Predaj 3 izb. bytu s balkónom, Handlová ul. Prievidzská, 2.poschodie

Reality Handlová

3 izbový byt | Prievidzská | 62 m²

Realitná kancelária Domov - Reality ponúka na predaj 3 izbový byt v osobnom vlastníctve, v Hand

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Handlová

Cena dohodou

RE01021435 byt / 2 - izbový (Predaj)

Reality Handlová

2 izbový byt | Prievidzská | 56 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt na druhom poschodí tehlovej bytovky na ulici Prievidzskej. Byt

Publikované: 05.09.2024 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Handlová

56,000 € 1000 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii/ Ul.29 Augusta

Reality Handlová

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 64 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí tehl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

67,000 € 1047 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 2 izbový tehlový byt v Handlovej, ul. Dimitrovova.

Reality Handlová

2 izbový byt | Dimitrovova | 55 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt, k

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

52,500 € 955 €/m²

RK EXPRES - na predaj 1 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

1 izbový byt | 29. augusta | 28 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj útulný 1-izbový tehlový byt, ktorý sa nachádza

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

49,990 € 1785 €/m²

RK EXPRES - na predaj 2 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

2 izbový byt | 29. augusta | 60 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový tehlový byt, ktorý sa nachá

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

62,000 € 1033 €/m²

RK EXPRES - na predaj priestranný 3 izbový byt v Handlovej, ul. 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | 29. augusta | 76 m²

Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj priestranný 3-izbový tehlový byt, ktorý sa nach

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

85,000 € 1118 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4 izbový byt v Handlovej, ul. Okružná.

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 84 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj slnečný, veľkometrážny

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

63,000 € 750 €/m²

Reality Handlová

2 izbový byt | 29. augusta | 60 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

62,000 € 1033 €/m²

RK EXPRES - REZERVOVANÝ 4-izbový tehlový byt v Handlovej, kompletná rekonštrukcia.

Reality Handlová

4 izbový byt | 29. augusta | 87 m²

REZERVOVANÝ. Realitná kancelária EXPRES Vám ponúka na predaj 4-izbový veľkometrážny tehlový byt

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Handlová

86,500 € 994 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 81 m2, Handlová, 29.augusta

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta 80/70 | 81 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája kúzlo osvedčenej tehlovej stavby s najmodernejším komfortom dnešne

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

77,900 € 962 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3 izbový byt v Handlovej

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 70 m²

Predstavujeme Vám atraktívnu príležitosť na kúpu trojizbového bytu s výbornou lokalitou v meste

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1129 €/m²

PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta.

Reality Handlová

3 izbový byt | Ul. 29. augusta | 76.5 m²

Buttefly-reality ponúka NA PREDAJ 3 izbový byt, 76,5 m2, Handlová, 29.augusta. Hľadáte pokojné

Publikované: 19.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

79,000 € 1033 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 2 izbový byt Handlová, ul. 29. augusta 037-112-ZUPIa

Reality Handlová

2 izbový byt | 29. augusta | 62 m²

(037-112-ZUPIa) Ponúkame Vám na predaj 2 izbový byt v lokalite Handlová, na ulici 29. augusta,

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

1 € 0 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Handlová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

2 izbový byt | 37 m²

Realitná kancelária HALO reality a Martina Makovinská, kontakt: 0949 683 756, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

49,000 € 1324 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Handlová, Centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

1 izbový byt | 29 m²

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

45,000 € 1552 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Handlová, 29. augusta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

2 izbový byt | 49 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

60,000 € 1224 €/m²

Reality Handlová

2 izbový byt | 62 m²

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

65,000 € 1048 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Handlová - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

3 izbový byt | 75 m²

Realitná kancelária HALO reality a Zdena Rybárová, kontakt: 0949 202 640, nehnuteľnosť s ID: PD

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Handlová

94,300 € 1257 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Handlová, 29. augusta - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

1 izbový byt | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Bohuslava Záborská, kontakt: 0905 237 201, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Handlová

40,000 € 1429 €/m²

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Handlová, 29. augusta - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Handlová

1 izbový byt | 29 m²

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

49,000 € 1690 €/m²

Na predaj veľký 4-izbový byt s veľkým potenciálom Handlová

Reality Handlová

4 izbový byt | sídlisko Morovno | 84 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalite sídlisk

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Handlová

74,000 € 881 €/m²

EXKLUZÍVNE-SPEKTRUM REALITY- Na Predaj kompletne rekonštruovaný 3-izbový byt, 64 m2 s loggiou, Handlová

Reality Handlová

3 izbový byt | Okružná | 64 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na predaj 3- izbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

80,000 € 1250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

SPEKTRUM REALITY- Na PREDAJ veľkometrážny 4-izbový byt, 84 m2, Handlová, ul. Okružná

Reality Handlová

4 izbový byt | Okružná | 84 m²

Realitná kancelária SPEKTRUM REALITY Vám ponúka na PREDAJ veľkometrážny 4- izbový byt v osobnom

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Handlová

72,500 € 863 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23080)
Byty na predaj v Bratislave (8511)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie