Prenájom 2 izbový byt Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Pod kaštieľom | 63 m²

B10 Vám ponúka na prenájom 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Dubnice nad Váhom, na ulici Pod ka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Na prenájom tehlový 1 izbový byt, 30 m2 + veľká loggia, kompletná rekonštrukcia,Dubnica nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Bratislavská | 30 m²

Záujemca neplatí realitnej kancelárii žiadnu sprostredkovateľskú províziu!!! Ponúkame Vám na p

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj veľký 4 - izbový byt, 85 m2 + loggia po kompletnej rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom.

Reality Dubnica nad Váhom

4 izbový byt | Centrum II. | 85 m²

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

REZERVOVANÉ. Na predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 54 m²

Ponúkame Vám a predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION. Byt sa predá

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj novostavba 2 - izbový byt, 54 m2, Dubnica nad Váhom - ORION.

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 54 m²

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 54 m²

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj moderný, zariadený 3 - izbový byt, 64 m2 + loggia, Dubnica nad Váhom - Kollárova ul.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 64 m²

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Info v RK

Na predaj veľký 85 m2, tehlový 3 - izbový byt s vlastným kúrením + nová klimatizácia + krb, Dubnica nad Váhom - Prejta.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Prejtská | 85 m²

Na predaj veľký 85 m2, tehlový 3 - izbový byt s vlastným kúrením, Dubnica nad Váhom - Prejta. B

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

146,990 € 1729 €/m²

ZĽAVA - Na predaj 3-izbový byt Pod Kaštieľom v Dubnici nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod kaštieľom | 65 m²

Sú byty, ktoré sú hotové. A potom sú byty, ktoré čakajú na niekoho, kto im vdýchne nový život.

Publikované: 16.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

113,900 € 1752 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA, Pekný 3 izbový byt 81 m2 po rekonštrukcii, Dubnica nad Váhom C II.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 81 m²

Ponúkame na predaj priestranný, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľa

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - na predaj 3-izbový byt 72m2 Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Nevyplnená | 72 m²

REZERVOVANÉ RE/MAX ponúka na predaj 3-izbový kompletne zrekonštruovaný byt s lodžiou v Dubnic

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,900 € 2082 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom garsónka , Pod Hájom , Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | Pod Hájom | 28 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom exk

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

450 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

2 izbový byt na prenájom Centrum Dubnice nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | 55 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária v zastúpení majiteľa nehnuteľnosti ponúka na prenájom 2 iz

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

550 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

3 izbový byt Dubnica nad Váhom 61m2 + balkón

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod hájom | 61 m²

Ponúkame na predaj útulný 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom v obľúbenej lokalite Pod hájom. Byt

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

147,900 € 2425 €/m²

2 izbový luxusný byt v centre (ORION),Dubnica nad Váhom.57 m2

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Námestie Matice slovenskej | 57 m²

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj kompletne zariadenú novostavbu 2 izbového b

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

155,000 € 2719 €/m²

Na prenájom 1 izbový byt Dubnica nad Váhom 45 m2

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Centrum | 45 m²

Na sídlisku Centrum 1 ponúkame na prenájom veľmi pekný, jednoizbový byt s úžitkovou plochou 45

Publikované: 04.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

499 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM / Priestranná garsónka, Pod hájom, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

Garsónka | 32.5 m²

Plocha priestoru: 32,5 m2 Podlažie: 1. poschodie Stav: rekonštrukcia Popis nehnuteľnosti:

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

290 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Zrekonštruovaný 3 izbový byt s balkónom, 76 m2, Bratislavská ul., Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Bratislavská | 76 m²

Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s celkovou výmerou 76 m2 na Brat

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

158,000 € 2079 €/m²

Útulný 3,5 izbový byt, 80 m2, ul. Centrum II., Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Centrum II. | 80 m²

Ponúkame Vám na predaj útulný 3,5 izbový byt s celkovou výmerou 87 m2 v zrekonštruovanom panelo

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

169,900 € 2124 €/m²

2i byt, 66m2 – Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostavba z r.2002

Reality Dubnica nad Váhom

2 izbový byt | Nezadaná | 66 m²

2i byt, 66m2 – Dubnica, pri Účku: SLNEČNÝ a priestranný, VÝNIMOČNÁ lokalita pod LESOM, novostav

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

1 € 0 €/m²

Znížená cena! 3i byt s atmosférou v centre mesta Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 0 m²

3-izbový byt v centre mesta – stačí sa nasťahovať ✨ Leaders & Partners ponúka na predaj príje

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

138,990 €

Na prenájom | 3-izbový byt | Dubnica nad Váhom | 68m² | Výborná lokalita

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | Pod Hájom | 68 m²

Ponúkame Vám na prenájom štýlový, slnečný a plne zariadený 3-izbový byt, ktorý sa nachádza v je

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

630 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Na prenájom zariadený 1 izbový byt v novostavbe, Dubnica nad Váhom

Reality Dubnica nad Váhom

1 izbový byt | Štúrova | 31 m²

DASH reality vám ponúka na prenájom pekný, slnečný 1 izbový byt v novostavbe, v Dubnici nad Váh

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Dubnica nad Váhom

500 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT V DUBNICI NAD VÁHOM S VÝMEROU 80 M2.

Reality Dubnica nad Váhom

3 izbový byt | 80 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný 3izbový byt s balkónom, o výmere (80m2) nachádzajúci na sídl

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dubnica nad Váhom

149,990 € 1875 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8517)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie