Útulná garsónka, Ružinov – na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Vlčie hrdlo | 16.78 m²

Hľadáte bezstarostné bývanie alebo hotovú investíciu s okamžitým výnosom? Ponúkame kompletne zr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

99,000 € 5900 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÁ GARSÓNKA s LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA PETRŽALKA, TOPOLČIANSKA UL., BA V.

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Topoľčianska | 29 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú, Garsónku o celkovej o výmere 29.00 m2 so zasklenou loggiou 6.00 m

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

154,900 € 5341 €/m²

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNE | ŠTÝLOVÁ GARSÓNKA 29,12 m² PO REKONŠTRUKCII | SARATOVSKÁ ULICA – BRATISLAVA DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

Garsónka | Saratovská | 29.12 m²

Spoločnosť vykupenie.sk, s.r.o., ktorá sa špecializuje na okamžitý výkup nehnuteľností do 48 ho

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

149,999 € 5151 €/m²

Top
Top

MIKELSSEN - Na predaj praktická garsónka s loggiou na Rybničnej ulici

Reality Bratislava-Vajnory

Garsónka | Rybničná | 27 m²

Realitná kancelária MIKELSSEN ponúka exkluzívne na predaj zaujímavú investičnú príležitosť - ga

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

99,900 € 3700 €/m²

PREDAJ: TOP Investičná Ponuka - Ružová Dolina

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Ružová dolina | 22 m²

JKV Real ponúka na predaj vynikajúcu investičnú príležitosť. Táto 22m2 garzónka v Ružovej D

Publikované: 23.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

119,990 € 5454 €/m²

Novinka
Novinka

Svetlá garsónka v k tichej lokalite v Ružinove - Chlumeckého

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj svetlú garsónku 19m2 bez balkóna, v tichej lokalite Ruž

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

155,000 € 8158 €/m²

1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, po rekonštrukcii za TOP CENU!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

NOVINKA! Práve pridané do ponuky – zabezpečte si obhliadku medzi prvými. SIRIUS Realitná kance

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

139,000 € 3971 €/m²

JÁNA JONÁŠA, 1-i byt, 35 m2 – loggia s výhľadom, ATRAKTÍVNA CENA!

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 35 m²

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

115,000 € 3286 €/m²

Štýlová garsónka po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Chlumeckého | 19 m²

Ponúkame na predaj útulnú a moderne zrekonštruovanú garsónku vo vyhľadávanej lokalite Ružinova

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

158,000 € 8316 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj investičná nehnuteľnosť lacnejšia ako garsonka v Bratislave.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garsónka | Mýto pod Ďumbierom | 49.5 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj:Exkluzívne predaj 3.iz.apartmánu v obci Mýto pod Ďumb

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

106,000 € 2141 €/m²

Celoročne obývateľná chata s 247m2 pozemkom za cenu garsónky

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Nezadaná | 22 m²

BYVO ponúka na predaj útulnú celoročne obývateľnú chatku v záhradkárskej oblasti pri Zlatých pi

Publikované: 11.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 6136 €/m²

Na predaj garsonka pri Vienna Gate a železničnej stanici BA

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Nezadaná | 21 m²

Realitná kancelária Byvo ponúka na predaj štýlovo zrekonštruovanú garsónku nachádzajúcu sa pri

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

155,990 € 7428 €/m²

RADO |GARZÓNKA | 38 m² | PRENAJATÁ ZA 660 € | J. Jonáša - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 38 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj investičnú garzónku na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave – Dev

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

121,900 € 3208 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

RADO | Garzónka 30 m2 | J. Jonáša - Devínska nová Ves

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 30 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

107,000 € 3567 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Garsónka v srdci Starého Mesta ako investícia, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Jelenia | 26 m²

Byt predstavuje ideálnu investičnú príležitosť aj praktické mestské bývanie. Na liste vlastníc

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

135,000 € 5192 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Rezervované: Garsónka s lodžiou vo vyhľadávanej lokalite

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Bohrova | 29.5 m²

Hľadáte štartovacie bývanie alebo investičnú nehnuteľnosť s výbornou dostupnosťou do centra a z

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

147,000 € 4983 €/m²

Investičná garzónka v srdci Starého Mesta s balkónom a výhľadom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Americké námestie | 34 m²

Moderná garzónka v absolútnom centre Bratislavy ponúka ideálne spojenie štýlu, komfortu a inves

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

249,000 € 7324 €/m²

Predaj garsónky kompletne vybavenej v Podunajských Biskupiciach, Baltská ul., Bratislava II.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Garsónka | Baltská | 25 m²

Predaj garsónky o výmere 25 m2, nachádzajúcej sa na 1. podlaží bytového domu na Baltskej ulici

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

99,500 € 3980 €/m²

Aj investične. Garsónka Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garsónka | Špitálska | 20.51 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj Garsónku v Starom Meste na Špitálskej ulici.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

168,000 € 8191 €/m²

člen NARKS

Garsónka po kompletnej rekonštrukcii pri Draždiaku, Strečnianska – loggia, pekný výhľad

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Strečnianska | 28 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovanú garsónku v atraktívnej časti Petržalky na Strečnia

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

157,900 € 5639 €/m²

Prémiový nadštandardný investičný byt po kompletnej rekonštrukcii, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Gessayova | 30 m²

Ponúkame na predaj štýlovú a moderne zrekonštruovanú garsonku, ktorá je ideálnou voľbou na inve

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,990 € 5500 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RADO | 2 už prenajaté investičné garzónky v DNV | Výnos cca 4,5 %

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Garsónka | Jána Jonáša | 66 m²

RADO Reality vám ponúka na predaj dve investičné garzónky na ulici Jána Jonáša 9 v Bratislave –

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

216,000 € 3273 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

1-izb. byt v novostavbe v Ružinove, 4p./10

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Mierová | 34.58 m²

Ponúkame na predaj príjemný 1-izbový byt na rohu ul. Kaštielska a Mierová v bytovom dome vo výb

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

garzónka, Vilova ul., Petržalka, lodžia, 2.p./12

Reality Bratislava-Petržalka

Garsónka | Vilová | 25 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaná garsónka ul. Vilová, Bratislava V – Petržalka. Vý

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

160,000 € 6400 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Upresniť hľadanie