REZERVOVANÉ. 1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | 30 m²

1 izbový byt na predaj Dubnica nad Váhom, bližšie info telefonicky. Cena je konečná, už sa nen

Publikované: 17.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

člen NARKS

Jednoizbový priestranný byt 1+1KK 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom od 15.05.2026

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Obráncov mieru | 40 m²

Ponúkame na prenájom jednoizbový priestranný byt o výmere 40 m2 na prenájom v Dubnica nad Váhom

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

420 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

člen NARKS

Nadštandardný 2 izbový byt, (Orion) zariadený v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Ponúkame Vám na prenájom krásny slnečný 2 izbový byt v novostavbe v Dubnici nad Váhom.Byt o ro

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

700 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaný -Na predaj zrekonštruovaný 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum I. | 52 m²

Tento týždeň prichádzame s novinkou v našej ponuke. Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný 2 iz

Publikované: 17.11.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

NA PRENÁJOM / Priestranná garsónka, Pod hájom, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | 39 m²

Plocha priestoru: 39 m2 Podlažie: 1. poschodie Stav: kompletná rekonštrukcia Popis nehnuteľ

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

440 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 64 m²

Ponúkam na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanej lokalite Pod

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

145,000 € 2266 €/m²

REZERVOVANÝ ZARIADENÝ 4-IZB. BYT V TOP LOKALITE, DUBNICA NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Pod hájom | 82 m²

Predstavte si miesto, kde má každý člen rodiny svoj vlastný priestor, no zároveň sa všetci prir

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

BOSEN | Prémiový mezonet na predaj, Námestie Matice Slovenskej - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej 1296/12 | 235.69 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na predaj prémiový 4-izbový mezonet na Námestí Matice Slovens

Publikované: 03.12.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

300,000 € 1464 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúkame Vám na prenájom prerobený a čiastočne zariadený 2 izbový byt v Dubnici nad Váhom, Pod Hájom..

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod Hájom | 61 m²

Ponúkame Vám na prenájom 2-izbový byt v Dubnici nad Váhom s úžitkovou plochou 61m2, nachádzajúc

Publikované: 21.03.2023 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

590 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ! 3 izbový byt Dubnica nad Váhom na predaj, veľká lodžia, 67m2, bezbariérový prístup.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 67 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt v meste Dubnica nad Váhom, v obľúbenej lokalite

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,000 € 2194 €/m²

2 IZBOVÝ BYT | Dubnica nad Váhom | Kompletka

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | DNV | 73 m²

EXPERT BÝVANIA Vám ponúka : 🚧 UŽ ČOSKORO V PONUKE 🚧 2 IZBOVÝ BYT | Dubnica nad Váhom Priprav

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Na predaj | 2-izbový byt | 61 m² | Pôvodný stav | Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

Luca & Doren ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt s výbornou dispozíciou v kľudnej lokalit

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,900 € 1966 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 68m² | Centrum

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Partizánska | 70 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj nadštandardný a kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

164,990 € 2357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - TOP 3-izb. HOLOBYT s 2 balkónmi

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Hasičská | 88 m²

OPIS PONUKY Hľadáte priestor, ktorý sa prispôsobí Vám, a nie vy jemu? Tento exkluzívny 3-izbový

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

174,900 € 1988 €/m²

KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA - 2i 54 m² + balkón - Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 54 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o v

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

139,900 € 2591 €/m²

Na prenájom | 3- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 77m² | kompletná rekonštrukcia

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pionierska | 77 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vonia novotou a ponúka maximálny komfort? Ponúkame na prenájom priestran

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

56M2 2I BYT KOMPLET REKONŠTRUKCIA DUBNICA NAD VÁHOM

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 56 m²

TUreality ponúka na predaj krásny, moderne zariadený 2-izbový byt s výmerou 56 m², nachádzajúci

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,999 € 2411 €/m²

Ponúkame na predaj 2i byt v centre - 2x balkón.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Centrum I. | 64 m²

Dvojizbový byt s dvoma balkónmi na piatom poschodí s výťahom! Navyše po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

146,900 € 2295 €/m²

Na predaj | 2- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 61 m² | Svetlý a priestranný byt s balkónom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 61 m²

Hľadáte byt, ktorý spája ticho, zeleň a zároveň skvelú dostupnosť do centra mesta? Tento 2-izbo

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

119,900 € 1966 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - 2i byt 62 m² + šatník, klíma a loggia– Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod hájom | 62 m²

AM LIVING realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj nadštandardne priestranný, komple

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

134,900 € 2176 €/m²

Na predaj | 2- izbový byt | Dubnica nad Váhom | 63 m² | Byt s obrovským potenciálom v tichom prostredí

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 63 m²

Hľadáte byt, ktorý spája ticho, výbornú vybavenosť a zároveň si ho môžete dotvoriť presne podľa

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

124,990 € 1984 €/m²

Na predaj | 2-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 48m² | so záhradou

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pionierska | 48 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj 2-izbový byt s mimoriadnym bonusom, ktorý

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

106,990 € 2229 €/m²

Na prenájom | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 70m² | S VEĽKÝM BALKÓNOM A KLIMATIZÁCIOU

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 70 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, slnečný a plne zariadený 3-izbový byt, ktorý prešiel modernou

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

650 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na predaj | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 60m² | S klimatizáciou

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 60 m²

Realitná kancelária Luca & Doren vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný, moderný 3-izbo

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

154,990 € 2583 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie