rozlohe 79,7 m2. Byt sa nachádza n
73,000 € 916 €/m²
3 izbový byt | Mostná | 70.4 m²
City Reality Vám exkluzívne ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3 izbový byt o rozlohe
84,000 € 1193 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 70 m²
Hľadáte útulný byt, do ktorého sa stačí nasťahovať ? Prípadne vhodnú investičnú nehnuteľnosť na
84,999 € 1214 €/m²
2 izbový byt | 63 m²
!!!! ZNÍŽENÁ CENA !!! Ponúkame na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na
78,999 € 1270 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
Realitná kancelária DMPD , Vám ponúka na predaj 2 izbový byt v centre mesta Handlová. Rozloha
58,000 € 1033 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 59.4 m²
Ponúkame na predaj 2 izbový tehlový byt s balkónom na adrese 29. augusta v Handlovej. 2 izbový
54,000 € 909 €/m²
2 izbový byt | Údernícka | 61 m²
Hľadáte kľudné bývanie s bezproplémovým parkovaním? Vaša Realitná vám ponúka na predaj zrekonš
69,000 € 1131 €/m²
2 izbový byt | Dimitrovova | 56 m²
Vaša Realitná ponúka na predaj 2-izbový byt s výmerou 56 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí tr
68,500 € 1223 €/m²
3 izbový byt | Partizánska | 65.6 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 3 izbový byt po
79,990 € 1219 €/m²
4 izbový byt | Okružná | 83.1 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na predaj 4 izbový byt v m
94,990 € 1143 €/m²
2 izbový byt | 61 m²
Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj 2-izbový byt o výmere 61 m², situovaný na 2. p
49,500 € 811 €/m²
4 izbový byt | HND | 82 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj 4-izbový byt v tichej lokalite – 82 m² Ponúkame na pred
Cena dohodou
2 izbový byt | HANDLOVÁ | 1 m²
EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : Na predaj 2-izbový byt – Handlová Ponúkame na predaj 2-izbový byt
60,900 € 60900 €/m²
3 izbový byt | Partizánska | 66 m²
Realitný maklér Fazika Miroslav a BV REAL realitná kancelária ponúka na prenájom 3 izbový byt p
89,990 € 1363 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²
Predám 2-izbový byt na ulici 29.augusta v tehlovej budove, ktorý sa nachádza na 2. poschodí tro
60,000 € 1200 €/m²
3 izbový byt | Okružná | 64 m²
Ponúkame na predaj šikovný 3-izbový byt v Handlovej s výmerou 64 m², nachádzajúci sa v dobrej a
79,800 € 1247 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.