57M2 2I BYT KOMPLET REKONSTRUKCIA DUBNICA NAD VAHOM

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj krásny, moderný 2-izbový byt o výmere 57 m² nachádzajúci sa v obľúbe

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,999 € 2368 €/m²

SVETLÝ 1-IZBOVÝ BYT 40m2 V DUBNICI NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 40 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbový byt v Dubnici nad Váhom, ktorý prešiel kompletnou rekonštru

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

111,999 € 2800 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VAHOM S VÝMEROU 79 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 79 m²

Tureality ponúka na predaj 3-izbový byt v Dubnici nad Váhom na ulici Centrum II.v panelovom zat

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena na vyžiadanie

REZERVOVANÉ - štýlový 3i 61 m2 + balkón - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj 3 izbový byt o výmere 61 m² nachádzajúci sa

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,800 € 2456 €/m²

NA PREDAJ 2-IZBBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 61M2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 61 m²

TUreality ponúka na predaj v Dubnici nad Váhom CI. na 1.poschodí v zateplenom bytovom dome spol

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

118,090 € 1936 €/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 68M2

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 68 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt na 3./7. poschodí v zateplenom bytovom dome s výťahom v

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

146,090 € 2148 €/m²

Nadštandardný 2 izbový byt, (Orion) zariadený v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Ponúkame Vám na predaj krásny, slnečný byt v novostavbe, s praktickou dispozíciou a nadštandard

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

150,000 € 2778 €/m²

REZERVÁCIA:NA PREDAJ 1-IZB.BYT V DUBNICI NAD VÁHOM 33M2 2X BALKONY

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 33 m²

TUreality ponúka na predaj 1-izbovy byt v Dubnici nad Váhom na KPT. Nálepku 33m2. Je vhodný aj

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

79,090 € 2275 €/m²

V PONUKE NA PREDAJ 3-IZB. BYT V TR.TEPLICIACH S VÝMEROU 57M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 60 m²

TUreality ponúka na predaj 3-izbový byt v Tr.Tepliciach na sídlisku SNP o výmere 57m2. Byt sa n

Publikované: 20.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,090 € 1985 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Upresniť hľadanie